• Droljo
    8k
    Ma onako droljo. Bez veze. Droljim dosta pa zato. Uglavnom long time listener first time caller... Malo se pokrenulo oko kluba i stadiona pa eto da se i ja uključim u raspravu.
  • plavi67
    921
    Škembinjo :D
  • marcio amoroso
    36.4k
    Emreli u Konyaspor
    Štefulj u Celje
    Milić u Septemvri

    Ostajemo na kadru od 3 vratara i 17 igrača.

    Livaković, Nevistić, Zagorac
    Ristovski, Moharrami
    J. Šutalo, Perić, Theo, B. Šutalo
    Ljubičić, Bočkaj
    Mišić, Ademi, Baturina, Bulat
    Ivanušec, Špikić, Menalo
    Petković, Drmić

    Tu imamo ozlijeđenog Boška Šutala i za sustav Čačića nažalost totalno neupotrebljive Menala i Bočkaja.

    Realno su nam jedine opcije na klupi desni bek Moharrami, stoper Theophile, vezni Bulat i napadač Drmić. To je situacija bez kartona i bez novih ozljeda. Klub poput Dinama si to jednostavno ne smije dopustiti.

    I tu je apsolutno nebitna bodovna situacija na tablici. Da imamo 20 bodova prednosti na tablici jel bi onda kadar smanjili za još 3 igrača i igrali sa 13 igrača u rotaciji.
  • Sunja86
    1.2k
    A izgleda da ćemo morat progurat ovu sezonu sa ovim kadrom jer od pojačanja trenutno nema ništa
    Na ljeto se nadam pojačanjima na lijevom beku,krilu i stoperu uz zadržavanje postojećeg kadra ma da je izvjesno da će Šutalo ići na ljeto bio bih zadovoljan ako to bude jedini izlazni transfer i novi persperktivni trener i sportski direktor
  • Mlađi referent
    12.3k
    Polako, nismo još ni Ademija probali na krilu, a mi bi pojačanja. Idući prijelazni rok će naš mister SD dofurat 3 kapitalca i dva dobra rotacijska igrača, a onda iste i uigrat do kvalifikacija. Sad se spremaju za idući rok, a do tad će skautirat. Ne sumnjam.
  • Mr Anderson
    8k
    Niste računalibza rotaciju mlade koji su priključeni treninzima seniora. Trojica su na dvojnoj registraciji, ostali su tu.
  • Eduardo
    20.1k
    za sustav Čačića nažalost totalno neupotrebljive Menala i Bočkajamarcio amoroso

    Bulatmarcio amoroso

    Samo ću korigirati tvoj post da dočaram svoje razmišljanje. Bulat je tu zadnja rupa na sviralu. Pričamo o 161. minuti u HNL-u od čega ih 90 otpada na tekmu s Belupom. Do tog susreta 30 minuta bio je rekord koji je Bulat ove sezone proveo u igri. Rekao bih čak da je on Čačićevo nužno zlo.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Niste računalibza rotaciju mlade koji su priključeni treninzima seniora. Trojica su na dvojnoj registraciji, ostali su tu.Mr Anderson

    Ne mogu računati na nekoga tko nije dobio jednu jedinu minutu.
  • Mr Anderson
    8k
    Ako bude nužno ili ako bude komforna situacija vjerojatno će ih koristiti. S jedne strane shvaćam Čačića. U jesen se igrala Europa pa se nije previše rotiralo. Sad imaš utakmicu svakih 7 dana, rotacija će biti još manje. Opet kažem, ako ga nužda natjera, posegnuti će za tim dečkima. Imamo primjer Hajduka gdje su isto dali priliku ovim juniorima tek kad nisu imali koga staviti. A Gurlica, Brkljača, Rukavina sigurno nisu ništa lošiji od ove trojice koji su oni morali ubaciti.
  • deda
    32.6k
    Ovo će biti vjerojatno prvi prijelazni rok od kada ja pamtim da nismo ostvarili niti jedan ulazni transfer.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Realno se ti mladi igrači trebaju ubacivati sustavno, a ne “ako nas nužda natjera”. Dinamo ima dovoljno financijskih sredstava da složi kadar dostojan imenu i reputaciji kluba. Ovaj trenutni kadar to nažalost nije.
  • Keyser Soze
    10k
    24 sata pišu da smo u pregovorima s Friganom
  • deda
    32.6k
    Nikad neću zaboravit kad smo ono protiv Rijeke morali ubacit Muhara i Gabriela bez minute u sastav. Isto zbog tankog kadra. I mali Muhar u prvoj minuti izgubi loptu na 20 m od našeg gola.
  • Zagi
    7.7k
    Frigan sigurno odlazi iz Rijeke na ljeto. To je već najavio Jakir.
    Naš interes može biti ozbiljan, a lako moguće da nas se koristi za dizanje cijene.

    Ja sam za, jako mi se sviđa kao igrač.
  • Orc123
    8k
    Hehe...nit krilo, nit napadac nego nesto izmedju....dobar igrac, Hajdukovac....sigurno cemo ga i masno platiti. Ne donosi razinu vise u odnosu na ono sto imamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions