• NitkoBitan
    13.5k
    Dosta je velik problem u danasnje vrijeme potegnut problematiku demograske situacije. To je definitivno problem broj 1 pogotovo u drzavama gdje odnos broja rodenih i umrlih pokazuje da je nacija u fazi odumiranja.

    Jbg ravnopravnost i neke nove "vrijednosti". Zene ne zele radat (ili radaju jedno, max dvoje djece, zasto - pitajte njih) a muskarci... Drzava moze ucinit po tom pitanju vise ali mi se cini da se vise energije ulaze u prikupljanje glasova staracke masinerije.
  • Patak
    2.5k
    Ove su prosvjedovale protiv rodno uvjetovanog nasilja. Tu nema više žena. Zapravo svaki muškarac se od uvođenja istanbulske konvencije može ujutro probuditi kao žena pa su te feministkinje prošle cijeli krug svojeg djelovanja i tražeći uvođenje istanbulske konvencije uništile pojam žene kao žene koja se definira rođenjem. Uništava se ženski sport, omogućava se u školama i zatvorima muškarcima da uđu u ženske odjele i wc-e i napadaju žene, itd...Pa i onaj krijumčar brazilac kod nas čim se deklarirao kao žena je smješten u ženski odjel u Remetincu. To su one postigle svojim "djelovanjem". Te babuskare rade protiv žena više nego itko drugi. S druge strane ima starih feministkinja (nazivaju se terfice) poput one Marijane Bijelić s HTVa koje kuže da se ovdje radi protiv žena pa se ovima odupiru.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Di ste vi otišli majko mila.
  • serbus
    3.7k
    Nije to tak ni loše , jel to onda znači recimo da ja odlučim tamo sa 60 da sam napokon žena ,promjenim papire i predam papire za penziju kao žena ?
  • Mali Zeus
    10.5k
    Odličan je lik. Koji izgovori, čista umjetnost.
  • Patak
    2.5k
    Pa možeš miksati po želji, jedan dan žena, drugi dan muškarac a treći se možeš deklarirati kao "oni" i svi ti se tako trebaju obraćati inače su zli i nešto što završava na ...fob". Sve ovisi o tvojim osjećajima taj dan. Biologija više nije važna. E, da naravno da možeš otići kao žena u mirovinu, ne bi bio prvi.

    "Švicarac zakonski promijenio spol kako bi ranije otišao u mirovinu
  • Papastrumf
    10.6k
    Trava stvarno nenormalno raste ove godine. Ja doma svaki petak doslovno kosim travu. To se nikad nije dogodilo u ljetnim mjesecima.
    To naravno nikako ne amnestira one koji se brinu za zelene povrsine u gradu.
  • Sljeme
    2k
    Kosim i ja gotovo svaki tjedan i bilo bi mi neugodno da mi dvorište bude zarašteno kao gradske površine. Gradonačelniku očito nije neugodno.
  • mali M
    4k
    svako prosječno ljeto kod mene se kosi svaka 2 tjedna.. i to s time da pred kraj prvog tjedna je već dobro čupavo... razlike su jedino u sušnim ljetima kad je tak sve suho i žuto da jedva raste.. nije vođenje Zagreba samo svađanje oko proračuna.. treba grad i održavat.. čistoću grada ne da je narušio nego i uništio sa smradom i neredovitim odvozom, ne kosi se jer "pčele moraju papati" (valjda su krave pa pasu), ne sjećam se zadnji puta kada sam vidio zrinjevac ili hrvatske šume da pile opasno nagnute grane po centru, a kamoli maksimiru ili drugdje... Nedorasli diletnat... Glavno da je pesnica u zraku za rodnu jednakost i prava mačaka... jadni moj Zagreb
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Prokleta fašistička trava namjerno raste brže nego u vrijeme Bandića! Trava je kriva!
  • Fanboy
    2.3k


    Ne nužno, nizak fertilitet je odraz kulture i mentaliteta te kakvu vrijednost ima obitelj i djeca, a ne isključivo bogatstva...
  • Dino
    2.3k
    da pile opasno nagnute grane po centru, a kamoli maksimiru ili drugdjemali M

    U nekim dijelovima grada jos od nevremena nisu uklonjena razrusena debla. :sweat:
  • jedan u nizu
    6.8k
    dno da je gradnja Kranjčeviće dogovorena na takav način da će sve pasti jer su razdvajali projekt da izbjegnu pragove za javnu nabavuMali Zeus

    nekakav dodatni info o ovome?
  • jedan u nizu
    6.8k


    malo zrnce nade da cemo jednog dana ipak dobiti novi maksimir. kako se nista ne govori neko vrijeme ocekivao sam da ce se i kranjca oduziti na jos par godina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.