• deda
    26.3k
    Iskreno očekivao sam da će karte planuti u dva dana.
    Još jednom donosim zaključak da nam je stadion 25 keka maksimum potreba. Drugi zaključak je da zapadna i istočna moraju biti duplo većeg kapaciteta nego sjever i jug. Otprilike 8+8+4+4=24.
  • reziser
    5.8k

    mislim da ljudi ne vole sjever jer je zbilja daleko od terena. pogotovo sjever gore
    da je normalniji stadion, prvo bi planule najjeftinije karte, a naravno da je kod nas obratno...

    činjenica je da su istok i zapad dosta bolji od sjevera i da je bolja vidjjivost....pa samim time i te karte prve odu

    mozda jednom docekamo i normalan stadion :pray:
  • bbb medimurje
    2.8k

    Da je ostalo istoka ili zapada otislo bi odavno
    Sjever gore je ocito svima bauk
    Slazem se da je 25k dosta
  • deda
    26.3k
    Prihvaćam da je moguće ovo što kažeš.
  • Dino
    2.1k
    Iskreno, ja sam bio davno na zapadu gore i prije nekih godinu i pol dana na sjeveru gore i mogu rec da bolje vidim tekmu iz tog kuta, al mozda sam ja jedini cudak
  • Bosna86
    11.1k
    Nisi, pogledi sa sjevera i sa juga su jako dobri, sto je pravo cudo realno gledano
  • Dino
    2.1k
    Ocito nece ljudi ic na sjever gore jer manje vrijedi insta objava s te tribine neg zapad il istok
  • SAS1987
    13k
    Da ima istok 20 000 rasprodao bi se.
  • Markelo
    2.3k
    Ljudi vole ici na zapad i na istok i tu im cijena nije problem. Tako da se apsolutno slazem da na novom stadionu(nadam se jednog dana) istok i zapad budu duplo veci od sjevera i juga. E onda i drmnut cijenu. Jer ocito da nije problem cijena kada rasprodas najskuplje tribine u nekoliko sati
  • agramZ
    2.2k
    ne razumijem sto se svi pravite glupi.. nema to nikakve veze s nekim pogledom ili ne znam sta vec. gnk je valjda jedini klub gdje se navijacka tribina ne rasproda prva i valjda svi znamo zasto je to tako.
  • deda
    26.3k
    Nema potrebe za takvim epitetima i moram te pitati kao jedan od tih glupih, zašto je tako?
  • Bosna86
    11.1k
    Ako ciljas na to da GNK i sistem blate sjever i da je zbog tog prazno, to onda vise govori o nama kao navijacima nego o GNK... Crne liste i slicne stvari koje bi branile ljudima da idu na sjever vise ne postoje, a ako ljudi i dalje misle da se na sjeveru okuplja sljam to je dokaz njihove glupoce, a ne ljudi koji pricaju o tome
  • bbb medimurje
    2.8k
    Ja mislim da je to zato jer ljudi misle da na sjeveru nije dobar pogled (pogotovo gore), a drugi razlog je to da nazalost misle da idu među 'huligane' bez da poznaju decke pa onda radije nece doc
    Nazalost je takva percepcija javnosti bez da daju bilo kakvu priliku (prvo deckima a onda i tribini)
  • Mali dioničar
    13.4k
    Ako vas zanima kako pobijediti Manchester City, u SN su preporuke alfe i omege HAŠK-a.

    m61vh6hyg5nixc2g.jpeg

    Inače, ovo je trenutna tablica Treće HNL Središte.

    5mm0zvf3v3d90dze.png
  • Mali Zeus
    8.7k
    to je to. Tribina i reputacija.
    Na sjeveru gore sam bio negdje 2 puta i stvarno je loš pogled, a na sjeveru dolje je još ok. Naravno istok i zapad su što se tiče pogleda najbolji, ali ipak draži puno isto zbog ekipe koja se skuplja na zapadu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.