• NORTE
    9k
    Ak je Dinamo prodo nekvalitetan dres onda je dužan zamijenit ga. Po ovom tvom 90% dućana može prodavat odjeću koja se raspada jer ju je proizveo neko drugi...LovroZG

    U pravu si, niti potrošačkih niti članskih prava u Dinamu. Već je bilo dosta takvih upita i reklamacija, a ljudi ni odgovor nisu dobili.
  • superSantos
    2.6k
    Jel ima u shopu još uvijek dresova od prošle sezone?
  • marcio amoroso
    31.9k

    Na webshopu ima, 439 kn.
  • deda
    27.5k
    Upravo sam primio info da će se ovaj tjedan u fanshopu konačno u prodaji pojaviti zaštitne maske sa motivima Dinama. Nemojte me pitati za izgled jer nemam pojma.
  • Crusades1986
    9.5k
    U klupskom marketingu ažurni i u tijeku sa zbivanjima i aktualnostima kao i uvijek :strong:
  • NORTE
    9k
    Upravo sam primio info da će se ovaj tjedan u fanshopu konačno u prodaji pojaviti zaštitne maske sa motivima Dinama. Nemojte me pitati za izgled jer nemam pojma.deda

    Bez obzira što kasne samo 4-5 mjeseci za drugim europskim klubovima i navijačkim grupama koji su odmah reagirali i stavili vlastite u prodaju ipak ću ih pohvalit šta su se sjetili napravit ih jer slijedi nam jesen i zima obilježeni covidom i stvarno im je bilo i vrijeme da ih naprave.
  • deda
    27.5k
    Mene iskreno muči više što grupa i FD nisu ništa poduzeli, nego GNK. Tu su se dali žestoki novci uzeti. :shade:
  • reziser
    6.2k
    Upravo sam primio info da će se ovaj tjedan u fanshopu konačno u prodaji pojaviti zaštitne maske sa motivima Dinamadeda

    to te ja pitam, konačno
    češće ću nositi masku nego do sad, he he
  • r1oma
    1.5k
    Cijena 39 kn.
    it4aqjpc0cjwxhxx.jpg
    p2gr0hk8zltzhp3z.jpg
    4vkdi9tot74ga4iw.jpg
  • og1986
    2.9k
    Logo dinama je premalen, trebali su ga bar još 4 puta povećati.....
  • Ero
    930
    budi sretan što nisu utrpali GNK
  • deda
    27.5k
    Žao mi to reći, ali brate mili totalno neukusno i neodmjereno. Bez mozga, ideje i mašte. Izgleda kao brnjica
  • xavier
    11.1k
    Dobro, pa zar stvarno netko to nije pogledao i zaključio da je grb ipak "malo" prevelik? Mislim dobro da grb nije veći od maske. Još bih razumio da se radi o prvom tjednu pandemije pa je ishitreno, ali u ovih pola godine nakon početka mogli su složiti ipak nešto decentnije.
  • Kwedi
    3.8k
    Kaj na kraju; bolje da nisu šivali jer je grda ili kukanje kak se nisu sjetili ranije?

    Brnjica je opet pomak, netko bu kupio (ja jučer vidio lika s ovom maskom)
  • Eduardo
    17.2k
    Cijena je OK, ali maska je katastrofa. Bilo je toliko drugih i ljepših rješenja, ali su opet uspjeli zabrljati. Odustajem od kupnje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.