• LM1995
    1.7k
    Od svih nickova na Zoni, mislim da za tvoj stvarno nije trebalo nikako dodatno pojašnjenje :smile:
  • thomas22
    256
    Thomas radi imena, a 22 je broj koji od uvijek nosim na dresovima.
  • Mrvica
    3.3k
    Nadimak je tu jer sam visok 196 i težak 120 kg, ali su me kolege iz moto kluba tako nazvale zato što je stari viši i teži od mene pa eto valjda zbog toga :lol:
  • Panker1312
    130
    forumaski nadimak sam si sam dal cisto zato kaj volim pank i ne volim ove druge u imenu..inace mi je nadimak Billy iako ja vise volim Bili jer mi je ovo prvo nekak pretenciozno..a nadimak je iz razlog kaj sam ja generacija football factory generacije tribine i kak smo svi furali taj djir ja sam imal neki crni kaput uz to kaj sam bil i debel i neobicno procelav za 17godisnjaka tak se u nekoj zajebanciji S iz Zaprudja dosjetil da ga podsjecam na Billya iz FFa i eto od tad mislim da me vise niko ni ne zna po pravom imenu
  • nemapredaje
    2k
    mislim da je više nego jasno
  • Rex Ramae
    2.5k
    Rex Ramae ili "Kralj Rame", kraljevska titula iz srednjeg vijeka vezana uz rodno mjesto :grin:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Rex Ramae ili "Kralj Rame", kraljevska titula iz srednjeg vijeka vezana uz rodno mjesto :grin:Rex Ramae

    Uvijek se sjetim grafita s jaruna (mislim da ga više nema) - gdje je tuča i galama tu su BBB Rama.
  • flexXy
    1.9k
    Nisam znao koji username da stavim a u isto vrijeme sam skrolao nes po netu. I tako je nastao username po ravnalu flexi iz dinamovog webshopa.
  • Boysica
    458
    Ja bi promjenila a neznam ili nemogu bez veze mi je zato sto sam svagdje Boysica
  • Boysica
    458
    Hvalaaaaa
  • Krizy
    36.5k
    Novi forumaši - navalite da malo smirimo temu Transferi :rofl:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Mikulėnas je karijeru počeo u omladinskom pogonu Žalgiris Vilniusa da bi se 1990. pridružio seniorskom sastavu. Igrač je s klubom do 1997. osvojio dva naslova litavskog prvaka (1991. i 1992.) te četiri kupa (1991., 1993., 1994. i 1997.). Nakon toga Mikulėnas odlazi u Poljsku gdje potpisuje za varšavsku Poloniju. Poslije dvije sezone u klubu, Mikulėnasa kupuje tadašnja Croatia Zagreb. Nakon neuspjeha u Zagrebu, igrač se vraća u Poljsku gdje nastavlja igrati za Poloniju s kojom 2000. osvaja dvostruku krunu (nacionalno prvenstvo i kup).

    Nikakav poseban igrac koji nije ostavio posebni trag u dinamu ali je nama u kvartu bio fora dok se haklalo kad smo bili mali :) bio je osebujan i imao pravu čupu, bas me zanima di je danas i cime se bavi
  • SAS1987
    13.5k
    koji nije ostavio posebni trag u dinamuGražvydas Mikulėnas

    Za mene je on na neki način jedan od legendarnih igraca Dinama :lol:
  • Sajla
    3.5k
    Sajla zato kaj nisam (bio) smotan, kao što ćelavog zovu čupavi ili dvometraša od 120kg zovu mrvica i sl. samo mi se čini da me počela lovit senilnost pa možda ipak bude nomen est omen :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.