• deda
    32.6k
    Milja i po top. Ni centa više.
  • Zagi
    7.7k
    Razina koju trenutno imamo je Petković.
    Sretno sa traženjem dostupne instant "razine više".
  • Mr Anderson
    8k

    Već sad je bolji od svih naših krila, ajde sa Špikićem je tu negdje. I može i na špicu ako zatreba. No s obzirom kako strelovito napreduje zadnjih godinu dana to je dobra kupovina. Naravno, ako Riječani ne izvjese neku nebuloznu cijenu. Nadam se da su ove posudbe 3 igrača njima i transfer Dilavera za 0 eura ukalkulirani u Frigana.
  • Orc123
    8k
    Pa ne velim da nine dobar, ali nije klasicni napadac. I nama u ovom trenu su potrebnija krila kojih nemamo! I s tim da njega nece puatiti ispod 4mil eura a to je puno previse
  • Orc123
    8k

    Moze, ako je cifra do 2mil eura
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ček, 5-6 milijuna eura bi bio transfer po 24 sata??
  • Droljo
    8k
    Meni se taj frigan jako svidio u ovih par tekmi šta sam pogledao. Baš mi djeluje kao špic pravi. Vidim da se spominje kao krilo. Moguće. Ali meni baš kao 9ka zgleda mali. Ima strašne kretnje u zadnjoj trećini i samo gol gleda.
  • Orc123
    8k
    I ne moram podsjetiti samo na atienwena, jurica, kastratija, drmica, bockaja koji su nas kombinirano kostali oko 9 mil eura a ni jedan nije nio niti je nositelj dinama. Hnl je precjenjen. Cak i 2 mil eura je puno a omi na to ne bi pristali tako da ako ce ga dovoditi iskrcat cemo pravo bogadstvo a pouceni proalim iskuatvima ne pise nam se dobro....
  • Mr Anderson
    8k
    Pa meni je zapeo za oko još u onom kršu od ekipe Dragovoljca. Sad je baš kod Jakirevića eksplodirao. Tovare je 90 minuta konstantno maltretirao.
    Ali 5-6 milja? Malo previše. Iako će Rijeka vjerojatno to dobiti za njeg ako nastavi ovako.
  • Zagi
    7.7k
    Kaj je to klasični napadač?
    Ok Drogba, Haaland i Lewandovski, a Gabriel Jesus?
    Frigan podsjeća na Mandžu i Olu.
    Daj mi Frigana prije nego npr Antonija Čolaka.
  • Orc123
    8k
    Vi bi dali za njega 5-6 mil eura na osnovu jedne dobre polusezone u hnl??
  • marcio amoroso
    36.4k
    Dinamo ima 5 napadača na ugovoru.
    Petko
    Drmić
    Emreli
    Kulenović
    Jurić

    Frigan može biti bolji samo od Jurića. Momak je agresivan i borben, ali osim toga ja ne vidim ništa, ali baš ništa šta je dovoljno za igrati u Dinamu.
  • Keyser Soze
    10k
    Naša skaut služba je vidjela da je zabio gol tovarima i odmah nude 5 milijuna jer su nesposobni za naći pojačanje van HNL-a.
  • Juznjak
    3.8k
    Ja mislim da nam Frigan ne treba bio on dobar ili ne. Pa nećemo se valjda dovodit u situaciju da dovodimo samo igrače koje možemo umjesto da dovodimo igrače koji nam trebaju.
  • Mr Anderson
    8k

    Meni je bolji od ove zadnje trojice. A s obzirom da je on u usponu, a Drmić u padu vjerojatno će i njega brzo prešišati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions