• Gelipter
    3.7k
    Fino, sportski, a elegantno - za sve prigode! :ok:
    Nisam tip koji često fura sportsku opremu u svakodenvnom životu, ali majicu, hoodie ili kratke kraće ću si svakak piknut prvom prilikom.

    Jesmo li uopće sumnjali da će dežurni kritičari kenjat po društvenim mrežama. Gotovo sam siguran da bi ti isti to činili kakav god da je izgled artikala. Također, nekako imam osjećaj da pol te ekipe u životu ništa iz shopa nije kupila, ali sad s dolaskom nove uprave i dobavljača dresova treba javno pokazati nezadovoljstvo.
  • NKDZ86
    1.4k
    Znači, naš Max je model za žene :lol:
  • Keyser Soze
    10k
    Šorc mi se sviđa dok su mi duksa i majica nekako previše siromašni.
  • NORTE
    11.4k
    Vrlo dobro izgleda trenirka! :up:
  • NKDZ86
    1.4k
    Ilica (bbb) se bome fino sprema u tišini za novu sezonu po objavama novih stvari (bandaže i ostali rekviziti) :grin:
  • LM1995
    1.8k
    bandaže i štitnik za zube su u prodaji već pol godine
  • Brusa
    1.5k
    Prijedlog za shop: zidni sat. Svaki glupi dućan sa poklonima ih ima, al ja bi volio naš originale kupiti.Brusa

    Pa mogao mi je netko reći da ima u stopu satova koliko hoćeš :grin:
    Ja na web nisam našao, al u arenu danas naletio, ima 3 različita pa biraj :wink:
  • Dino
    2.6k
    Predlozio sam prije 3-4 godine za fan shop neki natpis za kucu “cuvaj ostar pas”, ali s dinamovim motivima. Vise je mozda za bbb fan shop posto je buldog motiv grupe, ali mislim da bi se dalo slozit i za klupski ducan. Bilo bi lijepo imat takav jedan na ulazu u kucu. :grin:
  • NKDZ86
    1.4k
    ja sam stavio sticker buldog iz fan shopa na takvu i fino
  • Neki tip
    21.3k
    Ja bi i maketu uzeo, onu na slaganje, puzzle il fiksnu ak stavite u shop :grin:Efes Pilsen

    AJME, DA! DA! Apsolutno, može biti čak i premium proizvod, za premium kvalitetuPaggini

    Ja isto bez zajebancije podrzavam ideju makete maksimira, nek bude i premium proizvod, jer kroz par godina ide u povijest pa da nam ostane svima zanimljiva uspomena u obliku maketeNino Bule

    Da ne ostane pogubljeno u drugoj temi, ovo je zapravo odlična ideja.. mislim da bi prodaja išla fantastično, a ima se dovoljno vremena za ispitati tržište i provjeriti te naše pretpostavke.

    Pustiti u prodaju makete Maksimira u danima kad dolaze čelične kugle rušiti ga.. uvjeren sam bi to išlo ko halva.
  • Mali Zeus
    12.6k
    60076.jpg

    Možeš rekreirati i rušenje i onda ga ponovno složiti.
  • xavier
    12k
    Nije da se tu radi o nekoj revoluciji. Lego ima setove svih legendarnih nogometnih stadiona. Jedino je pitanje koliko bi Legu bila zanimljiva potencijalna brojka kupaca s obzirom da iako je naš i najbolji, Maksimir vjerojatno ipak ne bi privukao ni blizu kupaca kao Santiago Bernabeu, Nou Camp ili Old Trafford.
  • serbus
    4.1k


    Isto tako bi volio vidjeti to dijete koje će samo složiti naš stadion :rofl:
  • Paggini
    19.6k
    Ja osobno ne bih LEGO, iako ako bude i nešto tako, uzet ću i nešto tako. Volio bih baš rekreaciju s posebnom pažnjom na detalje i sve što ide s tim.

    Onako, da gledam ostatak života i sjećam se kako je sve to izgledalo, baš premium kvaliteta, cijena može biti par stotina eura ako je potrebno, to bih fkt izdvojio...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.