• bluepower86
    823
    Nama treba provjerena klasa od igraca sto je Pjaca i bolje za njega dat 3m nego na potencijale koji se pokazu promasajima.
  • Orc123
    5.2k
    frende jel isto prodati nekoga iz Loxe ili iz Dinama? Razlika ti je u najmanju ruku puta 5....nije li?
  • Maximo
    279


    Ne znam kako će to lijevo izgledat da...imamo hoxhu, vidovića, stojkovića...zadnja dvojca mogu i AMC ali opet onda tu imamo i kačavendu koji se vraća, ako baturina ostaje...
  • marcio amoroso
    32.5k

    Šotiček sa 19 godina ima 9 golova u prvenstvu. Da igra za Rudeš vrijedio bi više od miljun eura. I uopće nije puta 5 samo zato što netko igra u Dinamu. To su priče za malu djecu.

    Hoxha sa 26 godina i smiješnim brojkama u odnosu na Šotičeka je koštao preko miljun eura samo za usporedbu.

    Skauting je došao na jebenu razinu kod svih klubova, a posebno kod ovih koji imaju lovu. Mrtvi hajduk koji ima uspjeha kao lokomotiva u Europi je prodao malog beckenbauera za preko 10 milijuna.
  • Laugreano
    1.3k
    Onda je i Rog trebao vrijedit 500k, a mi ga kupili za 5m.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Po čemu je Rog trebao vrijediti 500 tisuća? Kako si to zaključio iz mog posta?
  • Orc123
    5.2k
    vec sam pisao o tome.....sve je to na racun repke jer svi misle da ce uhvatiti novog Modrica, Kovu i slicno...za sezonu-dvije stat cei to, barem za iznose koji su bili u igri ala Frigan i Vuskovic....koji zo igrac uspio vani a da ga nije prodao Dinamo? Prakticki na razini statistike pogreske...da repka nije ostvarila ovakve rezultate hnl klubovi izuzev dinama nikad ne bi moglli prodati igrace za iznos veci od 5 mil eura....gdje bi zo Soticek igrao u trenutnom Dinamu a kamoli u onom kojeg zelimo gledat na jesen. Jos ni Stojke ni Kaca nisu dobili priliku, a Rukavina je jos uvijek nas igrac...gdje cemo sa svim tim silnim mladcima a zelimo rezultat?
  • Izet Hajrović
    919
    nije isti omjer cijena kada se radi o Dinamu i Lokomotivi. 1 mil. Lokomotivi vrijedi 10 puta više nego Dinamu. Moguće je da i Šotiček i Krivak vrijede više, ali oni još uvijek nisu pokazali onoliko koliko je npr. Stojković kada smo ga kupili za 3 mil. Svaka čast dečkima, ali nije to još ta razina da se može pričati o 3 mil. Nadalje, kako je i rekao Marić, ne trebamo iz cijele RH pokupovati sve najbolje igrače pa da na jednoj poziciji imamo 5 kvalitetnih igrača. Uostalom, mi trenutno imamo više gorućih pozicija i dovođenje Krivaka i Šotičeka je zadnje o čemu bismo trebali razmišljati. Znači mi tražimo 2 stopera, lijevog beka, oba krila, napadača i vjerojatno centralnog veznjaka. To će koštati, a mladih igrača imamo dovoljno i još će, prema najavama, mlađi igrači dobivati šansu tako da možemo očekivati nekog poput Šunte da počne dobivati minutažu i Šotiček i Krivak će nam biti nepotrebni.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Frende nemoj se ljutiti, ali ako misliš da Šotiček vrijedi maks milijun eura onda blago rečeno nemaš pojma o ovoj materiji.
  • Orc123
    5.2k
    frende on vrijedi vise od toga za onog kome treba ili tko se razbacuje novcima i tu opet ne moze proci transfer 2mil eura trenutno. Za nas bi vrijedio 1mil eura da nam se isplati ga uzet sad i ostaviti na posudbi jer gdje bi trebao igrati? Mi dobro ako cemo imati budzet od 4-5. Mil eura....definitivno nisam neki ekspert ali nije da bas nemam pojma....za laika dovoljno....
  • Maximo
    279
    Jedva čekam da počne prijelazni rok :D
    Ako ćemo opet na taktiku Marićevo "čekanja da tržište odradi svoje" piše nam se spuštanje u prosjek HNL-a
  • Laugreano
    1.3k
    Po njihovoj logici. Ako Soticek vrijedi max 1m, po tome je Rog prije devet godina trebao vrijedit max 500k
  • Orc123
    5.2k
    frende rog je izdominirao hnl onda...a i zna se zasto je kostao 5mil eura i gdje su zavrsili ti novci....
    Da napomenem Majer i Ivanusec su dosli iz loxe za 2 i 2,5 mil eura....u trenutku dolaska izdominirali su hnl....vrijedi on 2mil eura ali ja samo ne shvacam gdje bi on to igrao kod nas? Ja sam rekao da vrijedi 1mil eura da bi ga se isplatilo nama uzeti sad...
  • Ludovic IX
    5.5k
    po čemu su majer i ivanušec izdominirali HNL a šotiček sa 9 golova nije..

    njih dvojica su bili što su šot i krivak danas.. nit je lokomotiva bila puno jača neg je sad.

    šot i krivak su negdje na toj vrijednosti kao i ova dvojica 2-2,5 milja.. ali ajde bila inflacija, pa je 2.5-3
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.