• Miro93
    2.7k
    Ja sam isto bio kreativan pa po imenu ;)
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Što se kreativnosti tiče, tu sam 0, mašta također velika 0, i onda sam to spojio i došao do ovog "ikonskog" ali čuvenog nadimka na ovom forumu.

    Uz to sve i jedinstven za ovaj forum :rofl: , kako je netko rekao, da ne stavljamo baš svoja imena ili ako smo BBB da ne stavljamo imena (pod)skupine kojoj pripadamo :smile:
    Pa sam došao na ovu ideju i ta daa
  • XXVI-IV
    247
    Datum osnutka našeg kluba.
  • BBB Sibenik
    4k
    Ko na krpi na tribini da se zna otkud sam.

    spontano uvik njbolje jos ispadne
  • Neki tip
    19.1k
    Zanimljiv fenomen je da su se na poziv objašnjavanja svojih nadimaka odazvali ni više ni manje nego etimološki, semantički i onomastički potpuno nedokučivi:

    @Morales7
    @ZGBhoy
    @BBB Sibenik
    @bbbjura
    @Miro93
    @Navijač Dinama

    Ovakvom nizu još samo ja falim, red je da pojasnim kako i otkud.

    Bilo je to godine 2019. kada sam se registrirao na forumu. Vreli srpanjski dan. Kupio sam godišnju kartu za Zapad. Bio sam jedan od par tisuća takvih. Dakle, neki tip među par tisuća. Na zapadnoj tribini.
    Ubacio sam u loto bubanj, izvukao red riječi i evo ga, za sve koji su se pitali kako, otkud, što li mi to kvragu znači, sad znate. :)
  • Majki2111
    2.6k
    Ja sam do objašnjenja od prije par mjeseci na nekoj temi mislio da je to do stanovanja. Mislio sam zapad u konteksu grada ZG kao Črnkas npr.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Gitak tv, huliganska reprezentacija.
  • The Undertaker
    4k
    Ja sam oduvijek htio voziti ona pogrebna kola s konjima.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ja sam mislio da je nadimak radi onog pro.hrvača/kečera. :rofl: :rofl:
  • KBKP
    70
    Ja često ne komentiram, skoro nikad, osim kad se radi neka akcija na kvartu ili graf. No svakodnevno sam tu i čitam objave.. najčešće visim na navijačkim temama, ali kak se slabo piše tamo u zadnje vrijeme i u moju favoriziranu temu "priče iz davnina" skoro pa nikako, obišao sam i ostale "aktivne" teme pa me evo i tu.

    Nisam bio maštovit sa nickom pa sam uzeo skraćenicu imena 2 kvarta (u jednom, ovom slučaju većem i starijem živim, ali ih ljudi svrstaju pod jedan kvart koji nitko ne voli, neki nisu niti čuli za njih)
    Kozari Bok Kozari Putevi, jednim nazivom domaćih stanara Bronx.
  • ZGV
    3.1k
    Po kojoj krpi si si dao nadimak? BBB Šibenik nisam vidio na tribini dugo vremeba
  • BBB Sibenik
    4k
    U pravu si, al sam mislia opcenito na nazive na krpama
  • deda
    27.7k
    Mislim da ja nisam nikad napisao zašto. Krenulo je na Sportnetu, netko je valjda zaključio da su mi upisi mirni, staloženi, racionalni, pomirljivi da ne kažem mudri pa su me tako nazvali. A nisam toliko ni star. :rofl:

    Neki vjerojatno zbog moje zaljubljenosti u doba Građanskog
  • Neki tip
    19.1k
    Mislim da je vrijeme da oživi ova rubrika.. :grin:

    Živo me zanima što na ovu temu imaju reći:

    - @db-izbjeglica

    i

    - @rob ljubavi
  • rob ljubavi
    772
    Upišeš na youtube, izvođač će ti biti poznat, a osobno sam povezao to sa Dinamom. :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.