• Carrasco
    4k
    Vjerojatno ne želi biti drugi napadač...
  • SAS1987
    13.3k
    Vjerojatno ne želi biti drugi napadač...Carrasco

    Možda ali Dinamo igra toliko utakmica da bi sigurno igrao više nego dovoljno utakmica. Nadam se da ipak ostane a da im uvalimo Branka ili Andrića.
  • telekineza
    37
    Sve je to super, ima puno utakmica, ali on ako zeli i dalje igrati za reprezentaciju mora igrati vecinu utakmica, a to ce u Dinamu tesko jer je tu drugi napadac. Sumnjam da bi Dinamo njega ciljano isao prodavati, po meni ako on ode to je njegova zelja da igra u klubu gdje ce biti prvi napadac i onda bolje takvog igraca pustit nego da bude nezadovoljan s time sto ce pocinjati svaku drugu hnl utakmicu i ulaziti u europi u zadnjih 20 min. Ialo moguce da su to sve samo novinarska nagadanja.
  • Nolifer
    6.5k
    Ako Gavro ne želi bit backup, onda jasan potez da želi van ić igrati, što je sasvim razumljivo.

    Najjednostavniji potez bi bio vraćanje Kulenovića iz druge momčadi. Na pamet mi padaju kao zamjene Mirko Marić, eventualno Stipe Perica koji bi bili solidne zamjene ukoliko je Mierez iz Osijeka preskup, makar sad se vrata otvaraju i Deniju Juriću koji je na posudbi.

    Treba dobro razmislit i za Ligu prvaka nam baš sad treba kapitalac, ako se ide u kupovinu koji će natjerati Petkovića na bolju igru...
  • Ludovic IX
    5.2k
    A nekako mi to čudno jer je Dinamovac pravi i da bi sad u Tursku išao..možda fali casha. A ne mogu uvaliti ni kulena, niti Andrića...
  • superhik
    10.2k
    Kažu dva, dva i pol milijuna eura za Gavru
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja se nadam da im je propalo desetak planiranih članaka o dvoboju Dinama i Zvezde pa sad moraju iz naftalina vaditi transfer nagađanja.
  • Carrasco
    4k
    Informacija je došla iz turskih medija tako da...
  • superhik
    10.2k
    A ne znam. Navodno da su pregovori u finalnoj fazi i da bi već danas mogao potpisati. Ostaje nam vidjeti
  • vjeko1701
    5.9k
    Meni je u tom slučaju žao, dok je većina prošlih godina pisala da ga se treba rješiti, ja sam uvijek pisao da je klasa i da ga neće biti samo tako zamjeniti. Na sreći ili možda nažalost, to je dokazao prošlu sezonu i na euru.
  • xavier
    11.1k
    Kako Petković već neko vrijeme igra, Gavran realno uopće ne bi trebao biti drugi napadač.
  • Keyser Soze
    8k
    Znači ostajemo na Petku i Čuji Dopu, odlično...
  • Eduardo
    17.3k
    ma dolazi Jurić, nema šanse da ostanemo na njih dva.
  • Carrasco
    4k
    Najbolje da dovedu još 16 napadača jer ih u kadru nakon odlaska Gavre imamo samo četiri, na posudbi još Jurića, a dolazi i mali Barišić.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.