• Davieboy86
    137
    Pozdrav svima , pitanjce, zna li netko gdje mogu naruciti dinamov dres sa personaliziranim imenom? Frendu mi je brzo rockas pa bih htio da stoji njegovo ime. Original naravno. Takodjer da narucim telefonski, mailom , online itd posto zivim u DE . Hvala
  • Eduardo
    18.1k
    150 €ura te izađe tisak imena, broja, sponzora na leđima i prsima, a 120€ bez sponzora + poštarina. Mora bit' da je neki dobar frend :clap:

    Evo i link.
  • Agramer86
    263
    Predsjednica uprave Vlatka Peras u intervjuu za Index potvrdila da dolazi novi tehnički sponzor. "Novi tehnički sponzor Castore, koji će biti od sljedeće sezone, donijet će samo po ugovoru, znači bez postotka od prodaje, značajan prihod Dinamu, najveći u povijesti HNL-a. I, kad već o tome govorim, puno će veća ponuda klupskih artikala biti i to me baš jako veseli" rekla je Peras.
    Po meni napokon, Adidas je najveći brend sportske opreme čak smo imali i dobre dresove u ovih šest godina ali ponuda svih ostalih artikala odjeće je na razini trećeligaša. Pogledajte web shop Maribora kojem je isto Adidas sponzor, od desetina vrsta majica, trenirka i jakni personaliziranih samo za Maribor do nekoliko pidžama za bebe. Nadam se da će dolazak novog sponzora poboljšati i web shop koji je blago rečeno šlamperaj.
  • Mihaljević
    8.6k
    F6JryyoWgAAzixd?format=jpg&name=largesevilla-fc-2023-2024-castore-kit-4.jpg?ssl=1charlton-athletic-22-23-home-kit-3.jpg Castore brutalan dizajn dresova ima , a što je još i važnije i bolje novce daje. Adidasu smo zadnja rupa na svirali + zadnji dobijemo dresove, npr. Besiktas dresove dobije početnom šestog mjeseca , a mi krajem sedmog... + osramotili su se neviđeno prije 3 godine kad su nama i Ispwichu dali iste gostujuće dresove (Slika 1). Dok Castore radi brutalne dresove bez obzira na jačinu kluba , bila to Sevilja (Slika 2) ili trećeligaš Charlton (Slika 3)... Castore je pun pogodak.
  • dZg1986
    403
    Nisu se osramotili u vezi Ipswicha i Dinama, vec to tako kod njih funkcionira. Oni dijele klubove na vise razina po vaznosti, oni na najvisoj dobiju jedinstvene dresove, dok smo mi medju najmanje vaznima pa isto kao Ipswich, Olympiakos, Maribor itd. biramo iz kataloga dresove sa malo neke svoje modifikacije poput nekog natpisa.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Po meni napokon, Adidas je najveći brend sportske opreme čak smo imali i dobre dresove u ovih šest godina ali ponuda svih ostalih artikala odjeće je na razini trećeligaša. Pogledajte web shop Maribora kojem je isto Adidas sponzor, od desetina vrsta majica, trenirka i jakni personaliziranih samo za Maribor do nekoliko pidžama za bebe. Nadam se da će dolazak novog sponzora poboljšati i web shop koji je blago rečeno šlamperaj.Agramer86

    Baš bio u shopu u Jurišićevoj u petak i van dresova ponuda je baš slaba.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Jel zna netko ak se u fanshopu moze na starom dresu tiskat sponzor i ime igraca?
    U ovom slucaju se radi o dresu iz sezone 21/22 pa sam mislio stavit Ademija jer mi je to jedini dres na kojem nemam ime nekog igraca.
  • Bosskovitz
    8.3k
    osramotili su se neviđeno prije 3 godine kad su nama i Ispwichu dali iste gostujuće dresovePlavaSlavonija86d

    Slazem se s ostatkom posta, samo apropos ovoga: Adidas ima 4 tiera za klubove, oni na vrhu dobivaju unikatne dresove, najvise mercha i prodaju se diljem svijeta pa kako ides dolje, tako je sve losije i losije. Mi smo u tieru u kojem mozemo po zelji kombinirati boje i dizajne koje Adidas ima, ali uvijek netko drugi moze sloziti istu kombinaciju kao i mi.

    Ono s Ipswichem je bilo bas identicno, ali evo Panathinaikos domaći ove sezone je isti uzorak kao nas treci:

    panathinaikos-23-24-home-kit%20%281%29.jpg

    Union Berlin ima gotovo identičan:

    1478_union_berlin_2023-24_adidas_champions_league_kit_a.jpeg

    Imali su i Slask i španjolski drugoligaši i mnogi drugi. To ie njihov model.

    Castore se moze vrhunski iskoristiti ako ima pameti i stila… ako nema, ozbiljno riskiramo nesto između Diadore i Lokomotive u Macronu.
  • badjibadara
    1.9k
    Castore se moze vrhunski iskoristiti ako ima pameti i stila…Bosskovitz

    Možeš ovo dodatno rasčlaniti kad uhvatiš vremena?
  • Bosskovitz
    8.3k
    Možeš ovo dodatno rasčlaniti kad uhvatiš vremena?Žnidaršić

    Mislim da ne trebam previse detaljno: kod Adidasa imas izbor boja i dizajna, slazes ih prakticki kao puzzle, odnosno kreces se u okviru onoga sto su zadali neki od najboljih sportskih dizajnera i tesko da mozes bas zajebati dres. Kod Castorea imas vjerojatno zadane pozicije njihovog loga na dresu - sve ostalo je masti na volju (unutar UEFA pravilnika, naravno). Mozes raditi predivne, jednostavne i moderne dresove sa simpaticnim detaljima (mislim da Hajduk to radi odlicno s Macronom kod nas), a mozes raditi i sareni kiceraj u stilu “ajmo staviti i katedralu i kockice i Peru i Muju” koji izgleda kao da mu je mjesto u petoj njemackoj ligi.

    With great power comes great responsibility :)
  • mali M
    4k
    skroz si u pravu. ja baš volim dizajnirati dresove, ali je tanka granica od miki mausa u pozadini ili kvalitetnog i autentičnog uzorka. Nadam se da će prepustiti dizajn kvalitetnim ljudima pa odlučiti koji nam je najbolji...
  • flexXy
    2k
    Meni je Rijeka napravila odlican posao, dali su Juraju Zigmanu da im dizajnira dresove zadnje 2 sezone i izgledaju vrhunski meni. Oni su sa Jomom koja ima istu politiku kao Castore sto se tice slobode dizajna.
  • dZg1986
    403
    https://www.telegraph.co.uk/football/2023/09/26/aston-villa-player-complain-sweaty-castore-kit-performance/

    Igrači Aston Ville se žale na dresove Castorea, nadam se da će se kvaliteta barem malo poboljšati do iduće godine
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.