• Infinity
    15.2k
    S obzirom da vjerojatno nisi procitao kad se par puta pisalo drugima, moram te citirati i reci da prestanes pisati postove jedan za drugim. Koristi edit. Imas dolje lijevo tri tockice, kliknes ih i ides na olovku. Tako izmijenis svoj post, tj. dopises ono sto si htio napisati bez pisanja novog posta.
  • Orc123
    5.1k

    Primljeno na znanje...
  • maddaddam
    2.9k
    Mikic je preporucio milijun malih japanacam, mozda je ovaj jedan iz tog kontigenta.
  • Nogo
    1.3k
    Dečki, gledaju se i češljaju pojačanja stalno. Hoće li nešto izroditi, hoće. Ovo da je Biščan rekao pa ajde idemo gledati.
    Probava se proći jeftinije nego prije kada smo kao pijani milijarderi davali para i para. Pomalo, pustite ljude da rade. Kako bude rok prolazio sve više igrača će nam se otvarati za dovesti.
  • OsamŠest
    2.6k
    Nogo aka Normabel.. Valjda ste sad mirni :wink:
  • criticus
    1.2k
    https://www.nacional.hr/trabzonspor-potvrdio-angazman-mislava-orsica/

    " Prema službenim informacijama Southamptonu će za njega kroz tri rate biti isplaćena odšteta od ukupno 2,4 milijuna eura, a engleskom klubu pripada i 20% od eventualnog budućeg transfera."

    Neznam koliku je Oršić htio plaću u Dinamu, ali ako je ovo odšteta bila onda mi nije jasno da ga ne vratiš nazad. Prije da je tražio visok ugovor na dosta godina, to mi jedino ima smisla...
  • Orc123
    5.1k
    Evo vidim da sada igra njegov klub u 12h, on je u startnih 11 na poziciji desnog WB i to vecinom igra iako naravno moze i krilo....mozda na nekom streamu pogledat...
  • Olmic
    2.7k
    Od svih kamikaza mi valjda najsporijeg odaberemo
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam negdje naisao da ce u Trabzonu imati 1.7 milijuna eura.
  • Nino Bule
    11.5k


    "Sam igrač je potpisao ugovor na dvije sezone uz mogućnost produženja suradnje za još jednu godinu. Godišnja plaća će mu u prve dvije godine biti po 1,6 milijuna eura, a ukoliko u njima upiše 40 nastupa automatski će dobiti još jednu godinu u kojoj se plaća povećava na 1,8 milijuna eura."
  • Patrik11
    120
    trebalo je nekog kastratija dovesti opet :grin:
  • criticus
    1.2k


    Da piše to za Trabzon, ali ja se pitam koliko je u Dinamu tražio. Ovo sigurno nije...
  • Beowulf112
    301
    Ma sumnjam da bi zbog dinama se odrekao skoro milijun eura godisnje..pa i vi bi svi otisli na drugi posao da umjesto 1000€ place dobijete ponudu za 2000€
  • Zagi
    5.1k
    Vjerojatno je tražio ugovor na tragu onog koji je potpisao ni 12 mjeseci ranije s nama. Oko 1m po sezoni. Možda nešto manje jer mu je vrijednost u međuvremenu nešto devalvuirala.
    Prije toga bi trebalo platiti 3m eura Sotonu/oprostiti ratu.

    Ugl, sretno u Turskoj.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Cijela akcija dovođenja Orše bi Dinamo koštala preko 5 milijuna. To je za igrača od 30 godina koji pola godine nije igrao nogomet jednostavno previše. Zvao se on Mislav, Arijan ili Pero isti je klinac i ne mijenja tu činjenicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.