• Dino
    2.3k
    Kolka je tek ušteda na carbon footprintu kad se koristi second-hand vozilo staro 20+ godina umjesto proizvodnje novog?Captain America

    Tocno onolko kolko ce se ugljena vise potrosit na proizvodnju struje koju ovi stari trose. :grin:

    Sad za ozbiljno…Koji je tocno smisao kupiti staro zeljezo koje vec imamo ako za dve godine dobivamo nove tramvaje? Zar su ovi postojeci u toliko losem stanju da ne mogu dve godine prezivjet?
  • db-izbjeglica
    13.7k
    nije problem kupiti polovne tramvaje, nije ni neka lova, ali zašto govoriti da su stari 15-20 godina, kad nisu...

    trebali mi je ravno 20 sekundi googlanja da saznam kako su ti tramvaji (11 komada) isporučeni augsburgu 1996. godine...

    čemu laganje?
  • Sljeme
    2k
    da je u slavoniji bila zadovoljavajuce uspjesnajedan u nizu
    Jesi ti ikad bio u Slavonskom selu ljeti? :lol:

    U Zagrebu je najezda komaraca kojoj je jedan od glavnih uzroka zapuštenost gradskih zelenih površina. Umjesto da se novac baca na gluposti nek se uloži u održavanje grada i čišćenje smeća kojeg je pun grad.

    Inače ta metoda (SIT) nije uopće nova. Postoji već više od 60 godina u svijetu. Ona ne zamjenjuje ostale metode u borbi protiv komaraca već se može samo paralelno provoditi, a sigurno ne može imat efekt u ovoj džungli.
  • Gelipter
    3.5k
    hebo te patak, vlasnici utječu na uređivačku politiku? Stvarno šokantan podatak. :scream: A kaj se naroda tiče, vidjelo se i kod medijske prezentacije nemilih događaja u Ateni. Nakon uvodnog sotoniziranja naših, kako se i bilo naroda počelo mijenjati i "naši" su mediji krenuli pisati primjerice o tome da možda nisu ubojice, počeli su se zanimati o uvjetima u zatvorima, o tome hoće li država pomoći dečkima itd. Žalosno je da su dobili klikove od naroda i u jednom i u drugom trenutku, čime su odmah atraktivniji i oglašivačima koji financiraju medije.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Sjetili se iz Grada rjesavanja problema kosnje. Traze 100 radnika za placu od cak 1000 i nesto sitno brutto. Pa ebemu misa, od ljevicara sam ocekivao da ce dat pristojnu placu radniku sljakeru koji radi na +35 i -5. Ovo mi se samo cini paravan za zaposljavanje Nepalaca...
  • NORTE
    9.9k
    Nepalci i Filipinci su i poželjni jer nitko drugi to ni ne želi raditi.
    Ako mogu bit konobari mogu i kosit travu strojevima.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Nepalci i Filipinci su i poželjni jer nitko drugi to ni ne želi raditi.NORTE

    Za te novce naravno da nitko ne zeli radit. Za manje od 1100 bruto po vrucini, kisi, snijegu, kak da ne. Za 1000 neto pa na vise bi u roku od par dana nasli svih 100 radnika.
  • Patak
    2.6k
    Naravno, imaju damage control kad nema druge, ali kad treba gurati neku besramnu agendu onda ih briga za oglašivače i narod jer dobijaju novac na druge načine. Primjerice korona agenda, klimatska agenda, guranje možemovaca branjenje zambijskih "posvojitelja". Koliko je samo Sanader oprostio u predstečajnoj hanza mediji i sličnima? Ili kad im je Plenković prijetio prstom da guraju korona agendu baš su pomislili na narod...
  • Gelipter
    3.5k
    jasno da je to sve skupa udruženi zločinački poduhvat. Kad smo kod Covida, najsimpatičniji je bio onaj sastanak Plenkovića s urednicima svih utjecajnih dnevnih novina i portala kako bi se razradila strategija propagande.
  • Patak
    2.6k
    Evo s čime se bavi sekta nemožemovaca. Sa Odrastom, kako nas sve skupa učiniti siromašnijim i jadnijim. Znao sam da imaju opasne namjere, ali ovo je ipak previše. Što je odrast, kakva je to bolesna ideologija pročitajte u ovom postu g. Nađija.

    https://web.facebook.com/DavorNadi/posts/pfbid02EQ8mn8GafGNGizbKa5zUQq5gGLvNBDg3LUfecrB7HxDuaPTAzUwdaMMzbc7ie473l
  • mali M
    4.1k
    meni ti je najžalosnije kaj brijem da bu oni opet dobili izbore.. ljudi su zbilja ovce.. eto ti živi primjer doma, ja jedini nisam od cijele familije glasao za njih. i kažem im da bi ja bio najsretniji da dobimo najboljeg gradonačelnika stoljeća, ali to nebu tako. I sad gledaju iz dana u dana zapušten grad, neodvoz smeća, kad prođe kamion za bio buraz još tri sata iza njega se narigavamo, ništ se nije sagradilo, ništ se nije napravilo, komunalije samo idu gore iz dana u dan, a moji starci gledaju neodvoženo smeće i kažu, a baš su ljudi gamad, kako nekulturno ostavljaju smeće po svuda i onda okrive Tomaševića.. i ja gledam i ne vjerujem..
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ova gradska vlast je živi očaj, al s druge strane i ljudi se ponašaju kao da ne znaju živjeti u zajednici u gradu. Jednom rječju kao govna.
  • mali M
    4.1k
    s druge strane kako smo mogli do sada? isto nam nije svima pasala vlast i način vođenja ali nije bila takva međusobna netrpeljivost. nisu se ljudi sada "odučili" živjeti u zajednici nego ova vlast unosi i podjele i još se ponosi s time. to je vlast kojoj se treba dati da vodi Donji Miholjac, ma čak i manje mjesto pa neka zapištaju i uništavaju, nikako im se nije smjelo davati metropolu jer je baš katastrofa grozno vidjeti uništavanje i urušavanje našeg grada. Znaš kako su građevinci dolazili do rušenja nekretnine koja je zaštićeni spomenik? samo razmakneš crijepove i pustiš prirodu kroz godinu da odradi svoje i dođe u takvo stanje da se mora rušiti. E, tako to sad radi i Možemo..zapustit će grad do te razine da će se sam urušiti.. nadam se da će se na vrijeme ljudi probuditi.. briga me za koju si stranku, jel si lijevi il desni, samo radi na napretku i izgradnju grada za buduće generacije..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.