• Kepec
    5.1k
    https://ibb.co/XVQfkHP

    Čovjek je uspio ne taknuti stupiće na nogostupu i ući u dučan s autom.
  • Jaro
    6.2k
    osim ducana, pogodio je i biciklisticu, samo stupice fulal...
  • Zagreb1992
    1.5k
    Na križanju Držićeve i Vukovarske totalni kolaps danas. ..semafori krepali i nije se sa autom dobrih pol sata moglo proći ...i to u vrrjeme najjače špice u 16 h
  • Kepec
    5.1k

    Da vidio sam dvoje ljudi ozljeđeno.
    Ne znam jel se saznao razlog, srčani ili prevelika brzina.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Navodno je pozlilo vozacu
  • Mali Zeus
    10.6k
    – Žute vrećice uvela je prethodna vlast i još se tada u njima znalo svašta naći. Sustav odvajanja otpada definiran je zakonom, varijabilnim dijelom se građane stimulira da više odvajaju. Budući da je ta stimulacija financijske prirode, neki pokušavaju izbjeći kupovanje plavih vrećica tako da se sve trpa u one za plastiku. Mi imamo ugovor s CIOS-om prema kojemu je jasno propisano da oni te nečistoće izdvajaju, tako je dogovoreno – rekao je Tomašević pa dodao da je ideja i da se pojača kontrola žutih vrećica od komunalnih redara, a ako se ustvrdi da su one većinski napunjene miješanim otpadom, to će se i kažnjavati.

    Evo opet on o kaznama za vrećice. :lol:
  • Patak
    2.6k
    Dobro je, ovaj puta barem nije rekao da će staviti kamere na svaku zgradu kako bi mogao špijunirati građane.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Nije, al mene i dalje živo zanima kako on to misli provoditi i je li itko bio kažnjen do sada. Ako i jest na temelju čega. Ajd kad postoje boksovi pa još nekako iako je i to problematično, al kak kazniti za sadržaj vrećica bačenih u kontejner uz cestu, na javnoj površini (iako su i boksovi na javnoj površini).
  • mali M
    4.1k
    :snicker: klaunek naš mali! Ne kužim šta je želio reć sa ovim cmizdranjem da je žutu vrećicu uvela prošla vlast! Ne vidim vezu sa ičime što je bilo rečeno... Ono što ja trenutno vidim (u 3 godine) od ove vlasti je puno puno rendera, puno puno slikica i obećanja, puno puno mumljanja u bradu kad se ukaže na muljarenje i mutne igrice i ništa drugo.. još uvijek sam otvoren da mi netko kaže koji točno projekt su realizirali iz svoje 5 godišnje pripreme za preuzimanje grada i koje nam je doprinjeo kvaliteti života...
  • jedan u nizu
    6.8k
    pa bas zato se islo na to da se sve stavi pod boksove, pod kljuc, u prostorije predvidene za to.
    Postoji gomila zgrada koji imaju smetlarnike ali su kontejnere izbacili van a te prostorije prenamjenile u garaze, alatnice, supe pa cak i stanove.
    Islo se da se to vrati unutra, a ove zgrade koje to nemaju (jer eto po dosadasnjem GUPu to nije bio zahtjev) ce im se dopustiti da to drze na javnoj povrsini u boksu uz dozvolu grada, samo se to trebalo prijaviti.
    Dobra ideja, podrzavam, malo losija izvedba jer se to oduljilo i ne znam zasto jos nije provedeno. A gradani su i dalje stoka.
    Ja odvajam otpad vec godinama i ovaj novi sustav mi nije donio nista novo, niti ista poskupio. U mojoj zgradi ne postoji smetlarnik i kontejneri su na ulici. Zasto se jos nije napravio boks ne znam, i smeta mi. Prvo pola mojih susjeda ne razvsrtava smece i baca mijesani u obicnim vrecima, baca mijesqni u plastiku, plastiku u papir, papir svuda. Takoder puno ljudi sam vidio da iz susjedtva baca u nase kontejnere jer su njihvoi ocito pod kljucem, a ne zele kupocati zg vrecice pa eto bacaju kod mene.

    Samo cekam ako dode neka kazna da ih tuzim ili nesto, jer na ovaj nacin je to neizvedivo. Ako spremnici budu pod kljucem i kamerama super, znat ce se tko od stanara baca i njemu ce ici kazna.
    Dok ne provedu sve tako neka ne razmisljaju o kaznama.
    btw i sami su rekli da nisu isli u veliko kaznjavanje bas zbog tih razloga jer sustav jos nije proveden i nema osnove za to.
  • Ali
    2k


    Mi imamo ugovor s CIOS-om prema kojemu je jasno propisano da oni te nečistoće izdvajaju, tako je dogovoreno

    Eva bas sam pogledao u sudski registar, nije se mijenjao osnivač i vlasnik te grupe.

    A ne rako davno je nas nacelnik izjavio u gradskoj skupstini :
    "Kako komentirate razgovor i zanima me je li Jukić došao do vas', bio je uporan Tomašević, dodavši da je iz razgovora vidljivo da ga Jukić zove Bandi dok ga vlasnik CIOS-a P.P. zove - leopard"

    Vidis kako se mijenja misljenje , inace te zute vrecice grad plati ciosu 7,5 milja eura, mislim ne vrecice nego unutar njih...
  • Dudu9
    602
    A sta misliš ko se javi na gradski natječaj iliti ko se smije javit osim CIOS.
  • Ali
    2k


    Pa kaj to on nije znao dok je bio obicni zastupnik u gradskoj skupstini ? Ili svi oni koji su trcali na biralista zaokruziti borca za transparentnost i onog koji je prokazao povezanost nacelnika i te tvrtke....
  • Ali
    2k
    Kuzis Dudu, poantu.
    Za medije je jedan lopov jer suradjuje sa mutnim likovima, a kad ti isti likovi suradjuju sa novim nacelnikom onda on siroti nema izbora. Pa onda ni onaj prije po toj logici nije lopov bio nego nije imao izbora.

    Pritom opce ne osporavam da se onaj prije namirio samo pokusavam pokazati kako se uz vjest PR lako javno mijenje usmjeri kamo zelis.

    Mislis da je slucajno odluko o dodjeli 7,5 mil € vrijednom poslu Grada i te firme bas slucajno objavila glasnogovornica ureda a ne sam nacelnik ? A isti saziva konferenciju da nam pojasni i pokaze kak je pametno napravio dva rotora jedan do drugog jer je to bitno da osobno pokaze. Usput taj isti rotor neki dan sam prosao tamo kod doma sportova ima vec postavljene neke plasticne stupice tipa radovi i zabranjen prolaz , obaj cones popularni i sa interneta...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.