• Bosna86
    11.6k
    Sto ne naprave sekciju ovdje na forumu?
  • deda
    28k
    Ponududit ćemo im, al sad smo malo razbacani na godišnjim
  • Kwedi
    3.8k
    nzpq1mzffiet1ac8.jpg

    Iz Zagorja, proizvodi lavande kao prigodan poklon u još prigodnijoj kutiji
  • Eduardo
    17.6k
    koliko krznenih životinjica? Gledam preko tableta i ne mogu pronaći u shopu.
  • Kwedi
    3.8k
    Ne znam. Al nije u službenog shopa, zato napisao iz Zagorja. OPG iz Kumrovca.

    https://m.facebook.com/102362217841019/photos/pcb.139109484166292/139109044166336/?type=3&source=49
  • Eduardo
    17.6k
    jesam tutlek... Ja pomislio to rade za službeni shop :sweat:

    Ako imaš link baci u inbox.
  • InatiseSlavonijo
    459
    Je li imao netko nekada raklamaciju na nešto iz shopa? Prije dva mjeseca kupio ženi ogrlicu koja je puknula, poslao mail sa fotografijama ali nitko ništa.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Jesi siguran da žena navija za Dinamo?
  • Eduardo
    17.6k
    Brat kupio dres prošle sezone, obukao i nakon prvog nošenja odlijepio se grb. Poslao mail i naravno nitko nije odgovorio.
  • NORTE
    9.3k
    nakon prvog nošenja odlijepio se grb. Poslao mail i naravno nitko nije odgovorio.Eduardo

    Hahadidas. Bezveze je što grb nije ušiven, nekima otpadne, nekima ne. Realno gnk tu ne može ništa (popravit) i nije ih briga, ali bilo bi lijepo bar da odgovore nešto.
  • Neki tip
    19.3k
    Realno gnk tu ne može ništaNORTE

    Pa nema kupac Dinamovog dresa ništa s Adidasom. Kupujem dres od Dinama, tj. njegove firme, a ne Adidasa. Ako su mi prodali neadekvatan proizvod za dani novac, onda mogu dobiti popravak/novi proizvod/povrat novca.
  • Infinity
    15.2k
    Netko je ovdje pisao kako je platio skupu postarinu pri narudzbi dresa negdje vani, a onda pri reklamaciji platio euro-dva za slanje u Hrvatsku. Prica je bila o klepanju poste, ali je ocito usvojena neka reklamacija. Kolega iz moderature je dobio dva dresa zbog greske kluba koji ga je kontaktirao pa mozda moze dati kontakt.
  • NORTE
    9.3k
    Pa nema kupac Dinamovog dresa ništa s Adidasom. Kupujem dres od Dinama, tj. njegove firme, a ne Adidasa. Ako su mi prodali neadekvatan proizvod za dani novac, onda mogu dobiti popravak/novi proizvod/povrat novca.Neki tip sa Zapada

    Proizvod je bio čitav pri kupnji. Dres i utisak grba je adidasov proizvod. Dinamo ga prodaje i nema ili ne nudi popravak dresa ako ti se ošteti nakon kupnje.
  • Dino
    2.2k
    Ak ste u mogucnosti, bilo bi najbolje otic do shopa i ukazat im na problem, iako (mislim da) nisu duzni ni mijenjat proizvod ni vracat peneze.
  • LovroZG
    1.3k
    Proizvod je bio čitav pri kupnji. Dres i utisak grba je adidasov proizvod. Dinamo ga prodaje i nema ili ne nudi popravak dresa ako ti se ošteti nakon kupnje.NORTE

    Kakva je ovo pizdarija? Ak je Dinamo prodo nekvalitetan dres onda je dužan zamijenit ga. Po ovom tvom 90% dućana može prodavat odjeću koja se raspada jer ju je proizveo neko drugi...

    Nemojte pričat gluposti već pročitajte svoja potrošačka prava tu: http://potrosac.mingo.hr/hr/potrosac/clanak.php?id=12657

    Btw, trgovac je dužan na reklamaciju odgovorit unutar 15 dana, ove fore s ignoriranjem maila ne smiju prolazit. Uvijek se možete javit ovoj udruzi pa će vam oni reć šta dalje možete napravit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.