• maddaddam
    2.9k
    Sve prilike su stvorili nakon njegovih ubacaja, stvarno ima dobru, ostru loptu na peterac. Spor nije, prosao branica i dobro zavrnuo desnom.

    No Spikica ne dam za cijeli vissel kobe :cool:
  • Ivanmtk
    678
    Mikić je naš adut.. Ako itko zna u dušu japansku ligu, to je on..
  • Orc123
    5.1k
    Znam da je uzorak od jednog poluvremena malo ali cini se da ima kvalitete i ima tu lijevu nogu koju nemamo, nije uopce spor, dobar je u driblingu, jednu loptu je lose primio ali događa se, ima odlican centarsut koji me bas podsjeca na Kadziorov...
    Mozda nije bolji od Spike ali je razliciti tip igraca, odgovoran u obrani i agresivan, kuzi igru....
    Jedino su i jedni i drugi stoperi uzasni tako da od tađo ni slucajno ne stopera hehe.....
    Zanimljiv igrac u dvakom slucaju i kaj najbitnije on je u potpunosti spreman odmah uskociti bez nekih velikih priprema kad tamo traje prvenstvo i igra svaku tekmu.
    Po meni jeftino i solidno rjesenje....
  • Zagi
    5.2k
    Veza za ovog je prema germanijaku Mihailo Petrović, tener Sappora.
    1984–1985 Dinamo Zagreb 34 (0)
    Naravno nije isključeno da i Mikić ima prste u svemu tome.
  • 3 kornera
    26
    Ako nekoga zanima Takuro Kaneko i isprike u slucaju da je vec poslano
    https://www.youtube.com/watch?v=ZCmHsTPDmOg
  • Ivanmtk
    678
    Malo muči loptu.. Ali fascinira brzinom s loptom pogotovo..
  • Orc123
    5.1k
    Definitivno jedan od najboljih na terenu, mislim da je svaki dribling dobio, jedan jako lijep drbling na lijevu i onda udarac, da je blize golu bio bi jos opasniji...
    Sve u sve u svemu bio bi dobrodosao.
    Nadam se da ce uprava ovoga zavrsiti do kraja, a ne da opet propadne jer ne moze biti pre skup a donio bi kvalitetu vise i tu jako dobru lijevu nogu!
    Drugo poluvrijeme jos bolji nego prvo i sigurno jedan od najboljih na cijeloj utakmici.
  • LovroZG
    1.3k
    Piše Romano da se oko Livija motaju Villareal, Fener i Fiorentina čiju smo ponudu od 6M odbili. Ovo mi zgleda ko da je sam prepiso stvari iz raznih novina jer niš od ovog nije novo.
  • Zagi
    5.2k
    Ekipa koja je zazivala prošlu sezonu Peru na desnom krilu bi bila oduševljena s ovim Japancem.
    Zamislite Murića (možda ne takva bomba od šuta ali jako dobar) ali defanzivno odgovoran, puno agilniji i manje predvidiv jer ima jako dobar centaršut desnom.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Jeste zapazili kakvog lijevog beka na tekmi kad već gledate tekmu?
  • Ivanmtk
    678
    bomba bi ga bilo vidit u 4 sa Ristovskim iza njega.. Potpuno bi s mogao osbodit prema naprijed..
  • Orc123
    5.1k

    0 bodova ...nista od beka tamo hehe...Opcenito obrana i jednima i drugima nije na nekom visokom nivou ali kod njih nema puno razmisljanja, idu odmah okomito i jedni drugi...cak mi je bila pre brza utakmica, tamo nema igrac ni 2 sekunde kad primi loptu a da mu vec jedan nije na leđima...
  • Juznjak
    3k
    Meni je veliki plus kod Japanca to što igra i desnom nogom. Kad vidim kako kod nas igra Špikić (i Moha) muka mi bude. Ti ljudi se boje (ili ne znaju) bilo što učiniti slabijom nogom.
  • Laugreano
    1.3k

    Ugl, japanci pisu da ima nenormalnu staminu. 90min trci ko navijen.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Brutalno je on ovo i odigrao. Jak u duelu, dribler, ima ideju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.