• Orc123
    5.1k
    Sta se tice novih igraca siguran sam da ce se kroz par dana nesto poceti dogadjati jer cim Biscan tako na sva zvona zaziva pojacanja znaci da ih treba, da se radi na njima i da je to prioritet.....a sad je na Simicu da pokaze koliko je zapravo dobar....
  • Mr Anderson
    5.4k
    Propadamo, sezona je izgubljena. 30.06., a nismo doveli 5 kapitalaca. Zdrafko, vrati se.
  • Infinity
    15.2k
    Padali su banovi zbog optuzivanja nekoga da je mamicevac, pa malo ohladi s prozivanjem.

    Ja 'sijem paniku' vec danima. Ne zato sto mi fali Mamic, nego zato sto ocekujem da nakon njega budemo bolji.
  • NORTE
    9.3k
    Ova tema je teška psihijatrija i zaobilazit ću je u širokom luku.
    Općenito ne volim nagađanja i volio bih da postoji zatvorena tema samo za službene ulazne i izlazne transfere/posudbe i nju bih otvarao.

    Nemam ništa protiv nikog i vjerujem da svi imaju dobru namjeru, ali iz dana u dan ista priča koja prerasta u ludost.
    No, jedno vam priznam, čak su i mediji počeli pisati o nestrpljivim navijačima jer nema pojačanja.
    Zona itekako ima utjecaj.
  • Orc123
    5.1k

    Ali i meni je malo djetinjasto to da netko veli da se sije panika. Pa ljudi ovdje samo razmjenjuju stavove i misljenja...normalno je da stvarno svi imamo velika ocekivanja od Simica i sigurno nitko ne zeli smanjti ocekivanja jer bi to znacilo da nije bas toliko dobar a svi smo stava da je. Maxim je bio dobar pocetak...idemo dalje...
    Po tome bi onda i Biscan sijao paniku jer je i poslje Dugog sela i sad protiv Kopra jos naglasio kako nam treba par igraca i kako je pocetak sezone blizu....
    Ne sije paniku, samo je realan....
  • Jurki
    8.7k
    Zona itekako ima utjecajNORTE

    Citaju piskarala itekak kaj se ovdje pise. I to im je jako plodno tlo za clickbalt clanke.
    Cak ni na sportnetovom forumu se tolko postova ne fabricira.
    Ovakva shizofrenija nikome ne koristi.
  • Papastrumf
    9.8k
    Šimić za sada nije uradio ništa i to je Bišćan jučer indirektno jasno rekao. Mene je samo strah da će se o pojačanjima početi razmišljati kad već kompromitiramo sezonu.xyz

    Znači, Bišćan koji svaki dan po nekoliko puta komunicira sa Šimićem poručuje istome preko medija da ništa nije napravio!?
  • Droljo
    5k
    Ne nego smiruje navijače sa izjavom da zna kako mu treba par igrača.
  • Bosna86
    11.6k
    Znači, Bišćan koji svaki dan po nekoliko puta komunicira sa Šimićem poručuje istome preko medija da ništa nije napravio!?Papastrumf

    Dzaba se trudiš
  • marcio amoroso
    32.4k
    Dečki po tisućiti put. Teme koje vas ne zanimaju, živciraju, iritiraju ili ih smatrate glupima jednostavno ne otvarate. Debilno mi je da netko doslovno svaki dan dođe na temu transfera i samo napiše da ga nervira šta se tu piše.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Gundogan, KDB, Modrić, Kovačić, FDJ, Pedri, Casemiro, Busquets (do ove sezone, sad ce u Ameriku), Rodri, Kroos. Ovo je 10 boljih veznjaka, stat ću tu
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja sam se nekako u životu naučio da se ne nerviram sa stvarima na koje ne mogu utjecati. Naravno, drago mi je ako se nešto pozitivno dogodi, krivo ako negativno ali u suštini, život je prekratak za bilo kaj drugo.

    Tema dinamovih transfera je baš takva. Krivo mi je ako ode dragi igrač, odlično ako se dovede pojačanje ili zadrži/vrati drag igrač ali sad zbilja imati određenu paniku ili nervozu, obrojavati dane po prve utakmice ili kraja roka, 50 puta ponavljati neko mišljenje ili navoditi igrača kojeg mislim da bi trebalo dovesti...nekako ne vidim smisao u tome.

    Ljudi kojima je to posao su zaduženi za to. Zasad imaju moje povjerenje čisto na njihovo ime, iskustvo u nogometu i povezanost sa klubom. Ako ispadne da nisu dorasli zadatku, doći će neki drugi a samo se nadam da će šteta biti minimalna.

    A kaj se tiče novinara, već u ranoj dobi sam shvatio koji je njima zapravo posao (a nažalost nije objektivno informirati javnost čim točnijim informacijama). Oni su doslovce prodavači jeftinih klikova za svoje šefove i PR agencija onima koji im ponude više. Sve kaj od njih dobivam je smijeh kada vidim kakve stvari su voljni staviti javno uz svoje ime za realno smiješne benificije i ne pretjerano impresivne plaće. Ja bi osobno radije spaval ispod mosta nego svoje ime stavljal na takve stvari ali to sam ja...netko s barem malo integriteta i profesionalne časti.
  • OsamŠest
    2.6k

    Na ovaj način je nemoguće pričat o najboljim veznim igračima jer ne igraju iste pozicije.

    Brozović je sigurno jedan od najboljih u Europi na svojoj.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Na svojoj da, ali je kolega napisao u top 5 veznjaka općenito. Definitivno ima svoje mjesto u top 5 zadnjih veznih u Europi, pa možda čak i top 3
  • Facke
    2k
    Pa sve je to uredu. Tek je 01.07 pa kak bi vec imeli gotovu momcad. Da napustili su nas Ademi,Orsic, Lauritsen itd. Ali to je oke. Treba nam male promjene u momcadi. Ademi i Orsic su se za klub dali. I ko bi rekel da bu Orsic tulke dober kad je dosel iz Koreje? Nek decke uziva sad vu Turske, nek vidi male sveta. Ja sam siguren da pregovora ima i da se dela na tomu. Ali ja mislim da mediji trenutne neznaju ni 10 posto kaj se dogada kod transfera kaj se Dinama tice. Same se piseju clanki bez ikakvih proverenih informaciji ili izavji.Tak da mir, se bu vredu. Kak bude bude. I Simicu treba dati vremena. Takuv posel jos delal nije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.