• Patak
    2.6k
    Na moju zgradu uličari trenutno na vlasti u gradu neće staviti kameru za špijuniranje. Odvoz otpada je funkcionirao kod Bandića bez kamera. Ovi namjerno stvaraju problem kako bi mogli ponuditi rješenje - kineski komunistički model špijunaže.
  • Dudu9
    602
    Bandić je radio za njih, u jednom trenutku nije se htio ni kandidirat pa su mu pojasnili neke stvari.
  • mali M
    4.1k
    Bandić je radio za njih, u jednom trenutku nije se htio ni kandidirat pa su mu pojasnili neke stvari.Dudu9

    :lol: :lol: ali po toj teoriji je Bandić bio više moralan nego ovaj jer se bar htio maknuti. Ovaj je bio glasan kolko su ga nosili lonci po Varšavskoj, a kad je trebao stati iza svojih riječi jadan nema izbora... Nema na kraju ipak izbora ni sa Manhattnom na Savi, nema izbora ipak ni za Dinamov stadion, nema izbora ni za Jakuševac, nema izbora ni za vrtiće, nije imao izbora ni za namještanje natječaja, nije imao izbora ni za vozni park, kao ni za uhljebljavanje nesposobnih ali podobnih... Dobro ti je maloprije rečeno za sve je na kraju bio spreman osim za ekšuli vođenje Zagreba.
  • Dudu9
    602
    Pa da si ti gradonačelnik imaš natječaj bile 3 ponude različite firme a zapravo isti vlasnik a neko mora odraditi taj posao sta bi ti napravio?
  • Mali Zeus
    10.6k
    ma sve ok i na sam za boksove, samo hoću reći da nema osnove za kažnjavanje za kontejnere na ulici ni načina. Prijeti praznom puškom. A i te boksove, zašto i na temelju čega to trebaju plaćati stanari.
    Što se tiče ljudi i njihovih navika to si u pravu, stoka su.
  • jedan u nizu
    6.8k


    ocito su skuzili da im to nije bio pametan potez, pa su neki dan objavili da financiraju 100% izgradnju tih bokseva, za sve koji se prijave do odredenog datuma, i da refundiraju novac za one koji su vec napravili o svom trosku.
    Lijepo pa su to barem ispravili.
    E sad, tko nece iskoristiti to besplatno je stvarno idiot po meni. Em ce ti grad napraviti nesto besplatno, em ces imati cisce smece i manje smeca oko kontenjera, malo ugodniji zivot.
  • mali M
    4.1k
    Pa da si ti gradonačelnik imaš natječaj bile 3 ponude različite firme a zapravo isti vlasnik a neko mora odraditi taj posao sta bi ti napravio?Dudu9

    Nisi shvatio moj upis. Imaš dvije opcije. Prva je da je TT samo prodavao demagogiju na izborima i kao i sada samo crta i obećaje znajući da ništa ili vrlo vrlo malo toga može napraviti što je obećano, a to bi značilo da je lažovčina i da je prevario građane. Druga je da je znao točno što može i nemože i sa kime što može ili nemože ida je sad došao na vlast gdje će biti ćak i gori od Bandića jer će samo krast i uništavat... Nemožeš mi prodat priču da bilo tko od nas ovdje se kandidira za gradonačelnika da ne bi znao u temi smeće, što i tko drma tim poslom, ali onda nebi glumio frajera na izborima kako ćeš sve to rasčistiti, a onda ispadneš tetkica (ironija) i posaugaš sav drekec koji si pokenjao...
  • Mali Zeus
    10.6k
    Pernar nema kome se ne ulaguje za promociju.
  • mali M
    4.1k
    ma taj Pernar je klaun isto kakvog nema.. tom je svejedno lijevo desno centar ideologije, on samo želi biti po novinama i glupirati se.. Mislim da je tu ulogu htio jako preuzeti TT ali valjda ni sam nezna kako je izglasan za gradonačelnika pa nemože uživati da lovica kapa a on ništa ne radi i još ga iznose sa svakog skupa... To su sve klauni koji ne zaslužuju da vode išta više od svog fifija na špagi, a i tih pesa mi je žao.. Baš smo debelo zabrazdili kao narod kad takvima ne da dajemo glasove, nego ih i izabiremo u Sabore, gradove, županije...strašno..
  • Patak
    2.6k
    Hard times create strong men (Domovinski rat, Gotovina, Blago Zadro, Andrija Matijaš Pauk, Damir Tomljanović Gavran, ...
    strong men create good times (neovisna Republika Hrvatska, san mnogih Hrvata...)
    good times create weak men (sad smo tu, picousti Tomašević, i ekipica...)
    and weak men create hard times. (Smeće, divlje svinje, nastranosti, rodna ideologija, isilovci, a bit će još i gore).

    I još nešto, ne kuže ni picousti mlakonja ni Radica Borić da danas postoji nešto što se zove Citizen journalism i da bi oni trebali odgovarati na pitanja kao javno izabrani predstavnici i građanima a ne samo medijima koji su ih postavili na pozicije.
  • Patak
    2.6k
    Nakon što su ukinuli pojam žene, te ju preimenovali u osobe koje menstruiraju, u gradu prate trendove i sad su ukinuli i pojmove majka i otac pa šalju obrasce sa pojmovima "roditelj 1" i "roditelj 2". Ne znam ipak kako su preimenovali muškarce, ne pratim te bolesne trendove toliko detaljno.
  • Mali Zeus
    10.6k
    ma taj Pernar je klaun isto kakvog nema.. tom je svejedno lijevo desno centar ideologije, on samo želi biti po novinama i glupirati se.. Mislim da je tu ulogu htio jako preuzeti TT ali valjda ni sam nezna kako je izglasan za gradonačelnika pa nemože uživati da lovica kapa a on ništa ne radi i još ga iznose sa svakog skupa... To su sve klauni koji ne zaslužuju da vode išta više od svog fifija na špagi, a i tih pesa mi je žao.. Baš smo debelo zabrazdili kao narod kad takvima ne da dajemo glasove, nego ih i izabiremo u Sabore, gradove, županije...strašno..mali M

    Čovjek bi trebao biti institucionaliziran.
  • Patak
    2.6k
    Je sve stoji, ali takav je raskrinkao tu cmoljavu ekipu pa se sad drže svojih dvora i ne izlaze na "teren" jer ih dočekuje "novinar" Pernar na svakom koraku s neugodnim pitanjima.
  • Ali
    2k
    On je u osnovi pametan dečko, ono sto on sada radi je isto radio Tomasevic 2018, pa je danas gdje je.

    Napada ga njegovim oružjem a to je lao i u sportu najteze braniti....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.