• The Undertaker
    5.1k
    Kolega, budete li brinuli za prava radnika u svijetu nećete daleko dogurati. Samo će te napraviti sebi štetu a vjerovatno i tim radnicima. Ako već morate, djelujte lokalno.
  • Simpatizer
    270
    Otkad sam krenuo sam sebi kupovat odjeću, uvijek bih provjerio da su majice napravljene ili u zemljama EU-a, ili u zemljama u kojima sam siguran da nema dječjeg rada ili polu-ropskog odnosa
  • Simpatizer
    270
    ja to više radim zbog svojih osobnih principa. Uostalom, postoje i drugi načini da se podrži klub kojeg voliš
  • Paggini
    19.6k
    https://shop.gnkdinamo.hr/proizvod/travel-hoody-24-25/

    https://shop.gnkdinamo.hr/proizvod/travel-kratke-hlace-24-25/

    Hudica i hlačice u shopu, ako već netko nije stavio. Ful mi se sviđa i ovaj dizajn bez grba i bez castore natpisa, dobro mi izgleda. Čeka se naravno i oprema s grbom, prije svega MAJICA ZA TRENING I HLAČICE ZA TRENING HVALA

    P.s. znam da je već rečeno milijun puta i da je milijun puta odgovoreno da će ići redizajn webshopa, ali još jednom urgiram da bude što prije jer ovo je očaj za snalaženje, potpuni potpuni očaj... Normalna osoba nema šanse da bi se snalazila na webshopu...
  • Mali Zeus
    12.5k
    P.s. znam da je već rečeno milijun puta i da je milijun puta odgovoreno da će ići redizajn webshopa, ali još jednom urgiram da bude što prije jer ovo je očaj za snalaženje, potpuni potpuni očaj... Normalna osoba nema šanse da bi se snalazila na webshopu...Paggini

    Ovo.

    Web shop je pretpotopni.
  • Olmic
    3.6k
    kupio hlacice neki dan, bas su top
  • scooniepenn
    3.3k
    Zna li netko koja je situacija s onim trening hlačicama s ispisom DINAMO? Hoće li one biti dio ponude u shopovima ili ne?
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Hudica i hlačice u shopu, ako već netko nije stavio. Ful mi se sviđa i ovaj dizajn bez grba i bez castore natpisa, dobro mi izgleda. Čeka se naravno i oprema s grbom, prije svega MAJICA ZA TRENING I HLAČICE ZA TRENING HVALAPaggini

    Brutalno izgleda... ja sam je već par puta držao u rukama i gledam hoću/neću potrošiti 80 eura na to.

    Prva razlog za zabrinutost je tisak koji izgleda kao dušu dao za odlijepiti se.

    Drugi razlog je što nova majica ima nesavršenosti u boji i izgleda mi kao da će fino izbjeliti nakon nekoliko pranja.

    Još mi najbolje izgleda ona lagana jakna, al je cijena paprena...

    Jedan apel, ako može doći do bilo koga odgovornog. Shvaćam da je tek početak suradnje sa castoreom, bit će još proizvoda... dajte ove svakodnevne proizvode sa zašivenim logom, natpisom i slično.

    Kad već dajem 80-100-150 eura za nešto, hoću da izgleda ozbiljno i hoću biti siguran da nešto neće otpasti sa majice/jakne/trenirke nakon par pranja.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Još mi najbolje izgleda ona lagana jakna, al je cijena paprena...db-izbjeglica

    I meni je jakna top. I ruksak mi izgleda skroz ok za tu cijenu.
  • Pop corn
    8.1k
    Zna li netko koja je situacija s onim trening hlačicama s ispisom DINAMO? Hoće li one biti dio ponude u shopovima ili ne?scooniepenn

    Hoće....
  • Brusa
    1.5k
    koja lagana jakna? Može link,molim te? Ne mogu naći na shopu
  • marcio amoroso
    36.4k
    koja lagana jakna? Može link,molim te? Ne mogu naći na shopuBrusa

    Nisam je vidio na webu. Danas sam bio na stadionu pa sam ju vidio uživo.
  • scooniepenn
    3.3k
    O
    Super, hvala na informaciji.
  • Mrvica
    3.9k
    Danas stigao novi dres i šilterica ''d'' i moram pohvalit ekipu. Naručeno u četvrtak a danas stiglo u Istru, što se dresa tiče uživo mi je puno bolji a šilterica je vrh (crno slovo d).
  • Pop corn
    8.1k
    Naručeno u četvrtak a danas stiglo u IstruMrvica

    Dodatno su angažirani studenti u skladištu i sada narudžbe idu puno brže. Hvala svima na strpljenju i razumijevanju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.