• Facke
    2k

    Ak je istina onda koj si te Feyenoord zamislja?
    Mi sme Feyenoord spustite si gace ili? Nek mi ga podudlaju tak. To kaj su oni Benfice spustili gace i prodali Kokcua za 10 miljona manje je njihov problem. Sad bi im se mi trebali naprciti? Ja bi im rekel ispod 12 miljona nist. Ocete necete. Nek se same setiju zajnih dueluv protiv nas :starstruck:
  • xyz
    840
    To što nema dolazaka još i mogu nekako prihvatiti, ali prodaja Ivanušeca koji nam je ključan igrač i za kojeg nemamo ni približno zamjenu, koji je prvotimac reprezentacije koja je u zadnjih pola godine osvojila broncu na SP i srebro u Ligi nacija, koji ima dugogodišnji ugovor, i to za iznos koji je sitniš u modernom nogometu i to još klubu koji smo prije dvije-tri godine deklasirali na njihovom stadionu u trenutku kad je najbitnije dobro otvoriti sezonu u hnl-u i što bolje odigrati kvalifikacije za LP bi stvarno bilo dno dna.
  • Klenx
    4.1k
    Bez 20 milja odjebite, onda možemo razgovarati hoće li biti kakav popust.

    Kakva prodaja Ivanušeca, šta, da su nam krila Špikić i kamikaza?

    Nema šanse.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Možda Ivanušec jednostavno želi ići. Ako on ne želi ići Dinamo će lako izaći na kraj sa ponudama.
  • Klenx
    4.1k
    Možda Ivanušec jednostavno želi ići. Ako on ne želi ići Dinamo će lako izaći na kraj sa ponudama.marcio amoroso

    Želim i ja maznut Lidiju Bačić.
    Ima ugovor, nek želi ići 15 puta, ako netko ne nudi dosta dobre novce - ostaje.

    Dosta je izlaženja u susret. Tko nama izlazi u susret?
  • vjeko1701
    5.9k
    Može on to htjeti ali onda je maksimalno nekorektan. U doba najgore forme ga se trpilo i forsiralo. Na račun toga se vratio u reprezentaciju i proigrao. Da je tako uzgledao u tom Feyenordu, zakucali bi ga za klupu i vjerojatno stavili na listu za transfer.

    Ako ništa drugo, dužan je klubu dopustiti da ga ne proda za tako male novce i to u klub koji je maksimalno pola stepenice iznad Dinama (ako mu već toliko gori pod nogama da nije voljan odigrati barem ovu polusezonu).
  • marcio amoroso
    32.5k

    Gle, i ja sam protiv izlaženja u susret, ali znaš sam da je teško zadržati nekoga tko želi ići. Ne kažem da je tako, ali imam takav osjećaj.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Prodati Ivanušeca znači da odmah možemo predati titulu Hajduku.
  • ksapi
    2.2k


    Daj ne drami
  • Facke
    2k


    bumo kupili onda neku zamjenu. Opce neznam cemu drama ak bu presel. Bude onda i neste dosel kaj.
  • Orc123
    5.2k
    A kaj bumo mi doveli za 8 mil eura? Frigana za 6? Nek mi prob netko objasniti kako bi Frigan iz Rijeke vrijedio 6, a Ivanusec 8....sad vidimo koliko su prenapuhane cijene hnl igraca koji su nam interesantni ...ako smo ponudili 3,3mil eura za Frigana onda je to plafon ponuda i iznad nje ne smijemo ici.....nadam se da nisu ludi da ga puste za 8 milja eura....ispod 10 ne smije ici nikako, a i to je malo, premalo....samo ako on bas inzistira na transferu se moze pricati o cifri od 10 mil eura iako je i to sramotno malo ...
  • Mali Zeus
    9.8k
    bumo kupili onda neku zamjenu. Opce neznam cemu drama ak bu presel. Bude onda i neste dosel kaj.Facke

    Je to je sam tak, nađeš zamjenu za male pare za Ivanušeca, ključnog igrača, a na krilima smo ionako tanki ko papir.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Daj ne dramiksapi

    Opovrgni me.
  • mali M
    3.5k
    mah... evo ti ga sad... ivanušec=dinamo... kao da bez njega nećemo znat dal igramo košarku ili nogomet.. mi iz krajnosti u krajnost. Ivanušec isto igra toplo hladno, tj treba njemu da uđe u ritam.. isto kako je Oršiću trebalo, tj. kod Oršića je bilo obrnuto, on je kretao kao avion, a prema kraju sezone je znao već i šetkati po terenu... to je normalno, ali naravno da se nadam da će ostati još bar ovu sezonu dok se ne posložimo kako spada. Mislim da bi na taj način Dario i ekipa i trebali pričati s njima, da budu strpljivi sada kada se klub preslaguje u nešto puno veće, ali naravno ako dođe ona ponuda 15+ i takve stvari da neće štopati nikoga..
  • Orc123
    5.2k

    Nadam se da ne mislis da Kaca ili Stojko moze zamijeniti Ivanuseca i biti odmah pojacanje s kojim bi trebali napasti europu ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.