• Georg Koch
    3.8k
    Za sve ove koji dvoje da li je Brekalo pojacanje za Dinamo, a ima ih, samo jedno kratko pitanje.
    Koga bi vi doveli na poziciju lijevog krila, umjesto Brekala, a da je u financijskim okvirima slicnim Breksovim. Stvarno mi evo, ako moze tko od ovih koji sumnjaju u njega(sto je legitimno) da navede par imena koji bi bili pojacanje vece od Breksa.
    Hvala :)
  • Praskaton
    1.9k
    Za sve ove koji dvoje da li je Brekalo pojacanje za Dinamo, a ima ih, samo jedno kratko pitanje.
    Koga bi vi doveli na poziciju lijevog krila, umjesto Brekala, a da je u financijskim okvirima slicnim Breksovim. Stvarno mi evo, ako moze tko od ovih koji sumnjaju u njega(sto je legitimno) da navede par imena koji bi bili pojacanje vece od Breksa.
    Hvala :)
    Georg Koch
    Nema ih.Dva tri lika konstantno bacaju iste upise i ekipa se uhvati na to i raspravlja po xy puta
    Za tu poziciju trenutno ne mozemo napravit bolji posao od dovodenja Brekala.Kakav bi bio paket(posudba,s pravom otkupa,postotak transfera il nesto drugo je vec podlozno raspravi)
  • wolfgang14
    1.1k
    Bulat i Ogiwara osjećaju lakšu virozu pa su po privatnim programima ostali trenirati u hotelu.

    U Maksimiru strpljivo očekuju papire iz japanskog nogometnog saveza kako bi Ogiwara i službeno mogao postati novi igrač Dinama, a taj bi dokument trebao stići u srijedu. I Ogiwara će onda biti predstavljen kao novi igrač "modrih", konačno preuzeti svoj dres s brojem 3. Tu nema nikakvih problema, i prilikom dolaska Kaneka ti su se papiri čekali nekoliko dana.

    Izvor (24časa)
  • Marcinko
    327
    Situacija oko Brekala je vrlo jasna i bezveze se troši energija oko toga, on je završen posao, očito Fiorentina više ne računa na njega, ali zbog dobro poznatih okolnosti još uvijek je tamo. Svi bi željeli da je od početka priprema tu ali dajte ljudi prošle godine smo jedini transfer realizirali doslovno u zadnjoj sekundi sada se živci vade jer eto neće doći početkom siječnja.
  • Peškaman
    2.7k
    Znači moguće dvostruko predstavljanje sutra,Hoxha i Ogiwara.
  • Ban
    698
    Ali ovo traljav, to ne mogu shvatit. Pa valjda forte Brekala je upravo igra s loptom u nogama, to kaj mu se lopta lijepi za kopačku, izvlačenje maksimuma iz situacija na malom prostoru. K tome igra i lijevom i desnom, dobar i precizan šut s obje noge, dobar i precizan centaršut s obje noge. Ne razumijem, ako je Brekalo traljav, kako onda izgleda tehnički dotjeran igrač?! Ajmo i reć’, ono gdje je Rukavina izgleda impresivno u juniorima (dribling), Brekalo je izgledao impresivnije u elitnom razredu nogometa. Ruku u vatru dajem da Rukavina nikad neće skupit 8 sezona u ligama petice.Mlađi referent

    Brekalo je lošija verzija Ivanušeca. Ima sve što ima i Ivanušec, ali na slabijoj razini. Solidna kombinatorika, zna jako dobro podvaliti loptu, ali nije previše brz i fali mu kontrole. Dosta lošiji dribler od Ivanušeca i ne može toliko kvalitetno pimplati na malom prostoru. Dojma sam da je s godinama i malo otvrdnuo pa nije više toliko agilan koliko je nekoć bio, a i dalje je mekan u duelu.

    Mislim da će mu brojke u HNL-u biti bolje od dojma na terenu, bit će efikasniji nego što stvarno igra. Mislim da je to boost liga petice o kojem toliko pričate. Vidim to redovno kod igrača koji se iz liga petice vrate kući i, meni osobno, nikad ne djeluju previše dominantno, usudio bih se reći i koče domet momčadi u smislu da efikasnost maskira njihove limitacije, ali imaju solidne brojke. To je mišljenje koje sam o Oršiću imao u Dinamu, a koje imam i o Livaji u Hajduku ili Mierezu u Osijeku.
  • austrijanac
    2.7k
    usudio bih se reći i koče domet momčadi u smislu da efikasnost maskira njihove limitacije, ali imaju solidne brojke.Ban

    Cilj opravdava sredstvo. I tu bi svaka rasprava trebala završiti.

