• reziser
    6.4k

    bravo!
    imas i za prodaju? :)
  • Draž
    1.1k
    Nemam nažalost, frend je imal neku shemu pa smo se ubacili sa nekoliko komada.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Jedna pohvala za Dinamov shop. Dobio sam poziv da su pogriješili u veličini dresa koji je potpisan od strane igrača. Ponudili su da mi pošalju taj dres i još jedan u mojoj veličini. Stvarno respekt, za pohvalu.
  • Dino
    2.2k
    Jel to moguce :lol:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Definitivno da. Iznenadio sam se i ja, a i prijatelj koji je sjedio sa mnom u autu kad su nazvali.
  • Cosey
    435
    Odlične!
  • Neki tip
    19.3k
    Jel ovaj crtež "ne mogu si pomoći" napravljen na inspiraciji onim Paovim navijačem u deliriju na Horto magiko? Baš me sjetilo na tu scenu..

    o246ewr2ustiieiu.jpg

    Kako god, odlična majica
  • NORTE
    9.3k
    Mah, sumnjam da je neki leđima okrenut lik iz nekog videa ikakva inspiracija, to je prirodna reakcija i jednostavno je stanje uma svih nas zaluđenih Dinamom.
  • Neki tip
    19.3k
    istina, ali sjetilo me odmah na njega.. pogledaj Horto magiko na youtubeu, ako slucajno nisi, bit ce ti odmah jasno zasto. :)
  • puxigadjurdja
    1.4k
    7c0l2p9nniiyovrl.jpg

    Prijedlog za majicu.
    I poruka i font genijalni
  • Dudu
    2.6k
    hjhj.png

    Kakva neozbiljnost na online shopu. Predstaviš nove dresove, a na početnoj strani stoje stari dresovi i igrači kao što su Atiemwen i Baturina, ljeti se reklamira zimski asoritman, plus Olmo kao velika reklama.. Zar je toliko teško platit nekog da to uređuje, pogotovo u vrijeme korone kad dosta ljudi kupuje online
  • nkdz
    829
    Košarkaški dinamo najavio web shop. Odlicno da jos
    malo popunimo kolekciju s stvarima sa imenom Dinamo.
    Fakat ko klub djeluje vrlo ozbiljno i velik posao obavljaju na fejsu sa grafikama i informacijama o seniorima i mlađim ekipama, svaka cast.
    I da ne govorim koliko su mi super i dresovi i majice Basketball Dinamo.
    Još nisam stigao opustošiti ni shop u Zaprešiću, a sad još ovo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.