• Mrvica
    3.6k
    Opaaa, my bank account likes this :rofl:
  • blue heart 72
    1.5k
    Hoću slikuuuu
    Uh jedva čekam
  • Peškaman
    3k
    Vjerujem da kolega priča o sljedećem.
    Otiđite na Instagram stranicu dinamomania :D
  • Ludovic IX
    6.2k
    Što se tiče castorea, nij3 mi bitna kvaliteta dresa koliko ostalih stvari, polo majica, trenirki i sl jer to su stvari koje ja kupujem.

    Ako ćemo o kvaliteti, nije ni adidas majka. Polo majice imaju zalijepljene grbove koji se isto odlijepi npr.

    A bij2le gaće, sam dobio sa dinamovim grbom na pravoj strani a adidas logo na stražnjoj. Nisam reklamirao, reko možda će vrijediti ta greška za parstogodina..
  • Infinity
    15.5k
    A bij2le gaće, sam dobio sa dinamovim grbom na pravoj strani a adidas logo na stražnjoj. Nisam reklamirao, reko možda će vrijediti ta greška za parstogodina..Ludovic IX

    Ne znam iz koje sezone su ti te gace, al imali smo kolekcije na kojima je adidas logo na straznjoj strani.

    Što se tiče castorea, nij3 mi bitna kvaliteta dresa koliko ostalih stvari, polo majica, trenirki i sl jer to su stvari koje ja kupujem.Ludovic IX

    Moja pretpostavka je da su dresovi kvalitetniji od ostale robe.
  • Oluja
    3.8k
    Sad ne mogu docekati da vidim novi retro dres. Ima li kakvih info kad bi mogao biti predstavljen?
  • Vučko53
    193
    https://www.telegraph.co.uk/football/2024/01/09/aston-villa-kit-shirt-adidas-deal-castore-sawiris-emery/

    Nemam cijeli clanak jer ima paywall. Uglavnom, Aston Villa prekida ugovor s Castoreom i prelazi na Adidas. Razlog u prvoj recenici je taj sto su dresovi takvi da cak smetaju igracima u igri.
  • bongo
    696
    Išao danas na tavan skinuti malo suhomesnatog za probu i naletim na Dinamov kalendar za 2006. godinu za koji sam zaboravio uopce da ga imam. Prava ljepotica, svaki mjesec jedan dres iz povijesti
  • Droljo
    6.5k
    skinuti malo suhomesnatog za probubongo

    I kakva je roba?
  • bongo
    696


    Treba još malo odstajati, ali bit će top kaj se tiče okusa :cool:

    Sutra kad ću po drugi dio suhomesnatog asortimana napravim i fotke kalendara
  • Robi T
    240
    evo članka sa Footy Headlines.
    Uz to kaj su dresovi loše kvalitete i lako se natope znojem pa je teže u njima igrati razlog je i taj što jevlasnik AV i dioničar Adidasa.
    No,mislim da su prva 2 argumenta bila presudna.
    :smile:
    https://www.footyheadlines.com/2024/01/no-more-castore-aston-villa-lands-adidas-kit-deal.html
  • i more je plavo
    891
    Cudi me kaj onda nisu otisli Nike-u , jer trenutno je samo Liverpool u Nike-u ispred njih na tablici, ok i City u Pumi ih pritisce.....

    Mislim, ja volim navijati uz Pan, ali ak nema......jednako sam veseli ili zalostan uz Staropramen, Bavariu, Žuju.......moozda malo fulam tonalitet na Karlovackom jer mi je gorko, ali ne tak da bi navijal na suho.

    Ja vjerujem da je Adidas kvalitetniji, ali tu se ipak vise radi o lovi i tretmanu kod sponzora (dobavljaca opreme).
    Dinamo je trenutno za Castore dobar izbor, vidljiv je u Europi stalno, prvak drzave koja ime renome u nogometu a nije skup za njihove pojmove......., a za Adidas, Nike i slicne velikane je, jedan od manje bitnih.
  • Robi T
    240
    Slažem se s tobom kaj se tiče kvalitete Adidasa.
    Također,Adidas;Nike i Puma imaju svoje elitni rang klubova koje opremaju i za njih se radi nekaj posebno.
    Običnim "smrtnicima",a to je za njih Dinamo,se samo da nekakav uzorak koji ofarbaju u plavu boju i to je to.
    Bumo vidli kaj bu Castore napravio za iduću sezonu i kak bu dres izgledao.
  • Nevo7
    636
    Cudi me kaj onda nisu otisli Nike-u , jer trenutno je samo Liverpool u Nike-u ispred njih na tablici, ok i City u Pumi ih pritisce.....i more je plavo

    Nike se okreće ženskom nogometu. Čudno, tužno ali istinito. Woke propaganda i slične fore. Cilj im je smanjiti broj muških ekipa i povećati sponzorstvo ženskih.
  • wolfgang14
    1.2k
    Nemam cijeli clanak jer ima paywall. Uglavnom, Aston Villa prekida ugovor s Castoreom i prelazi na Adidas. Razlog u prvoj recenici je taj sto su dresovi takvi da cak smetaju igracima u igri.Vučko53

    Ako nekog možda još uvijek interesira:

    Untitled.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.