    Oršiću imao u DinamuBan

    Dinamo bez Oršića nebi imao nikakav domet. Kamoli limitiran.
  • Forenzicar
    13
    Ma Brekalo bi u našoj ligi definitivno radio razliku na terenu i nadam se da će se njegov transfer što prije riješiti i imali bi onda široki kadar. Na lijevom krilu Brekalo i Hoxha, desno Kaneko i Špikić, na desetki Baturina i Vidović, a u špici Petko i Brodić i još se ima vratiti Stojković ali njega još neračunam ozbiljno u ovoj sezoni zbog ozljede tako da nam je obrana malo klimava jer su često mijenjala četvorka, a nadam se da će se to sad promjeniti napokon ( Ogiwara-KTC-Živković-Ristovski)
  • Ludovic IX
    5.8k
    Može se Bara jebat ako brekalo želi u dinamo. I može se jebat ako dinamo ne želi dati papire rukavina već ga poslati na posudbu.

    I bara želi da brekqlo ode na euro a iz Firence neće.

    S druge strane, boji se da dinamo ne uništi rukavina pa da on ispusi novce a ne želi savjetovat malog da ode na posudbu i pokaže dal je ili nije.
    Ja nevidim način da on zaradi više novca nego da rukavina iduće sezone zablista u dinamu.

    Dinamo se u slučaju rukavine trebqt postaviti čvrsto. Rec malom da sw dokaze na posudbi i onda se vrati 50% bolji neg je sad. Neće bara zabraniti svojima igračima doći u dinamo , neće ni on grist ruku koja ga hrani 10 godina
  • Ban
    698
    Cilj opravdava sredstvo. I tu bi svaka rasprava trebala završiti.austrijanac

    Mislim da su to ipak kompliciranije rasprave.
  • Forenzicar
    13
    Što mislite ima li istine u tome da se Bologna zanima za Šutala i bi li bi ga Dinamo pustija nakon što ga je platio dosta, a nažalost čovjek nije imao sreće sa ozljedama
  • austrijanac
    2.7k

    jesu ali dokle god je HNL ovako slaba kao ove godine, svaki igrač koji može isporučit Orsiceve brojke je dobrodošao.
  • scooniepenn
    2k
    Moram priznati da ne vidim nikakve logike da Bologna dovodi ozlijeđenog igrača, koji je u zadnjih godinu i pol dana igrao valjda 2 mjeseca ukupno. Mislim vidio sam i luđih stvari u nogometu, ali ovo bi bila jedna od čudnijih. Mislim da je Bole nažalost jednostavno u takvom fizičkom stanju da će teško više ikada biti onaj igrač koji je nekoć bio. Mislim da 4 milijuna EUR za njega nećemo nikada dobiti tako da bih osobno bio i za prodaju za upola manji iznos i dovođenje drugog stopera.
  • Bosskovitz
    7.9k
    Situacija oko Brekala je vrlo jasna i bezveze se troši energija oko togaMarcinko

    Pa i nije baš jasna. Iako je vrlo izvjesno da će doći (iako nije gotovo), i dalje ne znamo hoće li doći samo na posudbu, na posudbu s 10% sljedećeg transfera ili na posudbu s pravom otkupa, kao ni o kojem se iznosu radi u slučaju prava otkupa; sve su to opcije koje su se spominjale zadnjih dana. Dolazak na posudbu bi bio dobar, ali dolazak na posudbu s pravom otkupa za do 2 milijuna eura bi bio odličan posao.

    Što mislite ima li istine u tome da se Bologna zanima za Šutala i bi li bi ga Dinamo pustija nakon što ga je platio dosta, a nažalost čovjek nije imao sreće sa ozljedamaForenzicar

    Pustio kao da ide besplatno? Ne. Pustio za 1,5 do 2 milijuna eura ili posudbu s pravom kupnje? Realno bi.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Vidim to redovno kod igrača koji se iz liga petice vrate kući i, meni osobno, nikad ne djeluju previše dominantno, usudio bih se reći i koče domet momčadi u smislu da efikasnost maskira njihove limitacije, ali imaju solidne brojke. To je mišljenje koje sam o Oršiću imao u Dinamu, a koje imam i o Livaji u Hajduku ili Mierezu u Osijeku.Ban

    Inače se u dosta stvari slažem s tobom, ali Oršić je tip igrača koji ne koči domet momčad po meni, dapače, ne carini loptu ,igra što jednostavnije i okomitije,nije sebičan,igra obranu,sklon je izuzetnoj suradnji sa suigračima.

    Po meni više Petko koči neke određene domete, koliko god ih unapređuje, ali neću otvarati Pandorinu kutiju jer on je po meni rijetko posebna kategorija igrača.

    Oko Livaje čak razumijem što želiš reći, ali opet jedan igrač je jedinka ili dio momčadi i kad vidiš brojkama što donese, teško je reći da koči domet momčadi čak nepravedno, jer Cirkus sa juga nije npr. Salzburg pa da ima određene više domete kao momčad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.