• db-izbjeglica
    13.7k
    meni opet cijeli tjedan nije pokupljano smeće...
    počeli smo smeće trpati u one vrećice što imaju zatvaranje gore....da se to sve ne usmrdi.
    razmišljam čak vakumirku kupiti...jer se to sve usmrdi kada tjedan dana nitko ne odveze.

    :ok:

    kantu za biootpad su radnici čistoće pokupili sa sobom i nemamo je već par tjedana.
  • Jaro
    6k
    kantu za biootpad su radnici čistoće pokupili sa sobom i nemamo je već par tjedana.db-izbjeglica

    Bar ti nema kaj smrdit... cini se da vise nikog ne brinu "plave" vrecice tak da mislim da se vracam starome, kupit u trgovini obicne vrece za smece i sve u isto trpat i bok. Kad se grad pripremi mozemo pricati o odvajanju nekakvom...
    Kod biootpada ne znam jel bolje da ga voze ili ne. Kad ga voze sve curi iz onih kamiona - od cetvrtka smrde Gajnice, Stenjevec - sve. I to su dolazili po pozivu jer ih nije bilo 2 tjedna - kako fino biootpad strune u onim kantama na 30+ temperaturama...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ne znam kojim cudom mozemovci mogu opet uzeti izbore.
    Sjebano jer su mediji na njihovoj strani, ali da su jebeno nesposobni jesu.
    Nadam se da je vecini dopizdila njihova politika
  • Patak
    2.6k
    Tragedija je da su uzeli izbore i prvi puta
  • jedan u nizu
    6.8k
    nepopularno misljenje ovdje.
    ali mediji su vise protiv te ekipe nego za. miniraju se i sabotiraju od pocetka. izgubit ce izbore na smecu i cistoci.

    ljudi su papagaji pa ponavljaju sta god mediji napisu, ako pisu da je grad nepokosen odma je to najveci problem u drzavi. ne kazem da nije, ali nije to samo nesposobnost, vec nemogucnost, nedostatak ljudi itd. ljudi kose cijelo vrijeme ali ih je toliko malo da ne stignu.
    bilo je nepokosenih vremena i za vrijeme banditosa.
    kad ljudi slikaju smece i optuzuju vlast svi odmah drvlje i kamenje. a kad pogledas slike, vidis da su pored kontenjeradosta cesto plocice, wc skoljke, komadi namjestaja, glomazni otpad. i to pogotovo kad vidim na mjestima gdje je reciklazno dvoriste udaljeno 500m.
    slika neka u centru, sve glomazni otpad, netko renovira stan, optuzuju grad. jbt pa imas besplatni odvoz, samo trebas dogovoriti termin, osobno sam to iskoristio 3 puta, nijednom problem. najlakse ibaciti van smece i ocekivati da netko pokupi.
    druga situacija, slika sa zelene trznice, opet vecinski glomazni otpad, optuzuje se grad. a dobro znamo da cim negdje nikne hrpica glomaznog otpada da tamo ljudi bacaju stvari koje su cuvali po suapama godinama.
    imao sam situaciju, imao gradevinskog otpada, narucio prikup za recimo petak ujutro. dogovoren prikup xy kubika toga. optad sam izbacio na ulicu vecer prije, oko 22h, ovi su dosli sljedeci dan ujutro u 8.
    u tih 10 nocnih sati, hrpa se povecala barem 3-4 puta, jer su svi susjedi vidjeli da je hrpa pa idemo to baciti. Cistoca je pokupila samo dogovorenu kolicinu, ostatak je ostavila. na kraju je susjed zvao i iskoristio svoj prikup da to poberu, i pobrali su odmah sljedeci dan.

    zakljucak: ljudi su stoka
    smijesna mi je cinjenica da ljudi samo vide to smece koji oni samo ostavljaju i nista ne rade po pitanju toga i samo optuzuju vlast. a ne vide da su financije grada 5x stabilnije, da su se rijesili i poceli rijesavati dugovi, i to ogromni, ne nekoliko desetaka milijuna, vec milijarde.

    hrvatski narod su ovce, mozes im pokrast milijardu eura iz INAe, oni ce to zaboraviti za 5 min, ali im reci da im je grad prljav i to ce godinama ponavljati.
    najvise jer su mediji gamad, i takve stvari objavljuju, a ne rade pritisak na goruce probleme.

    ista stvar kao u dinamu. Velika glava isa stvar, krao se klub i uzimao iz njega nenormalno, ali ljudima je glavni problem neki nezadovoljni igrac. samo pogledajte komentare odkako je simic dosao, svi zazivaju glavu, i govore kako ce klub propasti. jer ne mogu ljudi pretprjeti to sto nisu doveli napadaca, ali to sto im se iz kluba iznijelo na stotine milijuna nikome nista.

    hrvatski naraod ima kolektivni stockholmski sindrom.

