• nkdz
    829
    definitivno je too much kaj se tice proporcionalnosti grba na njoj.
    Cijena je ok
  • xavier
    11.1k
    Ali što ti je ironija u životu. Tko je prije godinu dana, kad se pričalo o zabrani šalova i kapuljača, mogao zamisliti da će klub u svom shopu prodavati maske...
  • Gelipter
    3.4k
    Seljački i neodmjereno, zapravo nastavak trenda, čast izuzecima, s ostalim proizvodima iz njihovog shopa. Ja stvarno ne kužim zakaj jednostavno nemre bit jednobojna naša plava boja za podlogu i sa strane grb normalnih proporcija. A onda opet i loša reklama je kao reklama pa ajde. Bolje ikaj neg nikaj. :confused:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Nažalost ima nekog ko ne mari za masku kako šta, nego bitno da je maska od kluba za koji navijaju i tjt.

    Jučer čitam na fb. stranici da je otišla prva količina,ali da su zaprimili interes i potražnju dva puta veću nego što su rasprodali, zanima me samo kolko su stavili maska u prodaju.
  • Infinity
    15.2k
    Na stranu ljepota maske, na stranu ljepota dresa. Mene je osobno iznenadilo da su se sjetili staviti na masku dizajn jednak onom na dresu. Rekoh vec, na stranu to da li se nekome svidja, al lijepo je da se misli o necem i da ta maska podsjeca na dres, ma kakav on bio u ocima nekih.
  • xavier
    11.1k


    Pa mogli su onda na masku staviti i isti grb kakav je na dresu. Nek napokon odluče ima li grb zvjezdice ili nema.
  • Infinity
    15.2k
    Pa vidis da nema mjesta :rofl:
  • NORTE
    9k
    Nek napokon odluče ima li grb zvjezdice ili nema.xavier

    Daj ne bogohuli, grb Dinama nema zvjezdice. Na adidas proizvodima ih koriste iznad grba. Dobrom dijelu navijača, možda i većini, one ne predstavljaju baš ništa, dapače voljeli bi da ih ne koriste u tolikoj mjeri ili pak uopće.
  • xavier
    11.1k


    Ja sam samo istaknuo nelogičnost da koriste različite grbove. Zvjezdice ni meni ne trebaju iako nisam baš siguran da se velika većina navijača slaže s tobom. Meni su i dresovi apsolutno grozni, ali vidim da ne dijele svi to mišljenje.
  • NORTE
    9k
    Hoću reći grb je grb, a zvijezdice su "nametnute" s dolaskom adidasa (bile su jednokratno i za 100 godina s Diadorom). Vezano uz maske, štite li one od koronavirusa (kao one medicinske) ili ne? Ako ne onda je to fijasko epskih razmjera.



    Zvjezdice ni meni ne trebaju iako nisam baš siguran da se velika većina navijača slaže s tobom.xavier
    Možda ne velika, zato sam napisao većina.
  • Infinity
    15.2k
    Vezano uz maske, štite li one od koronavirusa (kao one medicinske) ili ne? Ako ne onda je to fijasko epskih razmjera.NORTE

    Medicinske maske takodjer ne stite od korone tako da to nije nikakav fijasko. Bilo kakvo platno ce sprijeciti prolaz jednog dijela cestica, ali ne i svih. Iz tog razloga maska kao maska nije obavezna, nego ti za isto moze posluziti sal i slicno. Da maske stite od korone do sad bi je se rijesili. Sigurno da pomaze, ali ne garantuje 100% sigurnost. Uostalom, vecina maski koje vidjam okolo nisu jednokratne i to je obicni komad platna s malo gumice. Ovo sto je izbacio Dinamo sigurno nije nista losije.
  • NORTE
    9k
    Medicinske maske takodjer ne stite od korone

    za isto moze posluziti sal
    Infinity

    Nisi dobro informiran Infinity.
  • Dudu
    2.6k
    Infiniy je u pravu i kad nije u pravu.

    Da bi bio zaštićen od korone možeš jedino da odeš na goli otok ili da nosiš ono odijelo za deratizacije od glave do pete, jer ti medicinska ili bilo koja druga maska ništa ne vrijedi ako je ne nosi netko drugi tko ima koronu, a u bliskom kontaktu je s tobom.
  • Dino
    2.2k
    Kad inficirani i zdravi covjek nose masku (pravilno), mogucnost prenosa se smanjuje na 1.5%. Dakle, ne stite sto posto, al je to tu negdje. I da, ista stvar nosio ti sal il medicinsku masku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.