• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ma kakva kampanja, tak me boli k sta tko slusa. Ja osobno ne idem na koncert , a na tvoju razinu komentiranja se ne budem spustao, zivio ti meni
  • Dinamosaur
    1.5k
    Sad vec zvucis ko politicar, al los. Drz se pive, Ž
  • Mrvica
    4k
    Jeste se uzjebali oko ove kako se već zove. Svađali se vi međusobno ili ne, ona opet puni Arenu. :rofl:
    Preživite taj 1 dan, ignore na najjače i to je to. Koliko god se trudili došla su neka druga vremena što se tiče glazbenih ukusa, a mi postajemo dinosauri lagano. :rofl:

    Svaki dan nam je stres, barem pokušajte da ovo sranje ne bude dodatni. :smile:
  • mali M
    5.2k
    slažem se.. bunimo se što joj mediji daju toliko pozornosti, a mi na Dinamovom forumu u temi Zagreb već desetak stranica o njoj.. Zbilja spada možda tema u Birtija.. možda čak u GiS... i još se mi svadimo oko toga :lol:
  • Papastrumf
    12.5k
    Preživite taj 1 dan,Mrvica

    Nije jedan dan nego 5 dana. :grin:
    Inače, vjerujem da barem polovica tih 90.000 ili koliko tisuća posjetitelja će biti turisti. Super dane su odabrali jer traje ZG Advent. Pola "regiona" će se sliti u Zagreb.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Busevi iz Srbije će napuniti zagrebačku Arenu. Hrvatska mladež ne sluša turbofolk niti kod nas postoje klubovi koji puštaju tu glazbu. Mi smo Mitteleuropejci koji slušamo austrijsku i mađarsku glazbu a naša mladež izlazi u klubove u kojima se puštaju austrijske pop pjesme i mađarski rock&roll.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Super dane su odabrali jer traje ZG Advent. Pola "regiona" će se sliti u Zagreb.Papastrumf

    Jakih turista. Jednodnevni izlet u Zagreb i vracanje doma odmah po zavrsetku koncerta.

    Kaj njima uopce znaci Advent, osim domacih jedni slave Bozic poslije NG a drugi vise slave Hamas nego Bozic.

    A da ne govorim o kojoj se kupovnoj moci radi. 16godisnjim klincima iz Beograda su fritule na Adventu tjedni dzeparac.
  • Papastrumf
    12.5k
    Jakih turista. Jednodnevni izlet u Zagreb i vracanje doma odmah po zavrsetku koncerta.NitkoBitan

    Boli organizatore koncerta ona stvar kakvi su to turisti, ali sigurno su razmišljali da to doba može privući još hrpu ljudi sa strane.

    A da ne govorim o kojoj se kupovnoj moci radi. 16godisnjim klincima iz Beograda su fritule na Adventu tjedni dzeparac.NitkoBitan

    Ovi u Beogradu su imali svoje koncerte. Tu pretežno mislim na Sloveniju i BiH.
  • Ali
    2.2k

    Nebih se baš složio neka 20% rezervira smještaj preko arbnb to je ozbiljna lova za ljude koji se bave turizmom u zg. A morat će nekaj i pojest i popiti...

    Da je to glazba po mom guštu nije, ali ak će netko privući goste u zg, kaj sad.
    Negdje netko je rekao, odgajajte djecu , velika je šansa da će oni zadržati barem žanr koji i vi slušate...
  • Patak
    2.9k
    U tom regijonu će cajka održati koncerte po drugim dvoranama i lokacijama, nije da dolazi iz SADa pa će svi iz tog regijona pohrliti baš u Zagreb, europski centar smeća. Koliko čitam više koncerata će održati u Zagrebu nego u Begešu ili Sarajevu.
  • Aggro
    627
    Ma doći će ovo malo Slavonije što je ostalo i Slovenci i to ti je to.
  • Facke
    3.7k
    Sprajc je izjavil da su hrvati veci srbi od srbuv zate kaj je Prijovicka rasprodala pet areni...da dojde Eminem par dani v komadi i rasproda 5 areni bili bi veksi amerikanci od amerikancuv ili? :razz:

    Ja opce neznam cemu te tulika tema. Nek poslusa svaki to kaj oce. Opce neznam kaj se glumi tu bezveze. Ja naprimjer ove moderne pesme ne volim , zivi uzas al moja zena te sranje non stop poslusla. Tak vam te je. To je sad moderne, na sake televizije se njih pokaze. To kaj je muzika pocela biti srot cisti tu mi nemreme nis premeniti el se te forsera. Nis idem si pustiti Banovinu i popiti mrzluga PAN-a.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Zoran Jovanović ilitiga Šprajc šta reć o tom redikulu, vjerojatno će i on biti na jednom od tih 5 koncerata. Da mediji nisu toliko digli prašinu oko nje ostala bi na 2 arene, a ovako su joj napunili još 3. Naši mediji puno pišu o onome o čemu ne treba a malo o onome što bi trebalo.
  • serbus
    4.2k
    Mene više od Arene muči njegovo učestalo stavljanje dečki koji su u Grčkoj u svoja prljava usta. Jebe mi se tko ide na ćirilicu njihova sramota.
  • Ali
    2.2k
    Za sve nas kaj smo prijavljeni u ZG tj plaćamo porez i prirez iz svojih dohodaka. Kratka računica. Država od 01.01. gasi prirez kao dodatno oporezivanja, a ostavlja lokalnim samoupravama mogućnost korekcije visine samog poreza na dohodak. Naravno naš Grad Zagreb je odlučio iskorisiti maksimalno dopuštenu visinu stope poreza. Bez objašnjenja kam će sa tom lovom.
    Ukratko umjesto povećanja plaća nas stanovnika ovog lijepog grada od cca 50tak eura u prosjeku radi promjene porezne politike nebu ništa.

    A evo i kako se samo kroz tu stavlu prihoda koja nije jedina povecali prihodi Grada.
    Dakle prije stupanja na vlast novog gradonacelnika.prosječna plaća u zg je bila 980€ , danas nakon dvije godine je ona 1.152€ uz to uzmite i podatak da je ukupni broj zaposlenih na podrucju grada veći nego prije dvije godine. Dakle iz ta dva elementa godišnje se prosječno slijeva više cca 60 miliona € !!! Dakle samo za jednu godinu bi se iz povećanja prihoda mogla isfinancirati obnova Stadiona Maksimir. A Grad kaže kad je Maksimir u pitanju, nema novca ili po zagrebački nebi se štel mešat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.