• MarkPetrovich
    0
    Pitam za Satriana jel stvarno istina jer imam jednu smiješnu anegdotu!?
    Naime susjed mog najboljeg prijatelja je navodno jučer objavio vijest sa lažnog Twitter profila da Satriano ne želi u Dinamo i da ga dovode ili Brest ili Montpellier i sad su se na to upecali neki francuzi sa svojim profilima kao i taj urugvajski novinar koji je izjavio isto da bi jutros svi naši mediji objavili da je transfer propao!! Sad koliko u svemu tome ima istine ako je to krenulo nečijom zafrkancijom?!
  • Bosna86
    11.6k
    susjed mog najboljeg prijateljaMarkPetrovich

    Meni dovoljno, ja vjerujem
  • Gelipter
    3.5k
    nije bilo kakav prijatelj, već najbolji!
    Nadam se da netko iz susjedstva nikaj ne objavljuje o Japancu. :eyes:
  • Nino Bule
    11.6k
    Pametnom dosta
  • Neki tip
    19.4k
    Meni dovoljno, ja vjerujemBosna86

    I ja bih, ali me muči ovaj

    navodnoMarkPetrovich

    Ispada da ni susjedu najboljeg prijatelja više ne možeš 100% vjerovati.
  • Patak
    2.2k
    E, a koliko je to vjerojatno uopće? Da netko zavrti priču na twitteru, netko drugi vjerodostojniji ju preuzme i tako pomalo se izgubi začetnik teme, kao neka legenda za koju se više ne zna autor. Nemam pojma o društvenim mrežama i tim stvarima, ali ne čini mi se nemogućim...
  • MarkPetrovich
    0
    Istina je živa iako zvuči smiješno!! Znači lik je napisao da kao ovaj ne želi doc u Dinamo da bira između Bresta i Montpelliera onda je to neki profil navijača Bresta prenio da bi isto onaj urugvajski novinar napisao!!Jel moguće da su naši novinari tako glupi da lako prenesu fake news!?
  • Zagi
    5.2k
    Patak, pročitaj članak s nekog portala.
    Zamijeni "iz izvora bliskih klubu" sa "iz random twitter računa".
    Prva verzija zvuči vjerodostojno, druga potpuno neozbiljno.
    Realno je isti "izvor".
  • Bosna86
    11.6k
    E moj Jere, sad kad te banujem, sta ćeš ti u životu raditi???
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ne želim kvariti slavlje, možda Kaneko bude čudesno otkriće ali pogledajte popis japanske reprezentacije (28 igrača) i igrače koji su dobili pretpoziv. Kaneko nije dobio ni poziv ni pretpoziv a Japanci ne šalju 4-5 pretpoziva kao mi nego oni za pretpoziv naprave cijelu dodatnu reprezentaciju od 30 igrača. Niti među tih 30 pretpozivaca nema Kaneka a tu su mu konkurenti uglavnom igrači iz japanske lige plus igrači njemačkog Kiela, Cercle Bruggea, Rostova, Fortune Dusseldorf itd. Čudno da sa 25 nikad nije dobio poziv a nije japanska reprezentacija neka velesila, u japanskoj reprezentaciji su igrači LASK-a, Casa Pie, Standard Liegea, Celtica, Bochuma, Reimsa....vidjet ćemo šta će od njega biti ali ja očekujem i dalje Špiku kao prvu opciju a Kaneka kao igrača za zadnjih 20 minuta kad se Špika umori.
  • ksapi
    2.2k


    Propustena bolja fora.. moglo se ici na Nice, Brest.. kao glavne zainteresirane. Sused je gadno zajebal stvar
  • Orc123
    5.2k

    To cemo vidjeti jos! Ima strasan dribling i igra u oba pravca....bit ce koristan i u europi i u HNL....
  • Sajla
    3.5k
    Japanci ne šalju 4-5 pretpoziva kao mi nego oni za pretpoziv naprave cijelu dodatnu reprezentaciju od 30 igračaMaksim Maksimirski

    Ali to nije 30 desnih krila/wingbackova. Nek ovaj bude npr. peto ili šesto najbolje japansko krilo, s mogućnošću napretka... Ajmo mu dati šansu, valjda su ga skautirali i nešto vidjeli u njemu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.