    p.s. da se razumijemo, ni meni se ne svida kad grad nije pokosen, ali mogu razumijeti neke situacije, ili kikseve/nemar/neiskustvo ako neke druge stvari sljakaju, ako smo se rijesili duga.
    ne svida mi se da nismo doveli napdaca ili preplatili frigana, gdje mu se nabijala cijena jer eto, ali mogu razumijeti da se financije pokusavaju dovest u red.
    necu ni o jednom ni o drugom osudivati ili nesto odmah, treba dati vremena, pa na kraju odluciti.
    u gradu imamo izbore za 2 god, ako situacija bude gora i gora necemo glasat za iste, viva la demokracija, gotova prica
    u klubu nemamo izbore pa se moramo nadati tome, a voljeli bi svi da mozemo izglasat nekoga, pa nakon 4 godine odluciti dal ce ostati ili ne

    kamo srece da nam je smece, nepokosena trava, ili manjak napdaca najveci problemi. po nasim ljudima rekli bi da su to jedini problemi, a dobro znamo da su problemi miljama veci i opasniji
  • Patak
    2.6k
    Ne znam kak to misliš mediji su protiv te ekipe, pa mediji su ih doveli na vlast jer imaju iste strane gospodare. Svaki dan na svim televizijama i portalima su ovi visili, 24 sata na dan, prije izbora govorim...
  • Fanboy
    2.3k
    Reći da mediji nisu na strani Možemo je apsurdno, pa oni su ih i doveli uz vanjsko financiranje ..Nepoznati ideološki fanatici koji su živjeli na medijskoj propagandi i danas žive.
    Grad Zagreb uopće nije bio toliko zadužen koliko su mediji prije zastrašivati, kada se uzme populacija i financijska mogućnost grada. Na kraju to smo raspravljali na ovoj temi. Na kraju oni su dodatno zadužili grad i nitko nema ništa protiv zaduživanja ako se ta sredstva iskoriste na pametan način. Sve zemlje se zadužuju, ništa novo.
  • Fanboy
    2.3k


    I danas su, pa sva ekipa je štitila ove u Zambiji, Plenković i ministri su se trgali da ih oslobode, Tomašević je otvoreno lagao da ne zna tko je Noah Kraljević iako su bili na istoj listi ime za imenom i još je jeftino ispod cijene grad prodao zemljište Radmanović bratu u Sesvetama...Kriminala koliko hoćeš i laži, a mediji šute i još napadaju one koji o tome govore.
  • Jaro
    6k
    TLTR, ali oni su dosli na vlast slikajuci se pokraj neispraznjenih kontejnera... I unisonom.podrskom mainstream medija - nisi mogao kritiki uputit pa da se se na trepavice postavio - odmah si proglasen Bandicevcem...
  • jedan u nizu
    6.8k

    prije izbora ne znam, nisam se zamarao time, i odbijao sam i naslove politicke citati. tako da moguce.
    ali sada ne mozes otvoriti portal a da ne vrvi clancima o smecu i travi. jbt pa ne mogu radio upaliti neki bez da voditelji pricaju o travi.
    nemrem susjeda srest bez da komentira travu.
    da, nije uredno nazalost, to im ne ide u prilog nikako, ni meni se ne svida. ali kao da nam je drzava najuredenija u svemu, pa nam je ovo najveci problem.
    samo se skrece sa bitnih stvari.

    dobro se zna da su pripuz i ekipa na pocetku mandata 'mozemo' bacala smece po gradu kako bi javnost dobila dojam da ovaj ne moze bez njih.
    kad je to prestalo biti aktualno poceli su vodovodi pucati. takoder se dobro zna da su namjerno pojacavli pritisak na starim vodovodima kako bi pucali i okrivili gradonacelnika (banalno jer su vodovi stari i po 70-80 godina).
    kako se to smirilo, poceli su strajkovi holdinga. a dobro se zna tko ih je futrao. zna se da im je grad dao bolje uvjete jako brzo, da su rekli da ce prekinuti strajk, i da ih je onda oporba najebala da nastave pa je tu bila kriza.
    kako se to smirilo pocelo je ovo sa travom. uopce me nebi cudilo da je i to sabotaza.

    o svim ovim stvarima se pricalo dugo dok je bilo aktualno, i mijenjalo s ejavno misljenje o vlasti. svaki put kad bi se prestalo pricati o tome naisla je nova stvar.

    kako to pa sad vodovodi nisu bitni?
    po meni su bitniji od trave. ako je to bio toliko problem (a jest i dalje) kako to pa sad nitko ne prica o tome ?!?
  • PlavacZRima
    283
    kako se to smirilo pocelo je ovo sa travom. uopce me nebi cudilo da je i to sabotaza.jedan u nizu

    Trava prebrzo raste pa ih sabotira?? Ekipa sjebe sve kaj dotakne,bitnije im je dat pare da se tam paradiraju po gradu ,a za grad im se jebe. Ono nevrijeme je bilo prije više od mjesec dana a grad je i dalje pun polomljenog granja uz ceste.
  • The Undertaker
    4.5k
    Trava je nebitna. Smeće je bitno i tiče se svakoga od nas. To moraju hitno riješiti. Ako moraju imati 200 kamiona više, neka kupe, neka odvoze svaki dan, neka zaposle Nepalce, plaćeni su da rješavaju probleme.
  • PlavacZRima
    283
    Trava je nebitnaThe Undertaker

    Slazem se da ima i vecih problema,al nije nebitna i tu se vidi odraz kak vladaju gradom-nikak. Pitaj nekoga tko ima alergije jel bitno dal je trava pokošena pa buš vidil odgovor.
  • The Undertaker
    4.5k
    Ljudi su alergični na pelud trava i to je problem u proljeće. Sad nije sezona.
  • PlavacZRima
    283
    Osobe s osjetljivijom alergijom dobivaju reakcije jer trava isto i sad cvate al krenula je sad i ambrozija cvat na koju je svarno puno ljudi alergično,ne raste ona sad svugdje al se na nekim djelovima vidi kak raste i nije pokošena.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.