• Crusades1986
    9.7k
    Ma sve bi bilo bolje od ovih top (Nike, Adidas...) proizvodaca opreme. Recimo, Everton ove sezone ide s Hummelom kao sponzorom.
  • Infinity
    15.2k
    Uh kad spomenu Everton. Brutalno lijep dres. Daj nam ga, nema veze sto je iz kataloga :rofl:
  • Bosna86
    11.6k
    Daje li Adidas i Cash uz opremu ili su oni samo tehnička podrška? Kako to ide?
  • Infinity
    15.2k
    Daju. To je vjerojatno kljuc, tj. zbog toga ih se uzima, a nisu svjesni da ce ti netko mozda platiti manje, ali ces zbog bolje ponude zaraditi vise na kraju.
  • Nolifer
    6.6k

    Celtic je poceo s rozom bojom, a United je klasican primjer smijesnog dizajna. Bio ti je njihov dres ovdje prije par stranica. I prije par sezona su imali onaj uzorak stolnjaka. Prije 20 godina su imali neke rombove.

    S dresovima eksperimentiraju svi, od Reala pa do Naftaša.

    Da, svi nažalost eksperimentiraju, to nije dobro, jer tako gube svoj identitet i prepoznatljivost. Kaj se Celticove roze boje tiče, ona je bila inspirirana bojom ulaznice iz 67 godine i to samo na trećem dresu. Eno Real Madrid će imat nijansu roze na bijelom dresu, Juve je imao na sredini, Palermo isto. Tak da mi možemo bit sretni kaj nam nisu još i to uveli.

    O Man Unitedu mogu reći sve najbolje, jer su meni tamo svi dresovi lijepi, ali ja sam pisao samo o prvim domaćim dresovima, dok su ostali druga priča

    Primjera radi, Interov dres bijeli podsjeća na krpe za brisanje...

    I da Adidas me baš razočarao oko Dinamove garniture, ali kaj je tu je, kolko para tolko muzike...
    Nažalost Dinamo nije veliki klub da može reći "svoje ja" Adidasu, nego tako mora biti u kombinaciji sa ostalim prosječnim klubovima u Europi i to im se jedino isplati...
  • Infinity
    15.2k
    To vise nije ni eksperimentiranje, jer se pokazuje punim pogotkom. Da klubovima padne prodaja to bi prestalo. Navijace, tj. vecinu to zadovoljava, kupuju, klub zaradjuje i to je to. U nogometu je danas to jedino bitno. Tko se s tim ne moze pomiriti najbolje da uzme pratiti nekog nizeligasa bez ambicija. Svi gledaju kako zaraditi euro vise, sve je podredjeno zaradi i ako 'eksperimentiranje' donosi zaradu onda ce se nastaviti.

    Usput, malo si se zeznuo s Palermom, Palermu je roza glavna boja, roza im je ono sto je nama plava. Meni osobno jedni od najljepsih dresova. Sutra da Dinamo napravi rozi dres prvi bih ga kupio, ali bih isto tako rekao da to nije boja Dinama, kao sto nije ni zuta, ni zelena, ni zlatna itd. Mi smo plavi, druga nam je bijela, za sve ostalo mogu reci da to nije to, ali isto tako ne mogu reci da je ruzno samo zato jer nije plavo i bijelo.
  • Nolifer
    6.6k


    Svak ima svoj ukus i to je ok. Radi zarade se slažem da. Nisam se zeznuo oko Palerma, jer znam od prije da im je to glavna boja dresa, ali sam u kontekstu spomenuo da su rozi, njihova stvar...

    A Dinamo bi trebao imat samo te dvije boje plavu i bijelu. A daj mi reci, zašto recimo kod imena igrača tj iznad broja, nisu mogli ubacit malu HR zastavicu? Bio bi još bolji po tome...
  • Infinity
    15.2k
    A daj mi reci, zašto recimo kod imena igrača tj iznad broja, nisu mogli ubacit malu HR zastavu? Bio bi još bolji po tome...bbbjura

    Ove sezone je tu bilo 'NEMA PREDAJE'. Ove nove nisam vidio s ledja, al pretpostavljam da je opet isto. Po meni super stvar, cak bolje od zastave.
  • NORTE
    9.1k
    Znam da se protiv Neftčija igralo u tim prvim, nisam siguran za ostatak sezone.Crusades1986

    Sve ostale europske u toj sezoni su igrali u tamno plavim i zlatnim dresovima. Pogledao još slika novih dresova, dresovi su ok, pa čak i prvi iako je uzorak bezveze, s tim su sjebali jer se mogao puno bolje prodavat. Adidas i Dinamo bi se lako mogli dogovorit o dresu iz povijesti kluba jer su tad bili uglavnom jednostavni. Manji proizvođač poput Umbra ili Macrona bi nam mogli napravit dres kakav želimo, ali ja nikad ne bih kupio Hummel a posebno ne Diadora dres.
  • SAS1987
    13.4k
    ali ja nikad ne bih kupio Hummel a posebno ne Diadora dres.NORTE

    Zašto ne?
  • xavier
    11.1k
    Manji proizvođač poput Umbra ili Macrona bi nam mogli napravit dres kakav želimo, ali ja nikad ne bih kupio Hummel a posebno ne Diadora dres.NORTE

    Vidim da je kolega @SAS1987 već pitao, ali pitat ću i ja...koji bi bio razlog ovom?
  • NORTE
    9.1k
    Zašto ne?SAS1987
    Užasno je vidjet njihovu oznaku na dresu. Diadora je svoje "umijeće" pokazala u 4 godine koje su radili dresove klubu, grozota šta su oni radili, pitam se kako su uopće dobili priliku, ne znam nijedan klub koji njih ima.
  • xavier
    11.1k
    Nisam shvatio, ti ne bi kupio samo zato što je Diadora odnosno Hummel ili želiš reći da vjeruješ da mogu napraviti dobar dres?
  • markoli
    1.7k
    Prvi mi je onako - ništa posebno, drugi mi je pidžama, a treći mi je fora. Sviđa mi se da su u ovoj monokromatskoj varijanti koristili zlatnu umjesto florescentno zelene.
  • Infinity
    15.2k
    Hummel ima kvalitet. Imao sam par trening dresova za termina koji su kostali neku sicu i materijal im je stvarno postojan. Uopce me ne iznenadjuje da su jako zastupljeni na rukometnom trzistu, tj. sportu gdje je lijepa sansa da ces do kraja utakmice ostati bez opreme zbog stalnih povlacenja. I s onim strelicama na rukavima ili ispod ruke mogu jako lijepo ukrasiti dres. Imaju prepoznatljivost kakvu recimo nema ni Nike.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.