• E46
    152
    Petković po meni ne zaslužuje ni tih 900k eura, odavno ga se trebalo prodat i uzet Miereza bez razmišljanja
  • Pesca90
    29
    Pozitivno je što ćemo na ljeto imati kud i kamo rasterećeniji wage budget istekom ugovora Drmica,potencijalnim odlaskom Emrelija,nekog od staklenih stopera,pa bi se tu na tržište mogli ugurati za neke igrače kojima na ljeto ističe ugovor.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Petkovic je inteligentan covjek. Stvarno se nadam da nema namjeru otic tamo. Da on ode tamo kao jedna od legenda Dinama to bi mi bio bas tezak i ponizavajuc trenutak (mozda i u top3) i sigurno bi ga prekrizio nakon toga.

    One floskule kako je teren prica za sebe mozete objesit macki o rep. Ipak postoje neke moralne vrijednosti i granice. Ti ljudi tamo su vrijedali hrvatski narod prije utakmice sa Dinamom i kacili srpske zastave po tribini.

    Transfer Ljubicica u AEK bi bila 0 naspram transfera Petka kod grckih grobara.
  • nemapredaje
    1.9k
    Petko će ili ići u SA po pare ili će ostati u Dinamu.

    Mark my words.
  • Bosskovitz
    7.4k
    Mene više brine jedna druga stvar, a to je da PAOK Petkoviću može financijski ponuditi dosta bolje uvjete, a to je za mene poražavajućeIzet Hajrović

    PAOK pod ugovorom ima 25-30 igrača, mi imamo 60-70.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    ne mozemo ,vrlo jednostavno. Ako on tako odluci ,klub je isposlovao tako kako je ,i on ide kad iskesiraju 2,5 jbg al tako je. Sad imamo ljude da u buducnosti mozemo tak reci . Tamo nemozes , kraj price. Ali na ljeto , na zalost mozemo se samo nadati da ce ih Petko odjebat
  • Laugreano
    1.3k
    Ajde nek neki novinar napise da ide trampa za Despodova, pa nek izgori forum :sweat: :sweat:
  • Izet Hajrović
    864
    istina, i to je problem kojeg je već odavno trebalo riješiti, sjećam se da je još i Šimić govorio da imamo previše igrača pod ugovorom, a to je bilo u ovo vrijeme prošle godine. Vjerujem da će se i to riješiti s Marićem na čelu, Emreli, neki stoper, Drmić, itd. sigurno odlaze i to će nam dosta rasteretiti budžet. Ne znam kakva je situacija s mladim igračima, ali pretpostavljam da 4 ugovora mladih igrača vrijede kao jedan prosječnog seniora tako da njih nije toliko relevantno stavljati u isti koš sa seniorima po pitanju ugovora.
  • Maki2
    435
    Ma vraga mladi igraci nemaju vrijedne ugovore. Juniori koji nam ulaze u seniore imaju place nam kao standardnih 11 Rijeke. Miskovic je svima skreso place na max 250 tisuca eura.
  • Izet Hajrović
    864
    ajmo pretpostaviti da nam juniori imaju cca. 100k, a prosječni prvotimac 300-400k, to je ono o čemu pričam, 4 juniora na jednog seniora. Naravno da je i to previše u odnosu na ostale klubove u HNL-u.
  • Jaro
    5.5k
    Juniori koji nam ulaze u seniore imaju place nam kao standardnih 11 Rijeke.Maki2

    Rekao bih da je ovo posljedica manjka struke kod ljudi koji su odlucivali o potpisivanju ugovora s juniorima. Tko je trebao odluciti kojeg se mora zadrzati, koji bi mogao uspjetu uz poguranac i posudbe, a koji su za otpis. I onda sve trei kategorije dobiju isto, da slucajno ne promakne neki koji je u prvoj kategoriji... S Maricem i ekipom, nadam se da ce i tome biti kraj - nema klub moralnu niti neku drugu obavezu dati ugovor svakom izlaznom junioru... Pogotovo ne na 100 000 €
  • Izet Hajrović
    864
    usporedbe radi s HNL klubovima, predsjednik Varaždina je u nedavnom intervjuu rekao da oni ne mogu platiti igrača više od 5k mjesečno, znači prvotimac Varaždina ima 60k godišnje, a naši juniori imaju 100k gdje mnogi od njih neće doći na razinu da budu najbolji igrači kluba razine Varaždina. Pametnom dosta.
  • marcio amoroso
    32.3k
    Dinamo je u HNL-u svijet za sebe i to je dokazao rezultatima na nacionalnoj i internacionalnoj razini. Naravno da ima igrača koji su preplaćeni i da su potrebni rezovi, ali je nepotrebno uspoređivati se sa ostalim HNL klubovima.
  • mali M
    3.5k
    Rekao bih da je ovo posljedica manjka struke kod ljudi koji su odlucivali o potpisivanju ugovora s juniorimaJaro

    tako je. stihijski se to nekako uvuklo da je normalno... meni je jasno da mi možemo pružiti bolje uvjete i primanja nego svi ostali klubovi, ali klincu dat 8.500 eura mjesečno bez da je odigrao sekunde za prvu momčad je kriminal. To mora biti provjereno, dokazano, sigurno novi Modrić, Gvardiol i sl. Gledam ja i svoju okolinu, čim klinac zna napravit 2 na nozi, roditeljima rastu zazubice... Je problem su plaće, nemam neki problem da nam top reprezentativci imaju blizu milje, to mi je čak i normalno s obzirom da nam je neki cilj liga prvaka, ali meni bi ulazni "potencijali" kao Menalo, Špikić, Kulen, Brodić, Hoxha i ta slična kasta imala ulazno 100.000 dok se ne dokaže da treba tu biti.. i slijedeće povećanje mora biti na max 250.000 ako vidimo da se isplati ulagati u njega...
  • Crni86
    1.1k
    imas intervju sa nasim novim sd. gdje ti objasnjava kako je Paok financijski puno mocniji od nas, a otprilike smo po kvaliteti u rangu. Cini mi se da je naveo prihode od ulaznica. Ispravite me ali mislim da je rekao kako Paok od prodaje ulaznica samo ima prihod od skoro 30 milijuna eura (zvuci mi trenutno previse, ali tako mi stoji u sjecanju, moguce da sam u krivu) i da se mi tesko onda mozemo boriti s Paokom za istog igraca kada oni vec u startu imaju 20 milijuna vise u budzetu od nas. Sa tim da im je to kolko tolko i sigurna lova. Tako da ne mozemo mi tu nesto previse napravit kratkorocno.

    Edit: sori o aeku je pricao, evo i citata iz germanijaka :”Otkad je napravio stadion, njegov je prihod 25 milijuna eura od ulaznica godišnje. A mi očekujemo prolaz! Na tržištu se borimo za istu kvalitetu igrača, oni startaju s 25 milijuna prihoda, a mi s nulom.”
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.