• xavier
    11.4k
    Nadam se samo da će dizajn ostati relativno konzervativan, govorim o prvom i drugom dresu, jer kad "ne moraš birati gotove dresove iz kataloga" i kad možeš "složiti dizajn kakav želiš", klubovi često pretjeraju pa dresovi na kraju budu prekrcani raznim skylineovima, motivima s tradicionalnih zavjesa, stolnjaka i ne znam čime još ne...
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Mislim da bi sa castoreom konacno mogli zapoceti trend kao i vani da recimo za godisnjicu osnutka kluba odigramo utakmicu u retro dresu iz tog doba. To svi europski klubovi rade samo mi ne.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Siguran sam da su i u Newcastleu dobili uzorke i bili zadovoljni prvi put.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Financijsko sponzorstvo Castorea, uz dodatnu isporuku robe, je najveće sponzorstvo kluba.Lynx17

    Onda evo Castore u Skupštini Kluba. :smile:
  • scooniepenn
    2.3k
    S obzirom da PSK plaća preko 1 milju EUR, čak mislim oko 1,5 milja godišnje onda je ugovor Castorea najmanje 2 milje godišnje samo u novcu. Jednako tako, mislim da će i bonusi od prodaje njihovog asortimana biti veći pa me ne bi čudilo da od njih uberemo i 3 milje godišnje, što je više pd 5 posto proračuna. Mislim da bismo kroz par godina uz njih taj prihod na godišnjoj razini mogli i podići.
  • Nevo7
    636
    Ja se samo nadam da ćemo od Castorea dobiti jači ugovor nego kaj će tovari dobiti od Pume, i da je istina da ćemo dobiti dresove po želji. Ipak mi idemo sa Adidasa na Castore zbog jače love, kao i oni sa Macrona na Pumu.
  • Infinity
    15.5k
    Nema me dva tjedna na forumu i vrag me natjera da prvo ovo vidim. Dakle, sta nas boli k* koliko ce oni dobiti. Nek dobiju sto milijuna ako mogu, a na nama je da mi dobijemo koliko mi mozemo. Nece nam oni biti referentna tocka.

    Mene kod tog Castorea muci kvaliteta. Prvu godinu bi mogao biti boom, pa bi se ljudi mogli dobro razocarati i da godinama kasnije beremo samo fiksnu cifru, a da od bonusa ne bude nista, jer bi prodaja mogla ici lose.

    Volio bih da smo dobili nekoga s provjerenom kvalitetom opreme, a ne ove koji su dokazani skart. To sto ce asortiman biti siri i autenticni dresovi ne znaci nista ako to s vremenom nitko nece kupovati. U klubu vjerojatno imaju racunicu da im se vise isplati ne prodati nista i uzeti fiksnu cifru, nego sto dobiju od Adidasa fiksno plus bonus za prodaju.
  • Nevo7
    636
    mislim da bi kao jača i veća marka morali bolje kotirati među sponzorima, no to je zadatak naše (nesposobne) Uprave.
    I mene muči ta (ne)kvaliteta Castorea. Mačak u vreći. Nude puno novaca, ali kad pogledaš kako izgledaju njihovi sportaši, od preznojavanja do trganja dresova, novac je jedino kaj od njh dobivaš.
    Ako već idemo na to da imamo jači ugovor, mogli smo se dogovoriti sa Hummelom, Jomom i sl. od "malih", rade dobar posao, bili bi među jačima kod njih pod ugovorom, a imaju kompletnu i kvalitetnu opremu.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Nude puno novaca, ali kad pogledaš kako izgledaju njihovi sportaši, od preznojavanja do trganja dresova, novac je jedino kaj od njh dobivaš.Nevo7

    Ajmo onda napraviti ugovor s njima, neka Alpas napravi kopiju dresa i stavi Castore logo.

    Castore neće skužiti, Dinamo će dobiti lovu, nešto će zaraditi i Alpas, a dresovi će ostati čitavi.
  • Nolifer
    7.1k
    Šteta kaj nismo probali sa Nikeom. Nikada ako dobro pamtim nismo bili sa njima u nekom ugovoru...
  • NORTE
    9.9k
    Plzenova domaća kombinacija je crveni dres, plave hlačice i plave štucne.

    Teoretski bi dinamo mogao nastupiti u plavom dresu, bijelim hlačicama i bijelim štucnama.
    Ako su uopće prijavili tu kombinaciju za Europu.

    Ali pretpostavljam da će u Plzenu nastupit u crnoj kombinaciji.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Boja gostujuceg dresa nam je komedija. Bolje da gostovanja igramo u plavima il crnima. Igra nam je u gostima kao i dres, pickasta.

    Zasto forsirat nesto kad se ni navijacima ne svida...
  • Dendle71
    73
    evo ga opet, kao neki dan..dres je pickast Navijacima se ne svidje. Pa tko si ti da zastupas misljenje navijaca dinama. Meni se svaki dres s dinamovim grbom svidja - pa taman da je pickast kao sto ti kazes.
    Kao da nam je taj dres ili boja tog dresa najveci problem.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Kao da nam je taj dres ili boja tog dresa najveci problem.Dendle71

    Baš to. Pa nismo jebeni modni kritičari u 3 pm.
  • Bosskovitz
    8.5k
    Nadam se samo da će dizajn ostati relativno konzervativan, govorim o prvom i drugom dresu, jer kad "ne moraš birati gotove dresove iz kataloga" i kad možeš "složiti dizajn kakav želiš", klubovi često pretjeraju pa dresovi na kraju budu prekrcani raznim skylineovima, motivima s tradicionalnih zavjesa, stolnjaka i ne znam čime još ne...xavier

    Ovog se i ja najviše bojim. Dosta sam pratio kaj Macron radi i to se baš vidi kod njih: ima klubova koji to znaju odraditi jako jednostavno i lijepo (Hajduk tu radi jako dobar posao), ima ih koji znaju napraviti dobru foru poput Basela s uzorkom s krova katedrale, a onda imaš i jednu Loksu: ponavljajući semitransparentni uzorak grbova po dresi, neki digitalni gradijent okomitih bijelih linija, pa dodaj malo zlatne...

    Moram priznati da mi dosadašnji marketing i njihovi dizajni ne ulijevaju neko povjerenje, ali s druge strane mogu se i prevariti. Prva tri na ljeto bit će pokazatelj u kojem će to smjeru ići, a bojim se da jedino što mogu napraviti je držati fige da prođe dobro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.