• Lynx17
    2.6k
    Jel ovo vec bilo?

  • Hamed Kone
    29


    Nije baš podatak vrijedan divljenja ..kad se malo razmisli , klinac od 19 g , po Tm vrijedan milju eura - 2. po vrijednosti u Alž. ligi. - baš jebena liga.
    Gledal sam neke sažetke utakmica na jubitou..nimalo mi se ne sviđa.. al ok , kaj je tu je.
    Nadam se da bu onaj japanac došel .. kak je netko spomenul , japanske novine za razliku od naših imaju neki ponos pa ne lupetaju sranja. :-) valjda je tak
  • Schpatz
    361


    A ne svida ti se… Kaj to tocno?

    Ne zelim branit dovodenja igraca nego ono sto ja nikak ne volim je to odmah- negativa.
    Dovede se igrac „a ne svida mi se“ a ovo a ono. A decka nismo niti vidjeli kak igra.

    Dajte neki optimizam. Klub ima ljudi koji su zaduzeni za skauting. Znaju kaj zele i kakvog igraca dovode i kj su vidjeli u tom igracu i zakljucili da takvog igraca u klubu- nemamo, da nam treba.

    Kaj mi nemremo bas ali bas u nicemu bit optimisticni?

    Da Dinamo dovede Mbappea ne bi bilo dobro nekima jer eto… Ne igra obranu.

    I onda se napise „ne svida mi se“ ali ne napise se kaj da se o tome moze malo raspravit. Nego- ne svida mi se.

    Po meni i onome kj sam vidio na yt, mali bi mogao bit vrhunski igrac. Agresivan, brz, dobar pas, dobro cita igru…
  • Hamed Kone
    29


    Kakva negativa , o ćemu ti ? Ti si vidio jedno , ja drugo -meni se ne sviđa.Ni on ni francuz. Razlika je u mišljenju a to ne znači da manje volim Dinamo od tebe ili bilo koga.
    Neće mi bit problem napisat za 2 mjeseca - bio sam u krivu .. Imam svoje mišljenje i napisat ću ga . Nadam se samo da ga nije skautirao Vlak..
  • Fanboy
    2.2k
    Maroko, Alžir, Egipat je populacijski jako bogato područje, visoke stope rođenih i najčešće su najbolji igrači bili rođeni u Europi ( Zidan, Benzema-Alžir, Ziyech-Maroko itd.) U novije vrijeme smo imali Salaha baš iz Egipta kao ponajboljeg svjetskog igrača.
    Tako da Alžir kao područje sa preko milion rođenih godišnje sigurno ima skrivenih dosta talenata koji možda zbog manjka infrastrukture i struke nemaju mogućnosti isplivati kao Benzema, Zidane koji su imali luksuz Francuske, ali zato su sjajno tržište za mnoge male klubove jer "tko prvi njegova djevojka"...Vjerujem da tu možemo uloviti velike igrače.
  • Noel
    4k
    Svaka čast za spominjanje Salaha. Iako mi se ne sviđa također dovođenje alžirca nek svi pogledaju od kuda i kako je Basel doveo Salah. I u kaj se Salah nakon toga pretvorio. Zato iako mi se ne sviđa dovođenje Titravog Alžirca dajem podršku Šimiću i osobnu priliku da bi moglo bit nekaj dobroga iz toga.
  • Sajla
    3.5k
    Kaj mi nemremo bas ali bas u nicemu bit optimisticni?Schpatz

    opet ću citirati članak iz Športskog lista iz 1928. koji opisuje kibica Građanskog kao što ga prenosi Ivica Šute u knjizi "Kibici Purgera": "Pesimista je i skeptik. Nikad ne vjeruje u pobjedu, pa ni onda kada naši vode. Dok se igra ne svršava on je kao na iglama nesiguran. ... Sve dok se ne svrši igra. Tek onda je on zadovoljan, ali to zadovoljstvo ne odaje tako lako."

    već preko 100 godina smo takvi :lol:
    ja baš imam osjećaj da će mali Titraoui biti jako dobar. pošto je Alžirac, možda zna i francuski pa bi si Maxim i on mogli malo olakšati prilagodbu. ono što sam vidio na yt meni čisto pristojno izgleda, a ima samo 19 godina. i ne izgleda mi da bi mogao imati problema s fizikalijama, a za tu poziciju treba snage. Kaneko isto nije baš skroz sitan (TM veli 178 cm visine), ali mi se čini da bi mogao imati problema u duelima u Europi. bumo videli, ja sam odlučio biti optimist!
  • Hamed Kone
    29
    Nemoj zaboravit na Soudanija , malo ljudi je znalo za njega pa eto , ostavio je dobar trag u plavom dresu.. plus , uvijek spomene Dinamo i Zagreb. Svaka čast.
  • Neki tip
    19.4k
    možda zna i francuski pa bi si Maxim i on mogli malo olakšati prilagodbu.Sajla

    Vrlo vjerojatno zna francuski. U dosta širokoj upotrebi je francuski i dalje u Alžiru i većina stanovnika se može služiti njime.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Mjesto rođenja pojedinog igrača ne mora apsolutno ništa značiti kad je u pitanju njegova kvaliteta. Naravno, puno je veća mogućnost da ćeš naći kvalitetnijeg Brazilca nego kvalitetnijeg Gruzijca jer je ovih prvih 40 puta više ali isto tako možeš pogoditi baš Carlosa ili Andersona Costu, nema pravila. Trebamo vjerovati Šimiću jer je on stručnjak za sve nas tu kao i svi oko njega koji su zaduženi za skauting (osim Vlaka ako je još u klubu). Ja sam bio oduševljen kad je Papadopoulos potpisao za Dinamo, mislio sam da ide na 20+ golova po sezoni pa je na kraju ispao teški promašaj a nepoznati klinac Olmo je postao zvijer. Nema pravila, moramo vjerovati struci da nije pogriješila i pustiti vremenu da pokaže pravo stanje.
  • Nino Bule
    11.6k
    Jel bas nuzda imat misljenje o svemu, zasto uopce pricat o alzircu kao losem ili dobrom igracu kad je ovdje vecina pogledala neki youtube video ili ni to i donosi zakljucke, shvacam cak skeptican sam ili optimistican sam, ali "ovaj ne valja" price su bas bezvezno trosenje stranica na forumu
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Od toga da je sve riješeno i da je čak pristao na manju plaću da se dokaže do banane... Kaos.
  • Orc123
    5.2k
    Ne kuzim? Kaj nije Kaneko rijwsen?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.