• Mali dioničar
    14.2k
    bilja mi je žao Rukavine, ali mi on sve više "miriše " na Halilovića, Ćorića pa i Murića. Pa i Modrić je išao na posudbu, zbog čega je to smak svijeta.keppi

    Da ima dobronamjernog agenta, to bi mu objasnio agent ako to vidiš i ti i ja i cijeli forum.

    Dinamo bi trebao reći Bari "ili uvjeri Rukavinu koji ima ugovor s nama do 28. da ode kod Jeličića (koji ima i te kakvog iskustva s mladim igračima, a trenirao je i faking Ronalda) ili nam više ne dolazi s prijedlozima."
  • Krizy
    36.2k
    Lesi za dva dana ekskluzivno objavljuje dolazak Brekala u Dinamo :cool:
  • Georg Koch
    3.5k
    Ja potpuno razumijem Baru kao covjeka kojemu je cilj zaraditi na Rukavini, razviti ga i utopiti. Ako ne ide u Dinamu (kazem ako) onda ima drugi put.
    Jer realno decko kod nas ne igra 2 sezone. Ako se on i igrac slazu u tome da bi najbolje bilo da ide negdje drugo, razumljiv potez. Mada bi volio da ostane kod nas i ide na posudbu, eto tipa Gorica.
    Ali realno treba ih shvatiti, na stranu sto bi mi volili ovo ili ono.
  • scooniepenn
    1.8k

    Ne vidim zasto bi Dinamo pristao dati slobodne papire Rukavini jer budimo realni trenutno za njega moze dobiti malo ili nista. Imas mali vazeci ugovor, evo ti posudba i to je to. Brekalo zeli u Dinamo, neovisno sto Sipiripi Bara o tome mislio, tako da stavljati te dvije stvari u isti kontekst meni bas i nema logike. Druga je stvar sto mene Rukavina nicim nije uvjerio kako je rijec o klasi u nastajanju. S druge strane, Mali Paul Scholes, Zivkovic ili Koscevic jesu. Zelim mu svu srecu, ali ovo do sada sto sam vidio me nije odusevilo.
  • Marcinko
    327
    Brat Josipa Brekala koji je odigrao odlično prvi dio sezone u Dugopolju ide na posudbu u Zrinjski Mostar.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Rukavina u niti jednom ozbiljnijem klubu neće dobivati puno prilike. Jasno je da smo u situaciji kad ga ne možemo forsirati. Ak ne želi na posudbu, nek nađe klub koji će iskrcati odštetu. Glupo bi bilo pustiti ga badave iako ja osobno mislim da je on još jedan od igrača koji imaju problema s prelaskom iz juniorskog u seniorski nogomet i da neće opravdati očekivanja nigdje.
  • Ban
    698
    Bara je Dinamo doveo niz odličnih igrača (Olmo, Majer..), ali sada više nisam siguran u njega. Vidi li on i tata Rukavina malog Živkovića....kakva faca taj mali Rukavina pa ne može u Goricu, nego odmah raskid. Umjesto da z Gorici pokaže što može i vrati se kao i Živković.keppi

    Zamisli da je Živković na ljeto ostao u Dinamu, dobio je svega par puta po 5 minuta na kraju utakmice unatoč stoperskoj krizi i onda da sada na zimu Dinamo dovodi 3 nova stopera. Kako bi se Živković osjećao?

    Razumijem Rukavinu, a razumijem i Baru koji svog igrača želi proslijediti dalje u klub gdje će igrati i razvijati se. Ne razumijem nikakav deal u kojem Bara dovodi Brekala u DInamo da bi Dinamo pustio Rukavinu dalje. Brekalo je traljav i prosječan igrač kojem je plafon eventualno postizati uredne brojke u HNL-u bez ikakve realne igračke kvalitete koja bi te brojke preslikala i na višu razinu poput CL.

    Pustiti malog Rukavinu koji nam je, pored Kaneka, najbrže krilo u klubu, a zauzvrat dobiti Brekala koji je bio bolji igrač prije 7 godina, je odluka za zatvor.

    Nadam se da u toj špekulaciji Malog dioničara nema ničega, ali s Barom nikad ne znaš.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Pustiti malog Rukavinu koji nam je, pored Kaneka, najbrže krilo u klubu, a zauzvrat dobiti Brekala koji je bio bolji igrač prije 7 godina, je odluka za zatvor.Ban

    S obzirom da nemamo prednost pred protivnicima nego ih moramo loviti, dati ozbiljnu minutažu igraču od 19 godina koji nema 15 minuta seniorskog nogometa je samoubojstvo.
  • Droljo
    5k

    A gdje si ti pratio rukavinu da ga toliko guraš? Uporan si sa malim već dugo. Jedino da ga pratiš na treninzima ili nešto. Mali ne igra već jako dugo a i to šta odigra u pravilu se ne vidi..
  • Captain America
    13.9k
    Mogo bi Rukavina kao Brodić za par godina shvatit da mu je i Gorica dobra. Lik se nije uspio nametnuti kraj Vidovića koji nije krilo, Špikića i Menala u prvih 11, a misli da će mu vani pasti s neba mjesto u početnih 11.

    Tu još više ne razumijem starog Rukavinu kojem je kao bivšem igraču neprihvatljiva opcija posudbe u grad koji je autobusnom linijom povezan sa Zagrebom i u kojem Gabrijelov vršnjak igra redovito.
  • Ban
    698
    Rukavina u niti jednom ozbiljnijem klubu neće dobivati puno prilike. Jasno je da smo u situaciji kad ga ne možemo forsirati. Ak ne želi na posudbu, nek nađe klub koji će iskrcati odštetu. Glupo bi bilo pustiti ga badave iako ja osobno mislim da je on još jedan od igrača koji imaju problema s prelaskom iz juniorskog u seniorski nogomet i da neće opravdati očekivanja nigdje.Mr Anderson

    Perspektivne mlade igrače se nema što otpisivati prije nego što napune 23 godine. Marin koji je danas napunio 23 je dobar primjer.
  • dumitrumitu
    560
    Kad pomislim da me ništa više ne može iznenaditi netko napiše da je Brekalo traljav i prosječan igrač.
  • Joza
    345
    Rukavina ima problem u glavi gdje si je on zamislio da je zvijezda i onda utakmice protiv ponikvi i slicnih gdje se ima priliku dokazat nema volje igrat. Koliko god perspektivan bio takvi igraci nam ne trebaju u klubu.
  • plavac173
    2.6k
    Brekalo je traljav i prosječan igrač kojem je plafon eventualno postizati uredne brojke u HNL-u bez ikakve realne igračke kvalitete koja bi te brojke preslikala i na višu razinu poput CL.Ban


    Najbolje bi bilo Rukavinu u prvih XI odmah, kakav Brekalo koji je odigrao vise minuta u seniorskom nogometu u jednom poluvremenu prije 3-4 dana nego Rukavina u cijeloj seniorskoj karijeri?


    Brekalo je traljav i prosječan igrač kojemBan

    Dinamov navijacki puk kad ti dolazi reprezentativac hrvatske sa 6-7 godina redovnih igranja u ligi petice gdje je u Seriji A imao 10g+a i u Bundes ligi 10g+a u jednoj sezoni.
    Ne bi lose bilo Petka prodat i Koscevica gurat u vatru, ipak je mladji :fire:
  • striko
    1.2k
    Da Mbappe kojim slučajem završi kod nas našlo bi se par mišljenja da to nije dobar put...

    Daj nam naslov Brekac pa da koštaš 10M za 6 mjeseci!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.