• Infinity
    15.2k
    Kule u Sibenik, Juric u Dinamo
  • Nino Bule
    11.3k
    Nije stvar broja napadaca, nego kvalitete. Ako ce drugi napadac odigrat 70% hnl utakmica onda ni kule ni andric ni juric nisu ni blizu dovoljno dobri.
  • og1986
    2.9k
    Što oni planiraju s Andrićem? Kaj ga nitko ne želi kupiti pa ga zato ne prodaju ?

    Nema smisla ga više slati na posudbe, neka se bar nešto dobije za njega ako se može.
  • Carrasco
    4k
    Mislim da bi trebali Miereza dovesti za 8 milijuna eura da nam bude drugi napadač.
  • Eduardo
    17.2k
    "Čestitam predsjednici Borni Gozbasi, koja je napravila odličan potez za uspjeh Kayserispora, dovela je važnog napadača za momčad".

  • Nino Bule
    11.3k
    mozes sad pisat sarkasticne komentare ali kad se bude drugi na kraju sezone i moramo igrat kvalifikacije za konferencijsku ligu nece ti bit tako smjesno.
  • Nolifer
    6.4k


    Točno...Da sam ja to pisao bila bi paljba sa svih strana. Kak sam ovo kak sam ono. Na njima je da riješe tu situaciju kako god znaju...
  • Beowulf112
    301
    A isto blesava prodaja..za 2 i ili 2 i pol milijuna..vise nam vrijedi od tih para..zahvalan je igrac..nej se rijese kulenovica,andrica..
  • Jaro
    5.4k
    meni je Gavranovic ispred Petkovica, a sad je Cuje Dop zamjena???
  • Eduardo
    17.2k
    Ako nemamo spremnog nekog killera kao zamjenu za Gavranovića onda je ovaj transfer smiješan, jedino ako Mario nije inzistirao na tome. Čop to nije, Kulen nije, Andrić nije, a ni Jurić nije... u kontekstu HNL-a nije ni Petković. Netko će te golove u HNL-u morati nadoknaditi, a nitko od ovih to nije sposoban.
  • Nolifer
    6.4k



    upravo to... :clap:
  • superhik
    10.2k
    "Njegovim odlaskom (Gavranovićevim) ostala je velika rupa u Dinamovu napadu, koji predvodi Bruno Petković. U kadru su još Sandro Kulenović, Komnen Andrić, Duje Čop i Mario Ćuže, ali Kulenović i Andrić nisu u Krznarovim planovima te bi Dinamo obojicu poslao na posudbe. No, Kulenović je prvo odbio Nottingham Forest pa onda MLS i Rusiju jer želi ostati u HNL-u, odnosno otići u Lokomotivu. Andriću se također traži posudba, pa Dinamo ostaje samo na Čopu i Ćužeu kao pričuvnim napadačima.

    To za Dinamove ambicije nije dovoljno, pa će klub, kako doznajemo, s posudbe iz Šibenika povući Denija Jurića, kojeg je prije mjesec dana kupio od Šibenika za milijun eura pa ga ostavio na Šubićevcu na posudbi. No, nakon Gavranovićeva odlaska 23-godišnji Australac vratit će se u Dinamo i pojačati konkurenciju u napadu.

    Jurić je prošle sezone u 33 nastupa za Šibenik upisao 11 golova i tri asistencije, a ove sezone u prva četiri kola HNL-a nije zabio."
  • Olmic
    2.7k


    Čuže igra u Ukrajini.


    Ako ode Gavro, Kulenović ostaje sigurno, čop postaje druga špica.

    Ako je ozbiljna ozljeda Lauritsena to me više zabrinjava jer bit na jednom dobrom stoperu je užas.

    Perić da budem blag nije ni sjena igrača kakav je bio, čak bi rekao da je trenutno bolji Šutalo, a to nije dovoljno.. Nama treba stoper pod hitno
  • miro
    3.1k
    Vida ?
  • xyz
    840
    Ionako nam je nedostajao još jedan kvalitetan stoper koji bi se izmjenjivao s Rasom i Teom tako da će to sada postati neminovnosti...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.