• Majki2111
    2.6k
    Majki je familijarni nadimak mog pravog imena Mark. Papi je nadimak mog buraza Patricka. 21.11. datum rođenja.
    Nastao prvi put dok je juš ekipa koristila hotmail (i dan danas mi je to glavni mail) dakle pred više od 10 godina valjda. Al bez burazovog nadimka. Ovdje sam ga dodao jer je bio valjda neki uvijet. Inače izvorno je Majki2111. :smile:
  • deda
    27.4k
    Ako si mislio na nick, nemam pojma. Netko me prozvao deda. :cool:
  • xavier
    11.1k


    Netko kažeš? Pa znamo tko te prozvao :smile:
  • Baneki
    712
    Unuk valjda?
  • Neki tip
    19k
    zanimljivo bi mi bilo čuti "etimologiju" nekih forumskih nadimaka, ali sam baš i ne mogu pridonijeti ovoj temi, iz očitog razloga.. :brow: :grin:
  • Majki2111
    2.6k
    Da, naravno da o nicku pričam
  • Infinity
    15.2k
    Ja kad smisljam nick obicno gledam sta imam oko sebe, sta je na stolu, pa mi to da inspiraciju. Tako mi je na stolu stajala isprintana neka slika i na njoj simbol beskonacnosti - ∞. Tako je nastao Infinity :rofl:
  • Dino
    2.2k
    Moj nick je nastal jer sam glup i totalno nov u forum svijetu pa sam stavil svoje ime umjesto nekog “skrivenog” nicknamea. Sad kad sam skuzil kolko nema smisla vise ne znam ni kak promijenit taj isti nick
  • marcio amoroso
    31.9k

    Možemo ti mi promijeniti nick. Nije nikakav problem.
  • GZomanid
    572
    Moj nick je nastal jer sam glup i totalno nov u forum svijetu pa sam stavil svoje ime umjesto nekog “skrivenog” nicknamea. Sad kad sam skuzil kolko nema smisla vise ne znam ni kak promijenit taj isti nickDino

    Ma reci samo da je to muška kratica od imena kluba :up:
  • immerwieder
    1.2k
    eksplicitna progermanska orijentacija, sin mi se trebal zvati po mom dedi, ali se nažalost još jedan poznati striček u povijesti tako zval, pa su mi doma ipak objasnili da nije u redu, a nick je standardni njemački navijački poklič, a veliki sam fan 2. i 3. bundeslige

    https://www.youtube.com/watch?v=99wcWbZzXtw

    https://www.youtube.com/watch?v=FjwNyAlb3H8
  • marcio amoroso
    31.9k
    Marcio Amoroso je igrao u Dortmundu i nosio broj 22 a pošto je to moj omiljeni broj i uvijek sam ga nosio jedan prijatelj me znao zvati Amoroso.
    Davno je to bilo :nerd:
    Davno sam se prijavio i na sportnetov forum i tamo odabrao taj nick koji sam zadržao i ovdje.
  • Dino
    2.2k
    Možemo ti mi promijeniti nick. Nije nikakav problem.
    Jesi li ti Dino Perić?
    marcio amoroso

    Nije Peric, blizu je hehe. Zahvaljujem na ponudi, ak se odlucim promijenit nick javim ti, sad sam se vec naviknul nekak.

    Ma reci samo da je to muška kratica od imena klubaGZomanid

    Kad me ubuduce pitaju tak im odgovaram.
  • deda
    27.4k
    Ma mogao si nam prodati bilo koju lovačku priču :wink:
  • Stihl
    3k
    Stihl je marka motorne pile, a kak smo se davno nekad zajebavali kak treba uzet motorku i sve debile motorkom...otuda je dosla inspiracija za nick, koji sam poceo koristit jos na onom BBB forumu dok je bio aktivan prije nekih 10-12 godina.
  • Neki tip
    19k
    kak treba uzet motorku i sve debile motorkom...Stihl

    Događaj s Jaruna (Aquarius) iz ranih 2000tih koji uključuje motorku i par dečkiju iz Dubrave ti poznat? :brow: :halo:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.