• badjibadara
    3.1k
    Sada je kasno da se ubaci za ljetnu sezonu, no ovo bi trebalo biti u ponudi kroz cijelu godinu.
    Ovaj je bio baš vrhunski kvalitet.

    11233261_885301664876933_7562616184999087011_n.png?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=0327a3&_nc_ohc=GgVM0iAuSugQ7kNvgHPTJxD&_nc_ht=scontent-muc2-1.xx&oh=00_AYBqsqrV2BIlAvJHvwlWTm0oUbdIkWrMDEhPCRVyUjcPJw&oe=66BD78B3
  • Mali Zeus
    12.5k
    Nitko nije pitao pa da ja budem prvi, kad će trening majice u shop?
  • NKDZ86
    1.4k
    I dvije nove majice koje je pop corn najavio prije tjedan dana? Nemam ih dosta, od sve robe, dinamove i bbb stvari imaju najveću hrpu
  • Cosey
    501
    Pa svake sezone ostala roba dosta poslije dresova dolazi.
  • Paggini
    19.6k


    Za bačvice dušu dalo
  • badjibadara
    3.1k


    Zadar je bio najjužnija stanica
  • NKDZ86
    1.4k
    Moram uputit kritiku za majicu prvaci, također otisla zlatna boja na 30c se pralo, loša kvaliteta i za 14e, a majica noć za pamćenje se trebala kvalitetnije odradit s obzirom na print koji je nisko, sad tek vidim kad ju nosim...
    Pa eto
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Slovan je za naslov imao majice od Adidasa sa posebnim printom i cijenom od 35 eura. Koliko bi ljudi kupilo takvu majicu kad se ovdje drolji o 14 eura kao da su bubregom placali?
  • LM1995
    1.8k
    Mislim da sam ručnik(e) vidio u shopu u Ilici.
  • nemapredaje
    3.2k


    Ja bi prije kupio takvu majicu.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    ok, ne znam jel forum mjerilo, al drugog nemam. Vecina postova ovdje je bila ogorcenost cijenom od jebenih 14 eura.
  • NKDZ86
    1.4k
    Kaj znaci napravit ćemo majicu za 14e, pa koga briga kakve je kvalitete? Jadno.
    Nekome nije malo 14e, to je 100kn, ta majica ne vrijedi 50kn.
  • javolimtebejako
    1.5k
    ja moram pohvalit kratku majicu d štik, sad mi stigla i top je :ok:

    inače nosim L, ovu sam uzeo M i taman mi je, tako da ako neko ko želi naručiti već nije vidio par upisa o kroju te majice, nek zna da komotno može broj manju uzet
  • Simpatizer
    270
    Meni nije problem cijena, nego to da nigdje ne piše gdje je majica napravljena (ni na majici ni online), a kad pošalješ upit klubu dobiš ignore

    Postoji dobra šansa da je majica napravljena u zemljama trećeg svijeta i tko zna tko ju je radio, i da je zato cijena €14

    Teško se može zaraditi na majici od 14€ a da su prava radnika na zadovoljavajućem nivou prilikom izrade
  • Mali Zeus
    12.5k
    Postoji dobra šansa da je majica napravljena u zemljama trećeg svijeta i tko zna tko ju je radio, i da je zato cijena €14Simpatizer

    Gdje su proizvedene majice koje inače nosiš?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.