• Aggro
    606
    Jebeni Brisel bi bili
  • Neki tip
    19.6k
    veygm544w4clk0d4.jpg

    Titov trg i Aleksandra Zec kao "pandan vukovarskim zločinima".

    Zagreb može mirno spavati, SDP nam se konačno vraća!

    Sve prave teme, ispravni stavovi, odlučnost, smjernost.

    Baš ostavlja dobar dojam, sve ključne riječi, pojmovi, sva opća mjesta su tu - Tito, antifašizam, borba za antifašizam (2021.), Aleksandra Zec, izbjeglice iz dalekih krajeva, socijaldemokracija, budućnost, vladavina prava, kotač povijesti, ne smijemo dozvoliti..

    ...

    Želim im tiho nestajanje u povijesti hrvatskog višestranačja.
  • Nolifer
    7.1k
    Titov trg i Aleksandra Zec kao "pandan vukovarskim zločinima".

    Zagreb može mirno spavati, SDP nam se konačno vraća!
    Neki tip sa Zapada

    i onda kažu da se ne radi o ideologiji.. pa sve si žele vratiti\nariktati, kak im paše... a ostale ko vas je...b.e... strašno, strašno... baš me zanima oće li se javit kakva baba vanga da joj ovo smeta ili će biti vesela...
  • NORTE
    9.9k
    Želim im tiho nestajanje u povijesti hrvatskog višestranačja.Neki tip sa Zapada
    Zaboravio sam ih komentirat, pred tu neku svoju zg sjednicu jedna od izjava je bila "nadam se da će sve proći drugarski". Sad ovo s povratkom maršala. Ne samo da tonu na nacionalnoj razini, nadam se da će i u Zg. Za 3.5 godine su zg izbori, sigurno Možemo neće imati podršku kao nedavno pa ni sdp neće biti dio vladajuće koalicije.
  • Nolifer
    7.1k
    Zagrebačka vlast? Nije bilo gradonačelnika Tomislava Tomaševića, on očito ne mari za Dinamo i za nogomet. Samim time i za najveći hrvatski derbi. Ali ne samo da nije bilo prvog čovjeka metropole, na Maksimiru se nije pojavio nitko uz gradske vlasti!? Baš nitko...



    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/nogomet-mix/na-derbi-iz-splita-stigli-gradonacelnik-i-oba-zamjenika-zg-vlast-na-stadionu-nije-bilo-bas-nikog-15129154
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Zagrebačka vlast? Nije bilo gradonačelnika Tomislava Tomaševića, on očito ne mari za Dinamo i za nogomet. Samim time i za najveći hrvatski derbi. Ali ne samo da nije bilo prvog čovjeka metropole, na Maksimiru se nije pojavio nitko uz gradske vlasti!? Baš nitko...xFire

    kad čovjek malo bolje razmisli, nismo ni zaslužili ništa više od šamarčine.
  • Mališan
    1.8k
    Kad se već danas povukla tema zagrebačkih radija, uskoro kreće s emitiranjem novi Radio Tvornica na kojeg je prešlo dost ekipe s ugašene stojedinice.
  • Gelipter
    3.5k
    Da i ja istaknem svoju današnju opasku kaj se jedne zagrebačke krugovalne stanice tiče. Radio Sljeme, koji si voli tepati da je najzagrebačkiji radio, danas je fakat slučajno ili ne u nekolko sati koliko slušam pustio: Sjećam se prvog poljupca, Za dobra stara vremena i sad maloprije Od Prljavaca Marinu. Lijepo za čuti, iako kod njih je i običaj puštati mnoštvo domaćih pjesama koje također čine identitet Zagreba. Ono kaj mi se posebno svidjelo je da je voditelj Ivan Fedor nakon spomenute Stubličeve pjesme istaknuo da se može pjevati i "za jedan sekund Dinamovog sjevera". Kasnije je najavljivao događaje danas u Zagrebu i spomenuo je Plavog svetog Nikolu u Domu sportova i kak je Futsal trenutno na tablici četvrti kao i Dinamo. Znam da bi to sve skupa trebalo biti normalno, ali svejedno treba izdvojiti i pozitivne primjere.
  • Fanboy
    2.4k


    Pa gradonačelnik Splita da kaže nešto protiv Hajduka makar napravio zlato od grada nebi mogao živ izaći, a budimo realno ekipa oko Možemo prezire Dinamo i nemojte molim vas drugačije...Već se traže prefarbavanje murala Bobana, sad su se ugurali u školske odbore i moći će smijeniti ravnatelje škola kako hoće. Da je gostovala CZ onda bi došli, ovako sa Dinamom nemaju baš ništa zajedničko, on im je simbol otpora i domljublja, ponos Zagreba, a takvi zatiru svaki ponos jer se nastoji suzbiti identitet, ono što jesi i ono što nosiš u sebi. Drugim riječima, političari dolaze iz naroda, a narod je sve znao o njima prije nego što ih je birao. Onda je lako zaključiti zašto nam je stadion prazan...
  • Jaro
    6.1k
    Zeleni gradonacelnik i zelena gradska vlast

    https://www.facebook.com/frano.cirko/videos/4731180643609144/
  • Deleted User
    0
    iako sam se zakunio da neću tipkati ovdje jer nisam iz zg i jer mi je rečeno da ne pripadam ovoj temi evo ja ću ipak nešto tipkati.. ispovijedit ću se kad budu neko vjenčanje ili sprovod.
    zagreb je uz svesrdnu podršku medija i institucija izabrao ekstremnu ljevicu za svoju vlast. neki su se i tu pohvalli da su dali glas ekstremnoj ljevici. za mene tu priča završava i sve drugo je besmisleno pričati. zna se dobro koja je to ekipa i koji su njihovi interesi, svjetonazori, ideologije. i to je to, bok.
    za utjehu niste jedini. građani velikih gradova su dobrim dijelom postali zombiji i konzumirajuu sve što im "režim" nudi putem pr medija. tako i budimpešta, bratislava, varšava imaju slične vlasti i već se druže svi međusobno pa i naš aktivist političar tomislav.
    izdržite purgeri :) aj živi bili
  • Dino
    2.4k
    Preporučio bih svima onima koji su glasali za Možemo i ostale pripadnike izbornog štaba (a i drugima) da poslusaju govor gospodina Goluže s današnje sjednice Gradske skupštine na temu majki odgajateljica.

    Glavna tema govora bile su upravo majke i roditelji odgajatelji, no gospodin se osvrnuo i na druge troškove Grada te istaknuo one najzanimljivije.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Zeleni gradonacelnik i zelena gradska vlastJaro

    Ti zeleni su jedna od najvećih prevara u povijesti ljudskog roda, odmah poslije grčka prvak Europe u nogometu :sweat: .
  • GZomanid
    580
    Svaka čast majkama odgojateljicama ali ta kategorije je, kao i sve druge socijalne kategorije, većinski iskorištena od naših sugrađana Roma, pa predlažem prozvanima da se prebace na neke druge oblike crpljenja proračuna, jbg, na ovom su ih zajebali :grimace:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.