• Neki tip
    19.6k
    Ja vas ne kužim.
    Ako vlasnicima tih nekretnina ne smeta što su im fasade oronule i nikakve. Zašto vama to smeta?
    db-izbjeglica

    Pa ne kužiš, jer očito nisi baš pratio raspravu. Da jesi, znao da bi je naglasak bio na nekretninama čiji vlasnici ne uživaju posjed svojih nekretnina.

    Ti bi žudio za lijepom fasadom nekretnine (i još važnije, ulagao u istu) koja je tvom tati/dedi oduzeta i u koju se uselio netko koga ne možeš istjerati van?

    Dajme najme.

    A da nijednu jedinu kunu ne želim dati za tuđu fasadu se slažemo.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    To sa vlasništvom je uopće bespredmetno i komentirati.
  • Neki tip
    19.6k
    E jbg sad. Pa od toga smo krenuli i to je fokus rasprave na koju se referiraš primjedbom da šta nas boli k za fasade, ak vlasnike ne boli.

    Dobar dio problema i leži u vlasništvu, odnosno neriješenim imovinsko-pravnim odnosima zbog čega se nitko ne osjeća pozvanim-odgovornim odriješit kesu.
  • Jaro
    6.2k
    kad bi se dalo vratot u austrougarsku i preskocit sljedecih 100 godina...
  • og1986
    2.9k
    Uhićen osumnjičeni za ubojstvo čovjeka u tramvaju šestica pred 2 mjeseca.

    Muhammad, 21. Pakistanac. Na dan zločina pobjegao avionom u Rim. Došao pred par godina ilegalno Ljudi su pričali kako je integriran i da želi samo miran život.

    Čini se kako je definicija integracije i mirnog života drukčija u hrv i Pakistanu.
  • Markelo
    2.5k
    Grad prodaje livadu kod Mandlove. Eto im parcele za kamp
  • Mali Zeus
    10.6k
    zaštićeni najmoprimci=komunistička elita=pljačka privatne imovineandrija91

    E to je ta ekipa..
  • Infinity
    15.5k
    @NORTE Na ovoj temi mozes pisati o prometnoj infrastrukturi Zagreba. Ne moze svaka rasprava imati svoju temu, pogotovo ne neka koja nema veze s Dinamom, jer je ovo forum o Dinamu, mada smo ostavili dovoljno prostora za druge rasprave.
  • SAS1987
    14k
    Grad prodaje livadu kod Mandlove. Eto im parcele za kampMarkelo

    Ne želim da idemo ovdje u offtopic ali nije Barišić najavljivao 2019 da Dinamo želi kupiti neko zemljište iza Kraša? A prema google maps je Mandlova baš tamo.
  • Somport
    557
    To je ta parcela ak se ne varam
  • xavier
    11.4k
    Kakav kamp, pa tamo taman stane stadion...kad bi ga netko želio platiti :wink:
  • reziser
    6.5k
    malo pozitive u ovo sumorno vrijeme:

    Butković: Očekujem da će žičara proraditi što prije, već do Božića.
    Rješenje se konačno i pronašlo, objavio je Butković.

    - Ministarstvo zdravstva će izmijeniti svoj pravilnik u jednom dijelu jer je on zaista zastario. Datira iz 2004., nije prepoznao žičaru i nigdje je ne spominje kao prometnu infrastrukturu koja treba zadovoljiti, nego samo državne i županijske ceste te željezničku prugu. U tom dijelu će Ministarstvo morati ići u izmjene, ministar Beroš mi je rekao da mu pošaljem formulaciju kako bi to trebalo izgledati, budući da se radi o prometu, mi smo mu to napisali i sad je na njima - rekao je dodavši kako očekuje izmjenu pravilnika do kraja godine.

    - Očekujem da će žičara do Božića biti puštena u rad. Takav je bio dogovor. To morate pitati ministra Beroša. On je izrazio dobru želju i volju da to napravi. Nije bilo govora da to bude do Božića ili Nove godine, nego što prije, nismo se držali konkretnih datuma - istaknuo je i dodao kako bi po njemu žičara svakako trebala proraditi do održavanja Snježne kraljice na Sljemenu.
  • Nolifer
    7.1k
    Ček. Jel mene ovo netko zajbeava?

    8e3ycb60reqnsi7q.jpg


    Bačen novac u vjetar doslovno
  • markoli
    1.7k
    Pitanje je tko je to postavio - moguće da ova Bienenfeld trola ekipu na vlasti. U svakom slučaju loše.
  • NORTE
    9.9k
    Ovo što se trenutno događa sa zrakom u Španskom je katastrofa, žao mi ljudi. Srećom pa je vani toliki minus da ionako nema nikoga vani. Ja sam to doživio u poslovnim zonama Zagreba kod Vukovarske i na Žitnjaku, oba puta prilikom posjeta jednoj autokući koja nema veze s tim naravno, doslovno zrak na kojem ne možeš boraviti, no ovaj put je to u naseljenoj zoni pa se postavljaju i pitanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.