• Nino Bule
    11.6k
    Samo nek on radi pritisak špiki i dobije u sezoni 10 startova kroz kup i hnl, i ostalo po 20 min, ne vjerujem da moze bit puno losiji od onog sta je špika pruzo na proljece, a ako japanac ko konkurencija vrati špiku u bolju formu onda se svakako isplati
  • Orc123
    5.2k

    Decko je trenutno jedan od najboljih driblera lige i to s pozicije Wing beka...kad ga stavimo na krilo, blize golu bit ce jos opasniji i bolje statistike ...s japancima je tesko pogrijesiti jer i kad im nejde sve pokeiju trkom i zalaganjem...sjetite se Araija iz Sibenika, pa nema pozicije koju on nije igrao u Sibeniku i vidlo se da nema kvalitete previse ali on je igrao konstantno i sve kompenzirao zalaganjem i trkom i bio jedan od najboljih u Sibeniku....tako da....samo primjer...Japanska liga je puno jaca od nase ....
  • OsamŠest
    2.6k
    Malo blentavo pitanje, al me zanima jel netko pratio Andriju Radulovića iz Zvezde nakon prelaska iz juniora u seniore?

    Ovo ljeto prešao je u Vojvodinu bez odštete. U nižim uzrastima je rasturao (kao i neki naši svojevremeno).
  • Sajla
    3.5k

    Ne sumnjam ja u njega, mislim da će biti koristan. Samo se osvrćem na komentar da nije reprezentativac. Možda kod nas to postane :)
  • Nino Bule
    11.6k

    Jos je taj arai prije sibenika igrao trecu japansku, ove sezone sigurno top 3 igraca sibenika, ja bi cak rekao najbolji jer ostala dva (dolcek,rogic) su imali periode lose forme, ovaj je bas bio konstanta
  • Zagi
    5.2k
    Vice glas razuma kao i uvijek.
    potpis
  • Jurki
    8.8k
    U globalu je 7 debelih krava crklo za hnl, dobro za nas.
    Bitno da se dovoljno dobro zbehandla ovaj prijelazni rok, a kad se kasica prasica malo napuni se budu i konkretnija pojacanja dovela.
    Po svemu desno krilo je rijeseno, uz levog beka i def veznog mi smo uz ostanak glavnih vedeta mirni do zime.
  • Salva
    2.4k
    https://www.24sata.hr/sport/biscan-je-konacno-docekao-japanac-potpisuje-za-dinamo-922180


    Čini se kako je to to, ali dok ga ne vidim na terenu ništa ne vjerujem.
  • San Lorenzo
    11.7k
    'Takuro Kaneko u Zagreb ne stiže zbog novaca, on će pak u Hrvatskoj zarađivati i manje nego u domovini, ali se želi dokazati u europskom nogometu.'

    Dio zbog kojeg vjerujem da bi ovo mogao biti dobar posao.
  • Armagedon13
    958
    Fener je baš zapeo za Livija
  • Mr Anderson
    5.4k
    Odličan tekst Vice Karina. Trebale bi ga pročitati sve histerične babe narikače koje kukaju radi transfera.
  • Nino Bule
    11.6k
    Propadne li ovaj kanako to su onda vec neki uroci u pitanju
  • blue heart 72
    1.4k
    Evo da se i ja nadovežem malo za Kaneka, pošto je manje više već skoro svatko ostavio svoje mišljenje . Početkom ožujka bio sam u Napulju na tekmi Napoli - Lazio i tamo sjedio pored jednog dečka iz Japana, koji je usput sin nekadašnjeg Miurinog suigrača iz njihove repke (Kikuhara) . Pošto smo obojica bili solo na tekmi, tako sam ga i kontaktirao i tako smo se upoznali i pričali prije svega općenito o nogometu (Napoli, Maradona, HR repka i naravno o epizodi Miure u Dinamu). Ponukan ovim svim natpisima, odlučio sam ga sinoć opet kontaktirati i pitati ga za njegovo mišljenje o Kaneku, prije svega dobre strane kao i mane. Od dobrih strana je naveo prije svega dribling, te lijevu nogu iako mu je i desna solidna, te što voli okomitost u igri, te je usput napomenuo da je igrao skupa u ekipi sa Mitomom. Od mana je napisao možda bi mogao malo nabiti fizičke mase jer u duelu nije baš najjači. Pitao sam ga također pišu li njihovi mediji o mogućem transferu kod nas. Odgovorio mi je da za to postoji velika vjerojatnost po njihovim medijina i da sigurno napuštao svoj klub. Ja se osobno iskreno nadam da se ovaj put nebu ništ spuntalo i da bu u ovih par nadolazećih dana stavil potpis kod nas. Ekipa, ispričavam se na podužem postu, ali mislim da puno kraće nisam mogao to sažeti
  • Orc123
    5.2k

    Super kolega...odlicno sazeto....ja mislim da Kaneko nece propasti jer da se fakat to dogodi onda bi znacilo da nesto ne stima s nama....jako lijepe recenzije dobivamo na racun Kaneka....nadam se da ce se dobro snac i da ce nam otvoriti mogucnost sirenja i na to trziste....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.