• Neki tip
    19.1k


    3bu3nsncv76yiyzc.jpg

    Ovo mi je teško povezati s Dinamom, ali dobro, ima nas svakakvih.. :grin:

    (Šalim se, znam na koga si mislio)
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Akcija za drugi gol protiv Ajaxa na Amsterdam Areni
  • rob ljubavi
    772


    Haha, pa naravno da je riječ o Juri ;)
  • Krizy
    35.5k
    Moj "Krizy" je izvučen iz prezimena, jako dosadno u usporedbi s ostalima.
  • Neki tip
    19.1k
    Moj "Krizy" je izvučen iz prezimenaKrizy

    Hm, ili si već otkrio ili sam zaključio, ali čak mislim da sam te i guglao. :lol: Jer i ime si već rekao/imao napisano.

    jako dosadno u usporedbi s ostalima.Krizy

    Mislim da po tom pitanju nisi u užoj konkurenciji. :grin:
  • superhik
    10.2k
    Moj nadimak dolazi od činjenice da sam od malih nogu pa sve do sad okružen anti herojima koji su slika i prilika Superhika :smile:
    A i vino mi je super za lokat :smile:
  • cron1ck
    1.5k
    Ja sam u mladjim danima puno igrao igrice tipa CoD, LoL, Dota i tako..
    Kako je uvijek bio potreban nick meni je palo na pamet CroNick, cro kao Hrvatska haha i to je vec nekome palo na pamet pa sam dodao umjesto slova “ i” broj 1.
    Prozivam @Dragon1Warrior123 da nam pojasni ima li neka prica iza njegovog nicka posto je moja prica “jako” zanimljiva :lol:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Kakvo je ovo prozivanje, mislio sam da je ovo judgement free zone haha.

    I da odgovorim, kao mali sam cito nesto o nekom povjesnom odredu viteza templara Drakul, ime je bilo zauzeto pa sam preveo na engleski i od onda je ostalo jer mi je lijeno pamtit 100 nickova :rofl: Mislim da od prije 12-13 god sam prvi put i od onda ne mjenjam.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    LoLcron1ck
    mali off..

    ali Lol i Global Offensive, (dok sam bio osnovna škola)predstavljalo poseban oblik ovisnosti.. nikad se skinit sa PC-a. :lol: :lol:
  • cron1ck
    1.5k
    Global Offensive, (dok sam bio osnovna škola)Navijač Dinama
    CS nisam bas toliko igrao jer u moje vrijeme je bio puno poznatiji CoD
    predstavljalo poseban oblik ovisnosti.. nikad se skinit sa PC-a.Navijač Dinama
    bas je bila ovisnost, neki dan sam gledao neke slike sa prastarog USBa i nadem sliku od Xfire profila, vjerovatno se sjecas i legendarnog Xfira :cool: uglavnom naso sam screenshot profila da sam imao 5000 sati na CoDu :lol:
    i mogu ti reci prije nekolika mjeseci u stanu mi se skupila ekipa i napravili kao lan party i igrali CoD, ali nakon cca sat vremena nam dosadilo i krenuli cugat, valjda svako vrijeme nosi svoje
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Xfiracron1ck
    Xfire, Wow, Lol,CS,CoD, Battlefield, World of Warcraft, Skyrim.. kakvi su se naslovi i igre tukle, naspram PUBG i onog usranog Fortnitea su TV u boji.

    CoDucron1ck

    Njega sam iskljucivo cijepo one stare WaW, dvicu, trojku, black ops kec i dvica, i takve peglice, bili su Black i Battlefield trojka u svemu tome :grin: . Od novijih igrao i prešao sve modern warfareove(osim ovog najnovijeg "nultnog" djela) onaj Ghost, advanced warfare i ovi noviji naslovi sam samo gledao, ne i igrao :lol:
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Đurđa Adlešić
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Mislim da je vrijeme da oživi ova rubrika.. :grin:

    Živo me zanima što na ovu temu imaju reći:

    - db-izbjeglica
    Neki tip sa Zapada

    Na sportnetovom forumu bio db, ne znači ništa, čisto zbog simetrije. Kada sam na 7 dana baniran na tom forumu zbog istinitih sprdnji na račun mađarska-osijek, prebacio sam se tu i dodao epitet izbjeglica. Eto...
  • Mališan
    1.7k
    @jaijivic9 mene zanima prica koja se krije iza ovog nicka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.