• xavier
    11.1k
    Stvar je u tome što prosječni gledatelj s istoka ili zapada (kažem prosječni, nemojte sad pisati "ja sam na istoku/zapadu pa ne mislim tako") doživljava da su na sjeveru klinci do 20 godina i da je nakon toga "vrijeme za preseliti se na neku drugu tribinu".
  • deda
    27.3k
    Ma sve su to normalni procesi. Ja jednostavno hoću reći da ne treba od toga raditi neku mistiku
  • Infinity
    15.1k
    Svatko ima svoj ukus i ide tamo gdje mu odgovara. Ja sam tako nedavno prvi put bio na zapad gore i moze se igrati polufinale s Barcelonom, al radije cu gledati u kafani nego sa zapada gore. Pogled OK, atmosfera nula. Bolji stimung si priustim kad gledam kuci sam.

    Na sjeveru nisam bio desetak godina, a i to nisam bio nesto puno, al to jednostavno nije za mene i jbg. Uzivam u dobroj atmosferi, al vise mi odgovara istok.
  • xavier
    11.1k
    Ma sve su to normalni procesi. Ja jednostavno hoću reći da ne treba od toga raditi neku mistikudeda

    Kako nećeš raditi "mistiku". Zapad dolje plane za 5 minuta, istok i zapad gore za pola sata i onda se ljudi žale i zazivaju stadion od 50.000 mjesta kako bi "mogli na utakmicu", a sve to vrijeme je sjever i dalje dostupan. Kako je @Infinity napisao, stvarno ne znam što je to na zapadu gore bolje od sjevera.
  • Papastrumf
    9.3k


    Nisu to nigdje normalni procesi osim kod "nas" na Balkanu. Nije nigdje normalno da netko s 30 god preseli na istok ili zapad jer eto što će on više na navijačkoj tribini.
  • deda
    27.3k
    To što ti kažeš Papa je ok, ali taj proces je opet do grupe, ne do kluba.
  • reziser
    6.2k
    svatko ide tam di mu odgovara ili za koju tribinu kupi kartu :D
    ali taj proces je opet do grupededa

    a mislim da je to od osobe do osobe....
  • reziser
    6.2k
    Manchester City u srijedu gostuje na Maksimiru u posljednjem kolu skupine C Lige prvaka, a trener engleskog prvaka Pep Guardiola otkrio je da planira dati priliku nogometašima koji su manje igrali.

    Guardiolino iznenađenje za Dinamo bit će 19-godišnji ofenzivni veznjak Phil Foden. Trener Cityja često je hvalio mladića koji je za prvu momčad debitirao sa 17-godina, ali se i žalio što mu ne može dati više minuta jer je konkurencija prejaka. - On je spreman i igrat će u srijedu. Njegovo vrijeme dolazi i vidjet ćemo ga u idućim utakmicama - rekao je Guardiola o Fodenu koji je bio strijelac protiv Dinama u prvoj utakmici (2:0) na Etihadu. Tada je ovaj mladić ušao u 90. minuti i odmah se upisao u strijelce, a u srijedu će od prve minute dobiti priliku da pokaže što zna. Ovo vjerojatno znači da će Guardiola odmarati svoje najveće zvijezde poput Kevina de Bruynea i Raheema Sterlinga. Cityju utakmica na Maksimiru ne znači puno jer je osigurao prvo mjesto u skupini dok se Šahtar, Dinamo i Atalanta bore za drugu poziciju i osminu finala Lige prvaka.
  • agramZ
    2.2k
    kao sto je bosna vec spomenuo da je GNK i sistem blatio sjever i radikalna borba i "furanje mrznje" prema klubu je ostavio neki potpuno drugi imidz/sliku sjevera "obicnim" navijacima. to sto je to kao proslo ne znaci bas nista, ne moze se taj imidz/tu sliku sjevera promjeniti samo tako od jednog dana do drugoga. kao sto je i Dinamo nesto potpuno drugo znacio 80ih i danas, tako i sjever 2000ih i danas. da bi ovima koji su tako brzo rasprodali istok i zapad rekao da odu na sjever oni bi te vjerojatno pitali jesi li normalan..
  • bbb medimurje
    2.9k
    ne kuzim od kud ljudima informacija da je ostalo jos 2000 karata za sjever gore
  • reziser
    6.2k
    u srijedu utakmica godine, a mi tu raspravljamo ko je veći dinamovac, koje pjesme bi trebale bit na sjeveru, o treneru jel dupelizac ili nije :worry:

    pustimo sad sve na stranu, svi kao jedan...i po pobjedu i prolaz!
    vidim da još ima ulaznica za sjever gore (maknuli podatak koliko??)
  • bbb medimurje
    2.9k
    evo sjever gore 2 rasprodan
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    9t34l1gyijpv5rcy.jpg
    Solidna ideja od 24 sata s ovim posterom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.