• dZg1986
    406
    Rangersi(ako su podaci nađeni na internetu točni) imaju oko 4 milijuna funti godišnje. Dinamo će dobiti sličnu ili malo manju cifru vjerojatno, sumnjam da će razlika između Dinama i Rangersa bit financijski velika.
  • Armagedon13
    958
    Feyenoord je dobio četiri puta veći ugovor negor što je imao sa Adidasom u našem slučaju to bi bilo 2M
  • xavier
    11.4k
    Rangersi(ako su podaci nađeni na internetu točni) imaju oko 4 milijuna funti godišnje. Dinamo će dobiti sličnu ili malo manju cifru vjerojatno, sumnjam da će razlika između Dinama i Rangersa bit financijski velika.dZg1986

    Rangersi imaju 50.000 ljudi na utakmicama, prodaju dresova koliko je nama nepojmljivo...zbog čega misliš da bi mi dobili koliko oni? Svaki put me fascinira to omalovažavanje drugih klubova i smještanje nas puno više nego što realno jesmo.

    Istina, napravili smo zadnjih 5-6 godina rezultatski iskorak, ali na brojnim drugim poljima kaskamo daleko iza klubova za koje neki ovdje misle da smo ih odavno prošli.

    Dobili smo znatno višeg nego što je Adidas plaćao, ali to je ipak i dalje znatno manje od ovog iznosa koji Rangersi imaju.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Osobno me nebi smetalo kad bi igrali i bez sponzora kao sto sevilla sad igra nego da pise neko sugavo ime sponzora a u ovom slucaju je to PSK.
  • Bosskovitz
    8.4k
    Dinamo će dobiti sličnu ili malo manju cifru vjerojatno, sumnjam da će razlika između Dinama i Rangersa bit financijski velika.dZg1986

    Razlika između Dinama i Rangersa neće biti velika nego vrlo vjerojatno ogromna. Žao mi je što ne možemo doći do podataka oko prodaje dresova, ali Rangersi imaju prosječnu gledanost po utakmici nešto ispod 50.000 ljudi... to znači da oni u dva domaća vikenda SPL-a skupe na stadionu tek koju tisuću ljudi manje nego mi u svih 18 domaćih utakmica prošle sezone zajedno. Dodaj na to njihovu veću kupovnu moć (dres košta jednako, ali prosječna plaća u Glasgowu je dva i pol puta veća nego u Zagrebu) i kulturu kupovine dresova i službenih klupskih artikala koja je na puno višoj razini od naše i vrlo brzo ćeš doći do zaključka da im mi vrlo vjerojatno nismo niti blizu po vrijednosti ugovora

    Da se razumijemo, imamo druge prednosti: vrlo izvjesno igranje u LP što je bitno novom brandu kojem treba awareness na velikoj sceni, kao i činjenicu da preko nas vjerojatno otvaraju cijelo jedno novo tržište - puno ćeš lakše prodati Castore priču i u Hrvatskoj i u okolnim zemljama ako se možeš pohvaliti da Dinamo nosi tvoje dresove. Bilo bi zanimljivo vidjeti taj ugovor svakako.
  • masacusec
    3.2k
    Ak je suditi po ovom viđenom ovdje, čisto odbacivanje korijena i tradicionalne plave boje. Nevrijedno nikakve kvalitete niti vizuala!
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ma to je samo koncept nekog lika sa twittera, cisto sumnjam da ce nam promijenit glavni dres u drugu boju.
  • xavier
    11.4k
    Dvije stranice raspravljate o fantasy dresovima s interneta koje je netko napravio na način na koji on vidi dresove Dinama. S tim da je očito da se svakako radi o gostujućem i trećem dresu i to napravljenima po uzoru na dresove kakve smo već imali proteklih godina.
  • nemapredaje
    2.2k
    Ljudi kaj vam je, pa prvi dres nema šanse da bude s ovakvim grbom. Prvi dres je plavi s pravim grbom.

    Znači nema šanse da ovo bude prvi dres.
  • Matija97
    29
    znači Dinamo je već s njima potpisao ugovor, ne može ga otkazati ili nešto?
  • Pop corn
    6k
    Znam da ste svi vi koji radite Fantasy dresove u duši klinci, ali eto, za treći dres ste malo prestari :razz: Ali slobodno dofurajte svoje klince....

    Na utakmici protiv Šibenke KK Dinamo traži najmlađeg dizajnera dresa u Hrvatskoj

    Objavit ćemo sve dresove koji budu nacrtani....
  • Lynx17
    2.8k
    Darko Podnar:

    Malo skretanje sa sportske politke u marketinške vode. Dinamo će s koncem ove sezone dobiti novog tehničkog sponzora kluba. Britanska tvrtka Castore stupa na scenu.

    “Ugovor s Castoreom je zaključen. Radi se o ugovoru kakvog nema niti jedan drugi klub u Hrvatskoj i u potpunosti odgovara ugledu koji Dinamo ima u Europi. Komercijalni uvjeti su fenomenalni, i što se tiče financija i količine i kvalitete robe. Bilo je medijskih napisa o problemima s njihovim dresovima u određenim klubovima ali dobili smo uzorke njihove opreme i radi se o vrhunskim proizvodima. Zadovoljni smo. Količina robe koju možemo dobiti je neograničena. Dobili smo potpunu slobodu u dizajnu dresova i opreme, sve će biti izrađeno specijalno za Dinamo i ništa nam se ne nameće iz kataloga iz kojih naručuju i drugi klubovi. Financijsko sponzorstvo Castorea, uz dodatnu isporuku robe, je najveće sponzorstvo kluba. Valjda je to dovoljno za odgovor na pitanja koja se postavljaju u javnosti. Bili su u viziti prije nekoliko tjedana, zadovoljni su oni mi isto tako”
  • Nolifer
    7.1k


    Neka onda uđu u suradnju sa Zonom i neka razmotre sve prijedloge za dizajn, jer tu ima jako dobrih dizajnera sigurno koji će kvalitetu podić na veći nivo, e to bi onda bila potpuna sloboda i suradnja sa navijačima vezano za dizajn dresova.
  • Paggini
    10.3k


    Obožavao bih kad bi treći dres bio neki dizajn navijača koji bi drugi navijači izglasali kao najbolji, to je super prolazilo kod drugih klubova i uvijek su bili killer dizajni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.