• Doktor Kunić
    2.4k
    lesi rokne članak i onda kupi interšpar kokice za 10kuna, dođe na zonu, gleda i uživa kako se pojedinci koprcaju na njegovu bljuvotinu :grin:
  • Mali Zeus
    9.3k
    onda kupi interšpar kokice za 10kunaDoktor Kunić

    I to samo ako su na popustu.
  • rioda
    2.1k

    Mislim da je upravo to što Brekala dovodimo bez prava otkupa razlog za dovođenje Hoxhe.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Pa svatko bi na njegovom mjesto guštao u kokicama kad vidi kako je lako manipulirati dobrim dijelom forumaša.
  • Crni86
    1k
    a tko kaze da nije uglavljena klauzula?

    Saznat ce se sve, ako dode. Na kraju krajeva se salzem sa tobom, ali ovo je nikad vaznija sezona. Novi format LP, tranzicija upravljanja klubom, smjena generacije i ako je rjesenje da uzmemo titulu ove godine Brekalo do ljeta to je okej, ali svakako nam to ne bi smo postat glavni modus operandi.
  • Mali dioničar
    14k
    Apsolutno se slažem s Keppijem.

    Novi moment je Rukavina, igrač iz Barine agencije. Bara dovodi igrača na istu poziciju da bi paralelno ishodio papire za Rukavinu koji ima ugovor do 2028. Kao as na desetku sjeda mu Jakir koji (ako Brekalo zaista dolazi) kao back up ne vidi Dinamovog Rukavinu koji ima dugogodišnji ugovor nego faking igrača Slaven Belupa. Jasno Rukavina ne bi u Goricu nego bi raskid.

    Iako Rukavina tu griješi jer bi pod Dinkom Jeličićem u klubu bez pritiska napredovao u 6 mjeseci više nego kod Jakirovića u 3 godine.

    U cijeloj ovoj priči Bara bi mogao ishoditi Brekala u Dinamu uz nadu Dinama da će mu Brekalo dobijeti naslov te kao bonus slobodne papire za Rukavinu. Brekalo bi išao u Njemačku na Euro. Rukavina bi bio slobodan igrač. Bravo za Baru.

    Ne znam samo zašto taj guru svoje igrače ne šalje na reprezentativni popis kroz Kustošiju kad je toliko svemoguć.

    wrilgqwu2wuugapi.jpeg
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ne razumijem nestrpljivost na forumu. Zašto nebi pregovarali o modelu posudbe? Treba nam Brekalo svakako, ali to ne znači da se trebamo odmah naguziti Fiorentini. Brekalo je u treningu i ako bude kasnio koji dan na pripreme, nije ništa alarmantno.
  • Ban
    698
    Ako zbog Brekala i Hoxhe izgubimo Rukavinu popišam se na cijelu upravu zajedno sa Barom i Jakirom.
  • keppi
    127
    Bara je Dinamo doveo niz odličnih igrača (Olmo, Majer..), ali sada više nisam siguran u njega. Vidi li on i tata Rukavina malog Živkovića....kakva faca taj mali Rukavina pa ne može u Goricu, nego odmah raskid. Umjesto da z Gorici pokaže što može i vrati se kao i Živković.
  • NORTE
    9k
    Ako zbog Brekala i Hoxhe izgubimo Rukavinu popišam se na cijelu upravu zajedno sa Barom i Jakirom.Ban
    Dečko nema doslovno nikakav značaj za ovaj dinamo.
    Tu je par godina u krugu, ničemu ne pridonosi iako nemamo skoro nikoga na toj poziciji.

    Je li one neki messijevski talent? Očito nije.

    Titula > junior upitne budućnosti
  • marcio amoroso
    31.9k
    Objašnjenje je da klub u ovom slučaju mora gledati kratkoročno. Koliki god talent bio Rukavina u ovoj situaciji gdje je svaka utakmica finale će teško do minuta. Nije dolazio do minuta ni kada su mu konkurencija bili Vidović i Špikić.

    Meni je također zanimljivo šta će sada biti sa Vidovićem. Na desetci će teško do ozbiljnih minuta kraj Baturine, a na lijevom krilu će sada također biti gužva. Ako će u rotaciju za vezni red onda smo na 8 veznih igrača za tri pozicije. To je bez Stojkovića koji se vraća za dva mjeseca.

    Mislim da će u vezi biti odlazaka. Nadam se da nije plan odmah prodati Baturinu.
  • dumitrumitu
    502
    Rukavina mi djeluje kao talent na razini Marina. Ne bi bila velika šteta ni da ga pustimo.
  • rioda
    2.1k
    Rukavina jednostavno trenutno nema mjesta u prvih 11, a niti među onih prvih nekoliko igrača koji ulaze s klupe. Po meni je greška što nije posuđen još na proljeće, pa da ga se eventualno na ljeto povuklo nazad (ili ostavilo do sad). U ovoj napetoj sezoni jednostavno nemamo mogućnost razvijanja igrača, treba nam instant rezultat, nažalost je tako, a po meni je krivo vodstvo kluba koje ekipu nije kvalitativno pripremilo za prodaju reprezentativaca.

    Za Rukavinu bi posudba u Goricu bila idealna jer tamo može igrati bez nekog presinga i pripremiti se na prvoligaški nogomet, no s obzirom na menadžera kojeg ima, sve je moguće. Moram dodati i da me nije impresionirao u to malo vremena što je igrao, ne vidim tu neki poseban talent, kako je netko spomenuo, u razini Marina. No, nisam ga puno gledao i ne mogu tako suditi.
  • Mali dioničar
    14k
    Dečko nema doslovno nikakav značaj za ovaj dinamo.
    Tu je oar godina u krugu, ničemu ne pridonosi iako nemamo skoro nikoga na toj poziciji.

    Je li one neki messijevski talent? Očito nije.

    Titula > junior upitne budućnosti
    NORTE

    Naravno da je bitnije naslov od tri mjeseca igranja Rukavine.

    Ali sudeći po tome kako je Baturina izgledao pod Čačićem, a kako pod Jakirovićem, Jakirović nije trener za razvoj igrača općenito.

    Dinamu treba ili bolestan rezultat u Europi kakav je imao Bjelica pa iz toga puniti blagajnu ili mu treba trener koji razvija igrače i ostvaruje proljeće u Europi kroz Europa ligu i Konferencijsku.

    Od ljeta do danas je Ljubičić nazadovao, Baturina u najboljem slučaju stagnirao, a Vidović koji je kad je došao izgledao jako dobro, a par mjeseci pao.
  • keppi
    127
    Zbilja mi je žao Rukavine, ali mi on sve više "miriše " na Halilovića, Ćorića pa i Murića. Pa i Modrić je išao na posudbu, zbog čega je to smak svijeta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.