• seljak86
    2.4k
    Jer živim u selu kraj Velike Gorice i iz nekog razloga sam smatrao važnim to specificirati, a i unaprijed sam svjestan da neki moji postovi možda budu debilni pa da imam alibi "tam nekog seljaka" i naravno godina osnivanja grupe jer se smatram pripadnikom iste.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Obično kad se negdje registriram uzimam imena likova iz filmova ili serija, a i za lozinke ih često koristim. Matrix mi je jedan od najboljih filmova uopće pa otuda i ideja za nick.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ja nekad žalim kaj sam si dao ovakav jednostavan nadimak, kasnije mi je u glavu došlo puno boljih :lol:
  • deda
    28.1k
    Haha, nema veze, jednostavan je, ali svi te pamtimo po nadimku
  • xavier
    11.1k
    Meni ipak najlegendarniji nick ima jedan drugi forumaš. Na forumu gdje smo svi navijači Dinama...on uzme nick @Navijač Dinama :cool:
  • Neki tip
    19.4k
    Meni ipak najlegendarniji nick ima jedan drugi forumaš. Na forumu gdje smo svi navijači Dinama...on uzme nick Navijač Dinama :cool:xavier

    Ma zajebi stvar, samo je jedan Navijač..

    S velikim N.

    The Navijač. :blush:

    (Javlja se jedan od par hiljada nekih tipova sa zapada ili bilo koje druge tribine :monkey: :lol: )
  • seljak86
    2.4k
    Pa ako slučajno ne znamo za koga navija :rofl:
  • Neki tip
    19.4k
    Da mogu/moram izabrat samo jednog forumaša čiju priču o nastanku nadimka želim čuti, izabrao bih saznati kako se Zoni pridružio mitropolit @Amfilohije..

    Ajde, ne budi ti teško, negdje između 2 kola predictora počasti nas pričom.. :smile:
  • Krizy
    36.5k
    Svakih par mjeseci vratim temu u život, pa ako ima netko tko nije, a želi podijeliti priču o svome nadimku evo prilike :grin:
  • Captain America
    14k
    Registrirao sam se prvo na snet i nedugo nakon saznao preko Instagrama za Zonu. Vidio sam da dosta forumaša ima ista imena pa je bilo logično krenut njihovim stopama. Nisam znao koji nick stavit, a kako sam fan Marvela i DCa od najranijih dana odlučio sam se za Capa (prigodno sam ranije taj dan pogledo i Civil War).
  • Keyser Soze
    8.2k
    kako sam fan Marvela i DCaCaptain America

    DC > Marvel uvijek i zauvijek :lol:
  • Pop corn
    5.1k
    Nadimak koji sam imao na onom prvom forumu BBB-a 2003. na nogomet.com/bbb domeni. Jer su govorili stalno da pucam ko kokica pa eto....

    Danas kad me B. iz Novog Zagreba ili neki drugi oslove s kokica svi gledaju i nis im nije jasno :smile:
  • Captain America
    14k
    Amen :cheer: Nadam se da će Gunn posložit sad filmski dio.
  • vjeko1701
    5.9k
    Trebat će još par godina da se neke popularnije franšize možda počnu dizat.
  • BBBaranja
    1.9k
    Nadimak je tu zbog rodnog kraja,velika većina ljudi misli da je Baranja Slavonija,i za sve smo mi Slavonci.
    Kako Osijek nikada neće biti Ocek,tako ni Baranja nikad neće biti Slavonija :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.