• scooniepenn
    1.8k

    Mali Rukavina je odličan primjer igrača koji nije najbolje odradio prijelaz u seniorski nogomet. Dečko je jako slab u duelu, a brzinu koju spominješ nisam doslovce niti jednom vidio da je iskoristio i nekog prošao u ovo minuta što je bio na travnjaku. Uspoređivati njega i Brekala je blasfemija, jer je taj isti Brekalo igrao ozbiljne minute u Serie A i Bundesligi, a u Rukavininim godinama je izgledao puno ozbiljnije na terenu. Srećom pa me sjećanje jako dobro služi.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Znači hvatamo tovare i po nekima je bolje dati Rukavini da se razvija nego dovoditi Brekala koji je navodno 'traljav i prosječan'.

    Sjajno.
  • Jurki
    8.7k
    Kaj sve covek nebu procital. Rukavinu treba gurati pa taman sigurno na ustrb rezultata i titule.
    Dok je Brekalo prosjecan i traljav igrac.
    Kad bu i AKO bu u kaj cisto sumnjam Rukavina imal i upola takve brojke u ligama petice onda se moze uspoređivati s Brekalom.
  • keppi
    127
    Nažalost, čak i nevezano sada na malog Rukavinu takvi se igrači povezuju samo uz jedno, a to je novac. Ok, pa svi igraju za novac, ali pokaži i malo poštovanja i zahvalnosti prema Dinamu i nama jadnicima koji živimo za ovaj klub. Ako ne igra ili ne dobiva dovoljno prilika da igra...problemi i pritisak roditelja i menadžera. Ako igra ...onda što prije transfer. Realno, pitanje koliko bi se dugo Rukavina zadržao u Dinamu da na kontu već sada ima desetak golova i asistencija...bili dočekao ljeto kod nas? Već bi se Bara motao po hodnicima stadiona, boli njega za naslov...
  • nemapredaje
    1.9k


    Bio je Kastrati najbrže krilo pa ...
  • Jurki
    8.7k
    Bio je Kastrati najbrže krilo pa ...nemapredaje

    Ja sam ga zval trkaca kokos
  • Time
    532

    Čak ne bih rekao da se rukavina umislio vec njegov menađer.
  • Joza
    345
    Jel ima kaj novog?
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Ja mislim da je u cijeloj priči velik "touch" dao i Gabijev otac, a naš bivši igrač i trener. Taj dio me fascinira.

    Znao sam da su roditeljski apetiti često velika kočnica za njihovu djecu, ali mi je još veći "wow" to što je Tomislav kao igrač i trener cijeli život u nogometu.

    Makar nam se potvrdilo da su i dalje svemir i ljudska glupost beskonačni.
  • Izet Hajrović
    882
    Ma dajte ljudi, koji Rukavina? Pa taj dečko apsolutno ništa nije pokazao u ono malo prilika koje je dobio, često ga muče ozlijede, viroze. Moram priznati da ga nisam previše pratio u juniorima, ali znam da je odigrao dobru utakmicu protiv Chelsea u ligi prvaka za mlade gdje je zabio gol i asistirao, a ostale je bio jedan od gorih na terenu. U seniorima nije pokazao ništa, to se svi možemo složiti. Igra neki manekenski nogomet, usporeno pa ide na dribling koji ne prolazi. Mislim da su njega mediji prenapuhali iz obiteljskih razloga, otac mu je poznati bivši nogometaš pa kao mladi Rukavina mora biti top. Nema od njega ništa.
  • plavac173
    2.6k
    Nema, vjerovatno veceras.
  • Orc123
    5.1k
    Favorizirao sam maloga Rukavinu jer ima potencijal ali decko do sad dobio nesto prilika ali ni jednu utakmicu u kojoj je igrao nije pokazao doslovno nista! Bek Ponikvi ga strpao u dzep a to je 4. Razred HR nogometa...njemu treba posudba da osjeti seniorski nogomet u kontinuitetu pa da se spusti malo na zemlju jer ce u protivnom zavrsiti u najboljem slucaju ko Marin. Nek se primi posla i nek radi. Driblinzi u Dinamu su mu 0/20 a to mu najjaca strana u juniorima bila. Taj prijelaz mora napraviti inace ce ostati samo jos jedan od mnogih talenata koji nisu uspjeli.
  • plavac173
    2.6k
    Brekalo ocekivano pozvan za kup utakmicu sutra

    IMG-2838.png


    Takoder, onaj sinoćnji podcast od onog talijanskog novinara:

    Ukratko:
    - Brekalo sigurno napušta Fiorentinu
    - najvjerojatniji je povratak u Dinamo
    - posudba, preostaje vidjet hoće li biti mogućnost otkupa
    - Brekalo je sa svojim predstavnicima iskomunicirao sve sa Dinamom proteklih 10 dana

  • Bosskovitz
    7.5k
    Mali Rukavina je odličan primjer igrača koji nije najbolje odradio prijelaz u seniorski nogomet.scooniepenn

    On taj prijelaz nije ni odradio. Sveukupno 164 minute u 11 utakmica kroz dvije sezone, sve redom davanje prilike da "osjeti seniorski nogomet": najviše kaj je u komadu odigrao je 26 minuta, ak ne brojimo 45 minuta u kupu protiv Ponikvi.

    Zakaj takav igrač koji toliko vjeruje u sebe ne želi otići na posudbu na kojoj bi do kraja siječnja, znači u narednih dvadesetak dana, skupio više minuta seniorskog nogometa nego u cijeloj dosadašnjoj karijeri, to ne mogu shvatiti. Lima ako si toliko samoupouzdan odi u Goricu, izdominiraj tamo polusezonu, uzmi nam bodove odmah početkom veljače i pošalji u k i upravu i Jakirovića i Hoxhu i Brekala te se vrati na ljeto u klub na način da ti je zacementirano mjesto u prvih jedanaest. Talent možeš pokazati u 1.710 dostupnih minuta do kraja sezone u predgrađu gdje se ne moraš ni seliti od doma ili čekajući svojih 27 minuta ovog proljeća u Dinamu. Ako misliš da je ovo drugo bolja opcija, bojim se da si na putu da za par godina gledamo tebe kako na podcastu kukaš da su ti ukrali sat u Venlu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.