• Nino Bule
    11.6k
    Igrac vrijedi koliko je trziste spremno ponudit, jasno je da ni krivaka ni soticeka vise ne mozes dobiti ispod 2 mil eura, sad dal nama vrijede toliko je drugo pitanje, ja soticeka ne bi kupovao jer mislim da ne paše nasoj igri i da bi bio jos jedna prinova a ne pojacanje a ne bi mogao razvit svoj potencijal kod nas, svejedno jasno je da vrijedi vise od 1 mil eura
  • Laugreano
    1.3k
    Marićevo "čekanja da tržište odradi svojeMaximo

    Kako to mislis? Pitam jer zvuci podcijenjivacki. Pa mi obrazlozi, ili navedi primjer
  • Izet Hajrović
    919
    Ajde još razumijem raspravu oko Šotičeka, ali Krivaka dovoditi u kontekst od 3 mil., Krivaka koji nije odigrao gotovo ništa, ima 1 gol i 1 asistenciju u 18 utakmica od kojih je 10 započeo u prvoj postavi. Ljudi, dajte se uozbiljite. Šotiček je imao nekoliko eksplozija, istina, zabio je dosta golova, ali dosta tih golova bilo je slučajno ako se tako smijem izraziti. Protiv Rijeke ga je lopta pogodila i odbila se u gol, zadnji gol protiv Osijeka bio je takav da se lopta odbila od stopera Osijeka. Nema ubojiti dribling, ali ima brzinu. Usporedit ću ga s Kastratijem, sličnu su statistiku imali kad su dolazili u Dinamo. Oba igrača su za kontraški nogomet, ono što mi ne igramo. Njega smo tada s 21 godinom platili 2 mil. i svi znamo kako se to završilo.
  • Zagi
    5.2k
    Krivak je bolja verzija Pukštasa.
  • Orc123
    5.2k
    jel to dejavu, jel se isto pisalo i za Bukvica nakon 3 tekme da ga nikako nemremo dobiti ispod 2mil eura, neki govorili i 3mil eura! Uspoređivati dolazak Majera i Ivanuseca je bezveze s Soticekom jer je Majer u trenutku dolaska imao 2 hnl sezone a u potonjoj kad je dosao je izdominirao ko vezni sa vise od 10golova, Ivanusec pak je imao 3 standardne sezone u Loxi prije dolaska i sam dojam i koliko su oni prerasli loxu je neusporediv sa Soticekom i to zna svatko tko realno gleda....ja sam jasno napisao da vrijedi vise od 1mil eura, tj. Cijenu diktira trziste ali sam isto tako napisao da bi se nama isplatilo ga uzeti jedino da je ispod cijene. Uostalom gdje bi on igrao....Stojkovic, Kacavenda, Vidovic, Hoxha , Kaneko, Spikic, Rukavina i kaj ako ostanemo u 352 sa WB? A jos k tome se moramo sloziti da bi nam trebalo krilo koje radi razliku....ja sam se referirao na to sve skupa i to je moj zadnji osvrt na tu temu...ne velim da je los igrac ali koliko nam on sad treba, mladosti na tim pozicijama imamo.
  • scooniepenn
    1.9k

    Što se tiče Roga, on je bio brutalno dominantan i prije nego je kod nas završio. Ljudi su možda zaboravni, ali Rog u dresu Splita je bio klasa iznad recimo Majera i Ivanušeca iz Lokomotive, čak i njihovih prvih sezona u Dinamu. On je čim je zaigrao u Dinamu postao dominantna figura, šteta što nije još barem jednu sezonu više tada ostao u Dinamu. Jednostavno se vidjelo da ćemo i tih 5 milja bez problema vratiti osim u slučaju neke ozljede koja prekida karijeru. Rog i Pjaca u koprodukciji su se rugali HNL konkurenciji.
  • Nino Bule
    11.6k
    Krivaka dovoditi u kontekst od 3 milIzet Hajrović

    Ne dovodim ga ja u kontekst 3 milijuna nego realnost, takvu ponudu su vec imali, da se decko nije ozljedio igro bi desno krilo a soticek sjedio na klupi jer je pokazao da je veci potencijal kroz sve mlađe kategorije i kao ogroman potencijal je podvucen kod svih skauta/klubova u europi valjda, nesto ko nas vrbancic. Sta ce bit za godinu ili dvije nitko ne zna.
  • Maximo
    279


    Pa u smislu čekanja do kraja prijelaznog roka da vide dal će klub dobit tu cijenu koju traži za igrača ili prihvatit dinamovu nižu...na kraju smo brže bolje kupovali 31.08 sve kaj se još moglo,a to nije bilo nešto...
  • Dinaminjo
    514
    Soticek je do zadnje 2 tekme zabio 6 golova: 2 Rudesu, 2 Istri i 2 Slavenu
  • Captain America
    14k
    Lijepo je vidit da se svemir vratio u ravnotežu. 5 strana na transferima u 5 sati, a prijelazni rok počinje za skoro 2 mjeseca :lol:
  • Izet Hajrović
    919
    u ostalim utakmicama nije ga bilo ni na mapi.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    cudo nisu napisali da umjesto ivanovica iz rijeke selimo tomu ivkovica:rofl:
  • Dinaminjo
    514
    hocu rec da tih 9 golova nije tolko impresivno jer 6 golova je istri, rudesu i slavenu.

    On ne rjesava utakmice da bi sada vrijedio 3 m
  • Banana 2
    469
    po čemu su majer i ivanušec izdominirali HNL a šotiček sa 9 golova nije..Ludovic IX

    Šotiček igrački ne može u istu rečenicu sa Majerom i Ivanušecom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.