• masacusec
    3.2k
    Dečki, kada će više rasprodaja Adidasovog asortimana???
  • deda
    29.2k
    Svaki tren očekujemo informaciju.
  • Svi na Sjever
    2k
    Da li u Arena centar isto rade print imena na dres?
  • recikaj86
    157
    Majice prvaci narucene 25.5, jos nisu stigle, dobijem mail 4.6 da ce paket biti predan Glsu, pa za tjedan dana posaljem upit dugog cekanja, te kazu da ce sutra dan paket biti u trazenom paketomatu, PONOVNO 18.6 prvo saljem mail te dobivam inf da zahtjevaju da se sutradan dostavi u paketomat te jutros dobivam mail da niti danas, vec 20.6. nije dostavljeno te kontaktiram ih bas danas, gls mi kaze da vraceno je posiljatelju? Ko je tu lud
  • Paggini
    10.1k
    Ne znam sta se fkt dogadja, isto narucio za sestricnu majicu i nula bodova, nikakav dodatni mail, ista.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Ja sam narucio majicu,pljosku,šiltericu ,carape i jos par sitnica 8.6 ,dobio potvrdu o narudzbi samo i paket je bio u danskoj 15.6
  • NitkoBitan
    13.5k
    Privjesci za kljuceve, 5 eura :smile:

    FB-IMG-1718906221316.jpg

    FB-IMG-1718906289952.jpg

    FB-IMG-1718906316017.jpg
  • Pop corn
    5.9k
    Majice prvaci narucene 25.5, jos nisu stigle, dobijem mail 4.6 da ce paket biti predan Glsu, pa za tjedan dana posaljem upit dugog cekanja, te kazu da ce sutra dan paket biti u trazenom paketomatu, PONOVNO 18.6 prvo saljem mail te dobivam inf da zahtjevaju da se sutradan dostavi u paketomat te jutros dobivam mail da niti danas, vec 20.6. nije dostavljeno te kontaktiram ih bas danas, gls mi kaze da vraceno je posiljatelju? Ko je tu ludrecikaj86

    Ja sam narucio majicu,pljosku,šiltericu ,carape i jos par sitnica 8.6 ,dobio potvrdu o narudzbi samo i paket je bio u danskoj 15.6Kujtim Shalla

    Svi koji imaju ovakve probleme nek se jave
  • Kruno
    235
    Zanima me novcanik UCL putni novcanik sa shopa jel kvalitetan i dobar?
  • mali M
    4k
    Zanima me novcanik UCL putni novcanik sa shopa jel kvalitetan i dobar?Kruno

    Majki ti je za novčanike, njega pitaj... :snicker:
  • Jaki991
    6
    Pozdrav, ak ugovor s adidasom traje još deset dana kada bi trebala krenuti rasprodaja ? Kaj im nije u interesu rasprodati sto vise asortimana, ne kuzim cemu toliko cekanje ako je jasno da ugovor istjece krajem lipnja
  • Juznjak
    3.3k
    Je li meni promaknulo nešto ili na kraju ipak (još uvijek?) nisu u prodaji majice povodom osvajanja kupa?
  • Mali dioničar
    15.1k
    Pozdrav, ak ugovor s adidasom traje još deset dana kada bi trebala krenuti rasprodaja ? Kaj im nije u interesu rasprodati sto vise asortimana, ne kuzim cemu toliko cekanje ako je jasno da ugovor istjece krajem lipnjaJaki991

    Hajduk je jučer krenuo s rasprodajom Macrona. Valjda će i Dinamo s Adidasom za koji dan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.