• Boycie
    528


    https://shop.gnkdinamo.hr/proizvod/majica-dinamo-3d-stik/

    Brojevi su dost veci, dakle M je kao Adidas L.
  • Pop corn
    6.1k
    može netko link iz shopa majice koju Pjaca nosi na predstavljanju?don

    Evo: https://shop.gnkdinamo.hr/proizvod/majica-dinamo-3d-stik/
  • CUCAK
    96
    s obzirom da u svakom pogledu rastemo iz dana u dan, od broja članova do općenito rasta "dinamovštine" na svakom koraku... bilo bi odlično kad bi košulja futsal dinama (nosilo ju je hrpa naših ljudi po tv gostovanjima i slično) postala na neki način "službena košulja svih dinamovaca/ki" i napravilo ju u potpunosti dostupno... malo, a ipak veliko "d" je decentno i ne čini tu košulju neprikladnom za neke uobičajene sastanke... primjer, dođeš na neki poslovni sastanak, i skužiš da je od 15 ljudi u sobi, vas 5 u takvim košuljama
  • Pop corn
    6.1k
    Vrlo brzo će se naći i klupske košulje u fan shopu i još puno toga sličnog... :smile:
  • Bruh
    909
    Šeširić plavo bijeli po uzoru na stari kad već pišemo želje
  • Mazalo
    71
    Dajte samo opreme za djecu, kvalitetne kako je kolega gore napisao. Izbite nam te novce iz dzepa kad se dobrovoljno javljamo. ;)
  • nkdz
    830
    Ponuda šalova treba biti bolja.
    U zadnje vrijeme (par godina) kad je bilo nešto šalova u ponudi bili su isti i pola zapada je nosilo jednak plavo bijeli bar šal.
    Ok možda je lijepo vidjet sve u istom šalu ali nekak bi radije da je malo veća raznolikost samih šalova iz klupskog shopa (bbb shop je recimo uzor po tom pitanju i imam par šalova ali bi volio i iz klupskog shopa kupiti nekoliko i tako pomoci klubu).

    Recimo u stalnom postavu dva klasicna šala i recimo par šalova koja se sezonski mijenjaju.
    Ne vjerujem da je preskupo sezonski imat par šalova koji se mijenjaju.
    I moja osobna preferenca možda malo više iskoristiti naše ikonsko slovo "d" na nekom jednostavnom šalu.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Sad, ispričavam se ako je već netko slično pisao, ali mi je promaklo u svakom slučaju ako je.
    Imam prijedlog vezano za neke proizvode koji bi se mogli prodavati u nekim drugim prodavaonicama (npr. Konzum, Kaufland...). Sjetio sam se prije par dana dok sam bio klinac da su se tako prodavale Dinamo žvake, pa mi je palo na pamet da bi pogotovo klincima moglo bit zanimljivo kupovat nešto tako slično u trgovinama (naravno ne jogurti i takve gluposti, nego npr. čips ili takvo nešto). Nisam uopće upućen kakva je to bila priča prije, samo se sjećam da je to postojalo, a mislim da bi ljudima, i pogotovo klincima neki proizvodi mogli biti zanimljivi i da bi tu mogla biti dobra prodaja, naravno razumijem da bi se to naravno trebalo dogovorit sa nekim proizvođačem te određene vrste proizvoda, ali eto... Znam da sigurno ima prepreka oko toga, ali čini mi se kao zanimljiva stvar.
  • Dino
    2.4k

    Plus da uz zvaku dobijes i tetovazu. Ko cunga lunga.
  • modri-kibic
    28
    Nadam se da će i golmanski dresovi biti u prodaji putem web shopa.
  • Paggini
    11k
    Ovaj šal koji Torrente ima na predstavljanju je predobar, gdje ga se uzet moze?
  • LM1995
    1.7k
    Mislim da ga imaš u shopu zadnjih 3 ili 4 godine.
  • rioda
    3.5k
    Jel ima onih ukrasnih plavih lopti u shopovima? Nisam uspio naći na web shopu
  • maksimirski istok
    202
    Prijedlog za fan shop, zastavice za auto po uzoru na fan shop u Ilici… znam da su godinama redovito dolazile uz članske kao poklon, ali dojma sam da bi se mogao i povećati broj auta ukrašenih nasim bojama
  • BBBaranja
    2.1k
    Kao što je netko gore napisao,za bebače i djecu treba proširiti asortiman što je više moguće kad već želimo trošiti..
    Recimo nekakva lopta s potpisima igrača,školska torba,školski pribor,dječji sat što recimo svjetli grb u mraku,tenisice (u vremenu Diadore su bile ako se dobro sjećam).
    Ima hrpa toga što se može nadodati u asortiman za djecu a i za nas starije..korak po korak :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.