• Kujtim Shalla
    2.1k
    neznam kakav Dinamo ocekujes ,Ali sad imas Dinamo sa spikicima ,bulatima ,riæetu cast svaka Ali meni je osibno bartolec bolji igrac ,da ne nabrajam imamo mi na ugovori jako Puno igraca koji nisu Nivo dinama . A sad sto su dinamovci ,vole klub itd volimo ga i ja Ali ne igram za Dinamo . Puno povjerenje imam U Zajeca i Marica i kompletnu ekipu iz dinamovog proljeca,pa se nadam da ce za godinu Dana Dinamo bito ozbiljan europska momcad . Sastavljena od vrhunskih nogometasa i bez brojanja krvnih zrnaca. Samo najbolji i oni koji zele doci za normalnu lovu ,a boli me ona stvar odakle dolaze. Svi oni koji misle da 19,20 godina rjesit zivotnu egzistenciju na uškrb dinama i neka idu drugdje
  • Jurki
    8.6k
    pa se nadam da ce za godinu Dana Dinamo bito ozbiljan europska momcadKujtim Shalla

    Samo mala opaska.. ne ocekujem da cemo postati ozbiljna europska momcad nakon 1 prijelaznog roka tj sljedece sezone.
    Ocekujem da bumo bolji ali ne u tolkom obimu da se bumo mogli tuci sa svima.
    Previse se toga zasralo proslih godina da se moze popraviti odmah.
    Ako bumo kroz 2-3 godine konkurentni u ligi prvaka bit cu prezadovoljan.
  • Izet Hajrović
    867
    5 mil. je njegova vrijednost na TM, a ne ponuda koju je PAOK navodno poslao. Ako je istina ono što se pisalo, Petković ima izlaznu klauzulu od 2.5 mil. Nekako ne mogu zamisliti njega u PAOK-u.
  • LaznjakProsineckog
    451
    Petko ce u Tursku ja mislim. Na ljeto 2 napadača su obavezna!
  • Mihaljević
    8k
    Transfermarkt je relevantan malo jače od Germanijaka.
  • Crni86
    1.1k
    ne vjerujem da bu petko iso u takve ludare u grcku ili tursku.
    Ako ce ici, ici ce u neki top klub ili negdje gdje ce dobiti ogromne novce.
  • miro
    3.1k
    Moje mišljenje - nakon što smo Ljubičića prodali u AEK, ako sad i kapetana prodamo u PAOK, onda smo puno manji klub nego što mislimo da jesmo
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Ako je otkupna klauzula 2,5m kakva mi tu točno imamo prava kao klub odlučivati? Sve je na njemu, on bira.
  • The Undertaker
    4k
    Što je sad PAOK kriv? Što nas je izbacio?
  • Bosskovitz
    7.4k


    Petko ima otkupnu klauzulu od 2.5 milijuna eura. Njegov odlazak u bilo koji klub Dinamo više ne može spriječiti čim se tih 2.5 milijuna stave na stol.
  • miro
    3.1k
    Jasno mi je to, ali kažem, ako nam može doć PAOK koji nas isto ko i AEK naziva fašističkim ubojicama, a mi ne možemo reć našem KAPETANU i 2.najboljem strijelcu u Europi svih vremena "čuj buraz, u PAOK ne ideš, traži dalje" onda smo puno manji klub nego što mi svi mislimo da jesmo i što trebamo bit
  • Facke
    2k


    Prve, to ne pise transfermarkt nek sportime gr.
    Sam koj je to neste na forumu na transfermarktu objavil.
    To je tam osnovna funkcija. Tak i ja sad morem na twitteru napisati da Petko ide v Bayern Munchen i to tam na forumu objaviti kao novost pa nek forumasi proceniju kulika je sansa da Petkovic ude. Druga stvar , Petko ak bu isel u klub takvoga ranga i ak su to jedine ponude nem kam iti. Moje mislenje. Koj bu on odlucil to je na kraju negva stvar.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    pa on ako oće u paok ko mu to može zabranit? Oni su lovu donijeli i mi tu ne možemo apsolutno ništa.
  • Izet Hajrović
    867
    Kvalitativno smo svakako bolji klub od PAOK-a ili ćemo biti, ako to nismo sad, barem se nadam. Mene više brine jedna druga stvar, a to je da PAOK Petkoviću može financijski ponuditi dosta bolje uvjete, a to je za mene poražavajuće, isto kao što je poražavajuće da jedan zalizani tovar u jogurtu ima ugovor od 1.2 mil. godišnje, a kod nas Petković ima 900k u situaciji gdje taj jogurt ima više nego duplo manji proračun od nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.