• blue heart 72
    1.7k
    riješeno (imaju) :cool:
  • Samo Dinamo
    106
    Jučer bio u Areni, tražio adidas šuškavac. Nadam se da u ponedjeljak i ja postajem godišnjak, pa se treba pripremiti za sezonu.
    Dresovi su mi ok, čak i gostujući...ali to sam ja, meni ni losos nije bio katastrofa.
    Od adidasa nema više ničeg u dućanima, jedino na webu do isteka zaliha.
    Vidio i nove hudice, ružne su mi boje, vuku na ljubičasto, a i natpis ne izgleda baš da bi mogao dugo potrajati. Izgledaju kao uzete s nekog lagera za prvu ruku, pa samo zapeglan natpis...
    Već od slijedećeg tjedna očekuju daljnje punjenje dućana novim asortimanom.
  • austrijanac
    4k

    Ja uglavnom uspoređujem stvari kako dolaze sa Sevillom (vjerujem da smo u očima Castorea tu negdje) i jedino što su oni dobili stvari prije, ali to je logično s obzirom da smo mi tek krenuli.


    I oni imaju tih generičkih stvari, ali imaju i dosta drugih, inovativnijih, tako da ne brinem za raznolikost.

    Usporedbe radi, njihov dres je 85€ i možeš dobit 10% ako si član.

    Mi smo na 90€ i 15%, tako da eto, maltene isto.

    Čekam treći dres i onda kreće napad.
  • ZgDLions
    395
    Zašto više nema zastavica za retrovizor u stadion shopu, kaj su izbačene iz ponude?
  • NitkoBitan
    17k
    Kad ce vise trening majica u prodaju :groan:
  • Bongaja98
    0
    Pozdrav,

    Danas sam naručio novi dres preko web shopa, a skroz sam zaboravio da kao član imam 15% popusta prilikom kupovine. Jeli itko imao slično situaciju da mu možda naknadno vrate razliku?
    Također kako se prilikom kupovine putem web shopa iskoristi članski popust?
  • NORTE
    11.4k
    naručio novi dres preko web shopa, a skroz sam zaboravio da kao član imam 15% popusta prilikom kupovine. Jeli itko imao slično situaciju da mu možda naknadno vrate razliku?Bongaja98
    Drugi put kad nešto naručiš iskoristi si to, ali na već naručeno ne možeš tražit popust.
  • De Oliveira
    1.1k
    Ja upravo narucujem necaku komplet za djecu i nigdje me ne pita jesam li clan.
  • Nolifer
    8k
    Da mozda bi to trebalo stvarno ispravit i uskladit da clanovi kao u fan shopu imaju pravo na neki popust...
  • Brusa
    1.5k
    Koliko se ja sjećam netko (možda @deda) je tu napisao na nema članskog popusta preko web shopa, samo na licu mjesta
  • mali M
    5k
    Dobro al to je malo bedasto. Zašto nebi postojalo online polje kao "kod za popust" gdje upišeš broj članske i obračuna ti se popust. Nije to neki sajnsfikšn
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ne, nema clanskog popusta preko weba niti ga je ikada bilo, ali radi se na rješenju koje bi ga trebalo omogućiti.
  • Droljo
    8k
    Možda da se uvede u asortiman majkijev novčanik? Takav legendarni artikl bi sigurno imao prođu bar kod zonaša. A ima i nas lijep broj. Neka limited edition fora...
  • nemapredaje
    3.2k


    I bijele rukavice
  • Nolifer
    8k


    Najbolje da bude i maskota u obliku Cicine lutke... :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.