• Captain America
    14.6k
    Ček, cijela konstrukcija je pala jer je neki twitteraš s 1000 pratitelja napisao da je klimavo?Neki tip

    Taj je i Titraouia najavio.
  • Facke
    2.3k
    Sluzbeno je , Satriano otisel u Brest. U slabiji klub neg je nas. Steta. Siguren sam si da bi se pri nami dobre uklopil. Sve u svemu, puno srece. Zasigurne ga bum male pratil kak mu ide.
  • jp23
    2.2k
    Gotovo - Propalo ili Gotovo - Dogovoreno?

    Kao netko tko voli povremeno pročitati o pregovorima ili transferima, ponadao bih se da je samo povremeno neki tweet i pokoji komentar, ali ovo je prava sapunica svega. Izvuče se 1 tweet nekog random jaze na twitteru (isprike za svaki sedmi put kad se izvuče tweet pravog novinara sa donekle točnim informacijama), napravi se spin, 6 stranica kako je super pojačanje, 3 stranice kako je loše, 2 da je uprava užasna i nikog nemre dovest, 1 stranica da rade u tišini i da se treba smirit.

    I onda dođe drugi tweet drugog random jaze na twitteru koji demantira ovaj, i opet krene cirkus postova.

    Ajmo ovako, idući put kada se random lik (igrač) poveže sa klubom, podijelite taj link sa twittera, samo ako je tog random lika povezao netko tko se zaista bavi transferima ili sportskim novinarstvom, po mogućnosti nekog tko nije random twitteraš sa točnošću 1/48, jer tako možemo nabadat i tu.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ako mu je Brest bio bolja opcija, onda neka mu je široko polje. Mi smo njemu davali priliku da se dokaže, ne on da je nama trebao dati priliku...
  • Nino Bule
    11.7k

    S druge strane kod nas nema garantirane bas nikakve minute dok su mu vrlo moguce iz bresta rekli da ce biti prva opcija
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ma i ja sam si to razmišljao, ali opet HNL je puno lakša liga gdje bi si mogao nabiti statistiku. I realno tko zna jel su mu možda i naši to obećali.
  • Nino Bule
    11.7k
    realno tko zna jel su mu možda i naši to obećali.Dragon1Warrior123

    Garantiranu prvu postavu sigurno neki, slabiji klub od nas poput bresta to moze garantiran, na kraju imao je kod njih vec 14 nastupa
  • SAS1987
    13.7k
    mogao nabiti statistikuDragon1Warrior123

    Nabit ce si on statistiku u drugoj francuskoj kad Brest ispade iz lige :lol:
  • Nogo
    1.4k

    Nije nitko od naših u Japanu. Sutra je superkup i svi će biti tamo.
    Jednom je mislim Olmić napisao da su naši išli u Tursku radi ne sjećam se Petka, Livija...a isto tako su bili tu.
  • ksapi
    2.2k


    Kaj onda, jesu isli u Tursku ili bili doma? :lol:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ali gledaj opet da imaju još jednog vrlo vrijednog napadača po transfermarktu (ne znam koliko je dobar) i ti tamo ako upadneš u krizu lako letiš iz postave ako rezultati zaškripe. Još uz to imaju manji broj utakmica od nas sigurno, tako da jbg sad. Teško je bit pametan, ali u svakom slučaju ako je smatrao da je Brest bolja opcija, neka mu jer široko polje...
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Btw. jel neki još napadač spominjan osim Frigana? Bakrar, Sissoko, Satriano, nezz jel još neko bio su propali, ostajemo polako bez ovih opcija koje su nama poznate. Možda je baš zato danas izletio Olmić sa Kramom. :rofl:
  • Nogo
    1.4k

    Ako bi već po nekog napadača išao iz naše lige a da nije Frigan, to bi bio Mierez.
    On ovako "grize" travu po terenu, a Biščan takve i voli.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mislim da smo u manjini tu, ali isto mislim da je Mierez prilično dobar napadač i da bi mogao biti koristan. Ali mislim da bi nam bio preskup nažalost...
  • Noel
    4.2k
    Dajte nekog Jensa Nowotnoga. Ili neko dodavanje gasa i Boško Balaban. Fali mi to iako sam mislio da nikad to nebum rekel.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.